Steroidy Boldenone Cypionate do użytku weterynaryjnego

Steroidy Boldenone Cypionate CAS 106505-90-2 do celów weterynaryjnych
Nazwa produktu: CYPIONAT BOLDENONE
CAS: 106505-90-2
MF: C26H38O3
MW: 398,58
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy Boldenone Cypionate CAS 106505-90-2 do celów weterynaryjnych

Nazwa produktu: CYPIONAT BOLDENONE
Synonimy: CYPIONAT BOLDENONOWY, 17β-hydroksyandrosta-1,4-dien-3-on, cyklopentanopropionian 17-beta-hydroksy-androsta-1,4-dien-3-onu, cyklopentanopropionian, Androsta-1,4-dien-3-on, 17β -hydroksy-, cyklopentanopropionian (7Cl), Cypionian Boldenoe
CAS: 106505-90-2
MF: C26H38O3
MW: 398,58


Zastosowania Cypionate Boldenone:

Boldenone należy traktować jedynie jako terapię uzupełniającą w przypadku innej terapii specyficznej i wspomagającej w przypadku chorób, przypadków chirurgicznych i urazów pourazowych.
Indywidualna dawka cypionianu Boldenonu powinna zostać ustalona przez weterynarza przed rozpoczęciem leczenia. Zwierzęta powinny być również obserwowane podczas leczenia.

Cypionian boldenonu zwiększy retencję azotu, syntezę białek, zwiększy apetyt i pobudzi uwalnianie erytropoetyny w nerkach.

Boldenone Cypionate jest bardzo silną wersją Undecyclenate Boldenone. Jest stosowany przez budowniczych i sportowców, aby poprawić ich wagę i siłę. Pomaga również w zwiększaniu ilości traconych tłuszczów. Regularne stosowanie zwiększa zawartość ciałek krwi, co zwiększa wytrzymałość Ponieważ powoduje wytwarzanie większej liczby komórek krwi i powoduje większy transport krwi. Zapewnia użytkownikom beztłuszczowy przyrost masy ciała dzięki diecie wysokobiałkowej bez większego problemu z retencją wody.


Cykl bioniczny z Boldenone

Boldenone ma bardzo długi okres półtrwania, 14 dni. Ponadto może pozostawać w organizmie przez miesiące lub nawet lata, a zatem nie jest zalecany do stosowania podczas aktywnych sezonów sportowych, ponieważ użytkownik jest pewny, że wynik testu jest pozytywny.

Przewaga konkurencyjna:
1. Bogate doświadczenie.
Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie, posiadamy bogate doświadczenie i rozległą sieć sprzedaży na całym świecie. Nasz steroid i hormony zostały wyeksportowane do krajów zamorskich, takich jak Europa, Afryka, Azja, Ameryka i inne kraje. Nie mamy dobrych opinii od naszego gościa, ale także nawiązaliśmy z nimi długotrwałe relacje biznesowe.

2. Doskonała jakość i wysoka czystość.
Dobra jakość to jeden sekret naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. Dzięki temu może zaspokoić potrzeby naszego klienta. Witaj zamów próbki, MOQ tylko 10 gramów.

3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa.
Posiadamy masę magazynową, dzięki czemu możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce. Posiadamy własny sposób pakowania, który może wysyłać od 0,01 kilo do 50 kg produktów na raz.

4. Dobra obsługa posprzedażna.
Dostępna jest 24/7. Przekażemy zaktualizowane informacje o pakiecie JAK NAJSZYBCIEJ. I postaramy się jak najlepiej rozwiązać różne problemy napotkane przez klientów!

5. Doświadczalne zakupy
Oprócz surowego proszku i płynu steroidowego, oferujemy roztwór hormonalny i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak przygotować roztwór hormonów na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Stanolone

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny

Selank


图片28.jpg

Zapytanie