Sterydy Drostanolon Enanthate do budowy mięśni

Masteron iniekcyjne steroidy anaboliczne Drostanolone Enanthate CAS 13425-31-5 do budowy mięśni Szybki opis: Opis: Masteron Enanthate jest sterydem anabolicznym, jego rola jest wolna, ale rola jest dłuższa. W rzeczywistości marigold dostarcza ester, który zawiera maślan, podczas gdy Enanthate jest odpowiedzialny ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Masteron Injectable Sterydy anaboliczne Drostanolone Enanthate CAS 13425-31-5 do budowy mięśni

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Drostanolone Enanthate

Nazwa chemiczna

Masteron Enanthate, Dromostanolone Enanthate

Numer CAS

13425-31-5

Formuła molekularna

C27H44O3

Waga molekularna

416,64

Struktura molekularna

图片7.jpg

Temperatura topnienia

63 ℃ -69 ℃

Analiza

99,5%

Wygląd

biały proszek


Opis:
Masteron Enanthate jest sterydem anabolicznym, jego rola jest wolna, ale rola jest dłuższa. W rzeczywistości marigold dostarcza ester, który zawiera maślan, podczas gdy Enanthate odpowiada za powolne uwalnianie hormonów. Dom Masteron Enanthate ma przewagę nad wersją Masterona, która jest szybkim i szybko działającym sterydem anabolicznym. Ponieważ jest szybki i trwa życie, Propionate musi zostać wstrzyknięty do czasu i razu, ale to nie to samo co kwiat śliwy, zwykle wymagający wstrzyknięcia dwa razy w tygodniu.


Podanie:
Masteron-Enanthate można podsumować w dużym stopniu trzema słowami, cienkimi, twardymi. W przypadku wzmacniaczy wydajności i pacjentów z rakiem piersi, główną rolą jest tylko poprawa zdrowia ludzkiego ciała, przede wszystkim w celu dodania Masteron, ponieważ jest to transformacja doskonałej budowy ciała, ale nie cud w butelce. Ponadto, ze względu na swój charakter, nagietki wpływają na ogólną aktywność metaboliczną, bezpośrednio stymulując lipolizę
Jeśli Twój tłuszcz jest bardzo wysoki, nagietek może rzeczywiście pomóc ci stracić trochę tłuszczu. Aby naprawdę skorzystać z hormonu nagietka, potrzebujemy mniej niż 8%, większość znajdzie mniej niż 6% lepiej.
Jeśli jesteśmy tak szczupli, kiedy zaczynamy używać steroidów, jego androgenne właściwości i zdolność do przeciwdziałania efektom aromatyzacji będą bardzo zbliżone do oszałamiającego efektu. Ponadto, dla konkurentów kulturystów, szukających odrobiny tłuszczu, ten hormon może być bardziej przydatny, ponieważ Masteron może być ostatnim składnikiem, może tylko to zrobić.


Dawkowanie :
Drostanolon występuje w dwóch wersjach - Masteroxyl 100 (propionian drostanolonu) i Masteroxyl 200 (Drostanolone Enanthate). Pierwszy ester można dawkować w dawce 50 do 150 mg / tydzień i jest znany jako szybciej działający wariant drostanolonu, podczas gdy drugi ester jest dawkowany w dawce 200 mg na tydzień i jest stosowany dwa razy w tygodniu z wolniejszym uwalnianiem hormonu. W przypadku Masteroxyl 200, sportowiec wstrzyknie 100 mg co dwa lub trzy dni, aby uzyskać wystarczające wyniki. Ze względu na objawy wirylizacji, sportowiec nie będzie używał więcej niż 25 do 50 mg każdego tygodnia przez łącznie 4-6 tygodni.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Bez względu na to, czy będziesz moim klientem, czy nie, witamy w twoim pytaniu!

Zapytanie