Steroidy EstRADiol Cypionate Depofemin Powder

Sterydy Estradiol Cypionate Depofemin Powder Zapraszamy do kontaktu: Skype: rdy705 nutrition@chembj.com WhatsApp: +8618578209860 Nazwa produktu: Cypionian estradiolu Synonimy: (17b) -estra-1,3,5 (10) -triene-3,17-diol17 -cyklopentanopropanian (17-beta) -Estra-1,3,5 (10) -trieno-3,17-diol ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy Estradiol Cypionate Depofemin Powder


Zapraszamy do kontaktu:

Skype: rdy705

nutrition@chembj.com

WhatsApp: +8618578209860


Nazwa produktu: Cypionian estradiolu

Synonimy: (17b) -estra-1,3,5 (10) -trieno-3,17-diol 17-cyklopentanopropionian; (17beta) -Estra-1,3,5 (10) -trieno-3,17-diol 17beta -cyklopentanopropanian, 17-cyklopentylopropionian 17-beta-estradiolu, cyklopentanopropionian 17-beta-estradiolu, cypionian 17-beta-estradiolu, 3,5 (10) -trieno-3,17-diol (17-beta) -estra-17-cyklopentanopropanonian; 10) -trieno-3,17-diol (17-beta) -estra-17-cyklopentanopropanian, 3-hydroksyestra-1,3,5 (10) -trien-17-ylo 3-cyklopentylopropionian

CAS: 313-06-4

MF: C26H36O3

MW: 396,56

EINECS: 206-237-8


Profile :

1. Cypionian estradiolu (INN, USAN, Depo-Estradiol, Depofemin, Estradep, wiele innych) lub cypionian estradiolowy jest estrem syntetycznym, w szczególności estrem 3-cyklopentylopropanoilowym, naturalnego estrogenu, estradiolu. Został po raz pierwszy wprowadzony w 1952 roku przez Upjohna w Stanach Zjednoczonych i od tego czasu jest szeroko stosowany. Cypionian estradiolu jest wchłaniany wolniej niż sam estradiol iz tego powodu może być podawany rzadziej. W porównaniu z innymi powszechnie stosowanymi estrami estradiolu, drogą domięśniową, cypionian estradiolu miał najdłuższy czas działania trwający około 11 dni, podczas gdy stwierdzono, że estradiolowy benzoesan i walerianian estradiolu utrzymują się przez 4-5 dni i 7- 8 dni, odpowiednio.


2. Depofemina jest hormonem płciowym obecnym zarówno u mężczyzn jak i kobiet i jest najważniejszą postacią estrogenu u ludzi. U kobiet odgrywa kluczową rolę w rozwoju i funkcjonowaniu układu rozrodczego, a także w rozwoju niektórych kości. Reguluje również rozkład tkanki tłuszczowej u kobiet i jest głównym hormonem odpowiedzialnym za to, że kobiety są średnio krótsze niż mężczyźni. Zarówno jajniki, jak i nadnercza go wytwarzają.


3. Cykl menstruacyjny u kobiet wiąże się z przewidywalną zmiennością poziomów kilku hormonów, przy czym jednym z nich jest estradiol. Bierze udział w procesie owulacji i przygotowuje wewnętrzną wyściółkę macicy do implantacji, w przypadku zapłodnienia jaja. Pewne testy przeprowadzone na pawianach i innych naczelnych wykazały, że jego hormon odgrywa również nieustającą rolę w utrzymaniu ciąży, pomagając jej przetrwać przez cały okres ciąży.


4. Jako hormon płciowy wyzwala również wiele zmian układu rozrodczego, które rozpoczynają się w okresie dojrzewania. Jest obecny przez całe lata rozrodcze i zmniejsza się podczas i po menopauzie. Ten spadek jest właśnie przyczyną wielu objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca i nocne poty, suchość pochwy i utrata masy kostnej, która może prowadzić do osteoporozy.


Wykorzystanie :

Leczenie niektórych objawów menopauzy (np. Uderzenia gorąca, świąd pochwy, pieczenie lub suchość). Jest stosowany w leczeniu niskich poziomów estrogenów spowodowanych przez określone warunki.

Cypionian estradiolu jest żeńskim hormonem estrogenu. Działa poprzez zastąpienie naturalnych estrogenów kobietą, która nie może już wytworzyć wystarczającej ilości estrogenu.

Jest stosowany przez kobiety, aby pomóc zredukować objawy menopauzy (takie jak uderzenia gorąca, suchość pochwy). Objawy te są spowodowane przez organizm wytwarzający mniej estrogenu. Jeśli używasz tego leku do leczenia objawów tylko w pochwie i wokół pochwy, produkty stosowane bezpośrednio w pochwie mogą być brane pod uwagę przed lekami przyjmowanymi doustnie, wchłanianymi przez skórę lub wstrzykiwane. Lek ten może być również stosowany przez kobiety, które nie są w stanie wytworzyć wystarczającej ilości estrogenu (na przykład z powodu hipogonadyzmu, pierwotnej niewydolności jajników).


Certyfikat analizy:

Nazwa produktu Estradiol
Wygląd Biały krystaliczny proszek

Charakterystyka

Biały lub kremowy biały, krystaliczny proszek

odpowiadać

Temperatura topnienia

176-180 ° C

178 ~ 179 ° C

woda

≤3,5%

przechodzić

Analiza

97,0 ~ 103,0%

99,3%

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,1%

Substancje pokrewne

całkowite zanieczyszczenia ≤1,0%

Przechodzić

każde pojedyncze zanieczyszczenie ≤0,5%

Przechodzić

Resztkowe rozpuszczalniki

etanol ≤0,5%

Przechodzić

Hot Tags: sterydy estraDiol cypionate depofemin powder, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like