Sterydy Hormon w proszku Metenolon Enanthate

Hormon steroidowy Metenolon Enanthate CAS 303-42-4 do kulturystyki Methenolon Enanthate Szybki detal: Methenolon Enanthate Zastosowanie: Methenolone enanthate jest bardzo popularną opcją szczególnie dla sportowców wychylających się i próbujących utrzymać jak najwięcej mięśni podczas kalorii ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy Hormon w proszku Metenolon Enanthate CAS 303-42-4 do kulturystyki

Methenolone Enanthate   Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Methenolone Enanthate

Alias

Primobolan-depot

NR CAS

303-42-4

Nr EINECS

206-141-6

MF

C27H42O3

MW

414,62


Methenolone Enanthate   Stosowanie:
Methenolone enanthate jest bardzo popularną opcją szczególnie dla sportowców wychylających się i próbujących utrzymać jak najwięcej mięśni podczas ograniczania kalorii. Wielu konkurencyjnych kulturystów nie rozważyłoby stosu przed zawodami bez dodatku metenolonu.

Methenolone Enanthate   Opis:
Methenolone Kwas octanowy kwasu enantanowego jest postacią iniekcyjną długołańcuchowego aminofenoloketonu, który powoli absorbuje aktywny związek fenolowy z benzochinonem i zapewnia stabilne stężenie we krwi. Wersja doustna związku jest prawie taka sama jak różnica między przyłączonym eterem (wersja doustna ma krótsze połączenie octanowe). Obie wersje propofolu są dobrym wyborem dla męskich i / lub żeńskich cykli cięcia i wykazano, że pozostają mięśniami w dietach niskokalorycznych. Kwas antrachinowy kwasu metoksybenzoesowego zapewnia rzadszą drogę podawania ketonu fentanylu, a anegdoty wymagają mniejszej dawki całkowitej, która byłaby tak samo skuteczna jak płytka z octanem doustnym.
Methenolone Enanthate jest znany jako bardzo bezpieczny steryd z dawką do 200 mg / tydzień i zgłaszał niewielkie działania niepożądane. Niestety, wielu użytkowników stosuje tę niską dawkę, aby zgłaszać niewielki zwrot, podczas gdy bardziej znaczący wzrost wydaje się występować powyżej 350 mg / tydzień (100 mg EOD). Podczas gdy metoprolol jest łagodny, nie ma zbyt wiele zahamowania HPTA, a wyższe dawki będą prowadzić do negatywnego sprzężenia zwrotnego w tym obszarze. Ponadto, niektórzy użytkownicy zgłaszają wypadanie włosów podczas stosowania Primo, więc produkty takie jak finasteryd mogą być wymagane podczas krążenia propofolu. Po stronie pozytywnej anty-estrogen może nie być konieczny, ponieważ początkowe zastosowanie wykazuje niewielką ilość efektów ubocznych.


Methenolone Enanthate   Podanie:
Methenolone Enanthate jest sterydem anabolicznym opartym na dihydrotestosteronie, który jest estrową pochodną metoksykonu, który jest zwykle sprzedawany pod marką primobolan, a Methenolone Enanthate jest bardzo podatny na antagonizm estrogenu. Efekt ludzi, którzy używają, z nandrolonami, metenolonu, niższego właściwości estrogenu w postaci kwasu mrówkowego i octanu, metoksybenzofenon nie ma skutków ubocznych estrogenu i jego wpływ na cholesterol, krezol nie nadmiernie hamuje osi HPTA, dlatego kulturystów mang używać metalaksyl między cyklami steroli.
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com
Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!


Hot Tags: hormon steroidowy proszek metenolon enanthate, Chiny, dostawcy, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like