Testy sterydowe Prop Testosteron Propionate 100mg

1) 100 ml przy 100 mg / ml
10 gramów proszku
72,5 ml oleju sezamowego
5 ml alkoholu benzylowego = 5%
15 ml benzoesanu benzylu = 15%
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

100 mg / ml Sterydy do wstrzykiwań Testosteron Propionate for Muscle Building

Testosteron Propionate Injectable Conversion Recipes:

1) 100 ml przy 100 mg / ml
10 gramów proszku
72,5 ml oleju sezamowego
5 ml alkoholu benzylowego = 5%
15 ml benzoesanu benzylu = 15%
2) 250 ml @ 100 mg / ml
Testosteron Propionate Powder 25g
Alkohol benzylowy 5ml
Benzyl Benzoate 45ml
Olej z pestek winogron 181,25 ml

Co to jest propionian testosteronu?

1) Dla człowieka:
Propionian testosteronu ma swoiste działanie androgenne: stymuluje rozwój i funkcjonowanie zewnętrznych narządów płciowych, prostaty, pęcherzyków nasiennych i wtórnych cech płciowych u mężczyzn (głos, włosy). Uczestniczy w kształtowaniu budowy ciała i zachowań seksualnych u mężczyzn, stymuluje libido i potencję oraz stymuluje spermatogenezę. Zmniejsza produkcję hormonu luteotropowego i folikulotropowego.
2) Dla kobiet:
Testosteron jest antagonistą żeńskiego hormonu płciowego - estrogenu, ma działanie przeciwnowotworowe w nowotworach piersi u kobiet. Ma działanie anaboliczne, co powoduje stymulację syntezy białek, zmniejszenie odkładania się tłuszczu, utrzymywanie niezbędnych rzeczy do syntezy białka, potasu, fosforu, siarki, wzmacnianie utrwalania wapnia w kościach i zwiększanie masy mięśniowej. Przy odpowiedniej diecie białkowej stymuluje produkcję erytropoetyny.

Korzyści:

Zwiększa masę i siłę mięśni
Spala tłuszcz, zwiększa widoczność
Zwiększa libido
Zmniejszenie ryzyka choroby niedokrwiennej serca i wieńcowej
Profil propionianu testosteronu trwa krótko. Jest to najszybszy ester testosteronu. Dlatego zastrzyki są zwykle wykonywane w ciągu dnia lub każdego dnia. W rzeczywistości jest to główna wada w porównaniu z innymi długowiecznymi estrami.

Skutki uboczne:
Wielu sportowców skarży się na ból propionianowy, podrażnienie i zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia. A ponieważ zastrzyki są umieszczane często, zauważalna jest nadwyżka agresji.
Propionian łatwo się smakuje i łatwo przekształca w estrogen, dlatego takie rzeczy mogą wystąpić:
Trądzik (pryszcze).
Utrata włosów (lub aktywny wzrost na ciele) zależy również od indywidualnych cech osobnika.
Zmniejszenie naturalnego testosteronu, ale zazwyczaj przywraca się do końca kursu w ciągu 2-3 miesięcy.
W praktyce lek ten, jeśli jest przyjmowany z umysłem (z umiarem), nie wpływa na narządy wewnętrzne (wątroba, nerki itp.). Lek nie jest zalecany kobietom, ponieważ jest to aktywność o wysokiej androgyniczności.

Stosowanie:

1) Mężczyźni stosują go w zaburzeniach czynnościowych układu rozrodczego, euchuchoidach, infantylizmie z wrodzonym niedorozwojem gruczołów płciowych lub ich chirurgicznym usunięciu, z impotencją spowodowaną brakiem funkcji gonad, wyczerpaniem nerwowym i psychicznym i zmęczeniem, menopauzą u mężczyzn i towarzyszącym jej naczyniem krwionośnym. i zaburzenia neurologiczne, w początkowym stadium gruczolaka stercza, akromegalia.
2) Kobiety używają go w przypadku klimakterycznych zaburzeń naczyniowych i neurologicznych (jeśli leki estrogenowe są zabronione) w leczeniu raka jajnika i raka piersi (poniżej 60 lat); dysfunkcjonalne krwawienie z macicy (starsze kobiety).
3) Testosteron jest również stosowany we wczesnych stadiach nadciśnienia i dusznicy bolesnej.
4) Propionian testosteronu jest stosowany w ciężkich postaciach przewlekłego zapalenia wątroby i marskości wątroby z objawami nadciśnienia wrotnego i wodobrzusza (w oparciu o działanie propionianu testosteronu ma on tłumić nadmierne tworzenie się aldosteronu, który jest jedną z przyczyn wodobrzusza i obrzęku ) i jest przypisany jako anaboliczny, działający na metabolizm azotu i fosforu i ma kilka pozytywnych efektów na metabo.


Pytanie, co to znaczy "półprodukt wtrysku oleju"
Nasz olej dobrze się miesza i ogrzewa. Klient odfiltruje ostatni krok po otrzymaniu przesyłki. Jest łatwy w obsłudze, nauczymy Cię, jak to zrobić, jeśli potrzebujesz.
Półfabrykowany olej wtryskowy jest o wiele tańszy niż olej gotowy, dobry biznes, aby zarobić więcej pieniędzy, tanie, bezpieczne dla osobistej suagi.

Jak realizować zamówienia:
Krok 1
Proszę dać mi znać, jakie przedmioty są korzystne, ilości i kraj docelowy.
Krok 2
Potwierdzasz wszystkie szczegóły i przekazujesz nam zlecenie zakupu.
Krok 3
Przesyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednią metodę wysyłki w celach informacyjnych.
Krok 4
Potwierdzasz zamówienie i wpłacasz pieniądze w 100% z góry i przesyłasz nam szczegółowe dane kontaktowe, w tym dane osoby kontaktowej / firmy, adres, numer telefonu komórkowego, kod pocztowy i twoje specjalne wymagania.
Krok 5
Przesyłka zostanie przesłana w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności.
Zdjęcia będą oferowane do odróżnienia produktów.

Krok 6
Oferujemy usługi posprzedażowe po otrzymaniu paczki.


Numer przesyłki :
Wyślij przez EMS, numer śledzenia jest dostępny w ciągu 12 godzin. Informacje można śledzić w tym dniu lub 1 dzień później.
Jeśli wysłane przez HKEMS lub inny ekspres, numer śledzenia zostanie dostarczony następnego dnia. I to nie znaczy, że informacje są śledzone tego dnia. Zostałby opublikowany w Internecie 2 lub 3 dni później. Powód, dla którego paczka ta powinna zostać wysłana do Hongkongu od spedytora, następnie czekać na lot.
Podpisujesz paczkę, dostarczasz.
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszyscy mówią podobne słowa, co chcę powiedzieć: daj mi szansę, po prostu spróbuj mnie, może dostaniesz ode mnie niespodziankę!

Hot Tags: Testy steroidowe prop propionian testosteronu 100mg, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like