Steroidy Undekanian testosteronu do budowy mięśni

CAS 5949-44-0 Bezpieczny undekanian testosteronu w proszku do budowy mięśni Szybki opis: Opis: undekanian testosteronu jest długo działającą sztuczną wersją testosteronu, naturalnego męskiego hormonu płciowego. Testosteron jest odpowiedzialny za normalny wzrost i rozwój męskich narządów płciowych. To...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

CAS 5949-44-0 Bezpieczny undekanian testosteronu w proszku do budowy mięśni

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Undekanian testosteronu

Inna nazwa

17 - [(1-oksoundecylo) oksy] -androst-4-en-3-on

Numer rejestru CAS

5949-44-0

EINECS

227-712-6

Formuła molekularna

C30H48O3

Waga molekularna

456,7

Analiza

99%

Wygląd

biały proszek krystaloidu

Stosowanie

może być stosowany jako materiał farmaceutyczny

Standard

Standard korporacyjny

Cena £

Negocjowane

Minimalna ilość zamówienia

10g

Pakiet:

Znakomity i może zgodnie z wymaganiami klientów

Wysyłka czasu wiodącego

W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności

Opcje płatności

Western Union, MoneyGram, przelew bankowy

Wysyłka 

Ekspresowa dostawa za pośrednictwem DHL, EMS, Fedex, TNT, UPS (w ciągu 5-7 dni od daty płatności)


Opis:
Undekanian testosteronu jest długo działającą sztuczną wersją testosteronu, naturalnego męskiego hormonu płciowego. Testosteron jest odpowiedzialny za normalny wzrost i rozwój męskich narządów płciowych. Obejmuje prącia, jądra, prostaty, owłosienie ciała, pogrubienie linii wokalnej oraz rozmieszczenie mięśni i tkanki tłuszczowej narządu wzrostu i rozwoju męskiego.

Aplikacje:
Undekanian testosteronu lub undekanian testosteronu jest testosteronem w leczeniu niedoczynności tarczycy u mężczyzn i jest obecnie stosowany jako męski środek antykoncepcyjny, undekanian testosteronu sprzedawany i dystrybuowany pod nazwą handlową ANDRIO, brodą, noworodkiem, Restandolem.
Andriol jest wersją syntetycznego metabolicznego testosteronu steroidowego opracowanego przez organizm firmy farmaceutycznej. Mówi się, że testosteron dostaje się do organizmu przez układ limfatyczny jako tłuszcz. Doświadczenie użytkownika pokazuje, że dzienna dawka jest mniejsza niż 240 mg, a efekt jest znikomy. Na początku każdego użycia, wyższe dawki, efekt jest nadal bardzo mały, dlatego undekanian testosteronu jest uważany za większość sterydów do pewnego stopnia nie może dostać się do krwi.
Undekanian testosteronu lub dodekanian testosteronu jest estrem testosteronu. Hormon ten jest stosowany głównie w leczeniu niedoczynności tarczycy u mężczyzn w terapii zastępczej androgenów i obecnie jest stosowany jako męski środek antykoncepcyjny.


Funkcjonować:
Undekanian testosteronu ma również funkcję i cechy, które są dobrze dostosowane do celów poprawy wydajności. Jednak ze względu na bardzo powolne działanie może być używany tylko przez 16 tygodni lub dłużej planowanie oparte na wydajności. To będzie dłuższy okres czasu niż większość syntetycznych steroidów metabolicznych i dlatego jest złym wyborem dla większości sportowców wyczynowych. Jednakże, jako steryd oparty na wydajności, przekonasz się, że Nebido jest bardzo wszechstronny i może być używany do wszystkich celów we wszystkich cyklach. Zapewni to jedne z najbardziej podstawowych charakterystyk sterydów znanych ludziom, ale czyni je bardzo przydatnymi, ponieważ testosteron jest dobrze tolerowany przez większość dorosłych mężczyzn.

Zastosowanie Nebido zapewni następujące cechy w dużej mierze związane z poprawą wydajności:
a) Zwiększona retencja azotu
b) Wzmocniona synteza białek
c) Zwiększona liczba krwinek czerwonych
d) Zmniejszone poziomy glukokortykoidów

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Zapytanie