Superdrol Methyldrostanolone Methasterone Raw Oral

1, Superdrol / Methylldrostanolone Profile: Nazwa produktu: Superdrol / Methylldrostanolone Alias: Methasterone; Nazwa chemiczna 17a-metylo-Drostanolonu: 2a, 17a-dimetylo-5a-androst-3-on-17b-ol; 2a, 17a-dimetylo-etiocholan-3-on-17b-ol Nr CAS: 3381-88-2 MF: C21H34O2 MW: 318,499346 Wygląd: biały ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

1, Superdrol / Methylldrostanolone Profile:

Nazwa produktu: Superdrol / Methylodrostanolone
Alias: Methasterone; 17a-Metylo-Drostanolon

Nazwa chemiczna: 2a, 17a-dimetylo-5a-androst-3-on-17b-ol; 2a, 17a-dimetylo-etiocholan-3-on-17b-ol
Nr CAS: 3381-88-2
MF: C21H34O2
MW: 318,49346

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek
Czystość: 99,32%

Temperatura topnienia: 223-224 ° C
Standard: standard korporacyjny
Kategorie: Sterydy i hormony; Seria Drostanolone; API; Steroidy doustne; Prohormon

Skuteczna dawka (mężczyźni): 1-2 tabletki / dzień
Effective Dose (Women): Not Recommended
Half-Life: około. 8 godzin
Czas detekcji: nieznany
Stosunek anaboliczno / androgenny: 400/20
Zastosowanie: Superdrol, znany również jako Methasterone lub Methylodrostanolone, jest sterydem anabolicznym. Do celów kulturystycznych / sportowych Superdrol zwiększa poziom testosteronu, który powoduje znaczny wzrost kształtu ciała i jego wielkości, głównie ze względu na jego zdolność do zwiększania liczby włókien mięśniowych.


2, Zastosowania Superdrol / Methylodrostanolone:

Superdrol jest anabolicznym androgennym steroidem składającym się z aktywnego steroidowego hormonu Methylodrostanolone. Jest to steryd anaboliczny dihydrotestosteron (DHT) lub bardziej specyficznie strukturalnie zmieniona forma Drostanolone. Superdrol jest po prostu hormonem Drostanolonu z dodaną grupą metylową w pozycji 17 węgla, który pozwala hormonowi przeżyć doustne spożycie i oficjalnie klasyfikuje go jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa). Nosi także dodatkową grupę metylową w pozycji węgla dwa, co znacznie zwiększa jej siłę anaboliczną. Te niewielkie zmiany spowodują także zmniejszenie androgeniczności Superdrola w porównaniu z Masteronem, który nie jest wcale taki androgenny.


Superdrol jest najbardziej anaboliczną substancją na rynku i ma zdolność do poprawy poziomu testosteronu i ma zdolność do poprawy liczby włókien mięśniowych. Ten prohormon jest w stanie stymulować dramatyczną siłę i przyrost masy mięśniowej, jednocześnie skracając czas regeneracji pomiędzy intensywnymi treningami. Oprócz tych zalet, Superdrol nie przekształca się w estrogen, co czyni go bezpieczną opcją nawet dla podatnych na estrogenne efekty uboczne, takie jak tłusta skóra, trądzik i ginekomastia. Oznacza to również, że sportowcy stosujący Superdrol nie odczuwają utraty mięśni, przyrostu tkanki tłuszczowej i zmniejszonej siły, które są powszechnie odczuwane przez kulturystów, gdy następuje aromatyzacja. Superdrol jest dobrze znany w społecznościach kulturystycznych jako doskonały prohormon, który zwiększa masę i siłę mięśni.


Dawki Superdrol

Tydzień 1: 10 mg / dziennie | Tydzień 2-4: 20 mg / dziennie
Dozowanie superdrolu dla doświadczonych użytkowników superdroli: Tydzień 1: 20 mg / dziennie | Tydzień 2-4: 30 mg / dziennie
W przypadku cyklu 3-tygodniowego zamiast 4-tygodniowego nie należy stosować mniejszej dawki w pierwszym tygodniu, utrzymywać to samo przez cały cykl (przykład 1-3: 20 mg / 20 mg / 20 mg na dzień ). Bardziej doświadczeni użytkownicy z przeszłym doświadczeniem w Superdrol mogą eksperymentować z dawkami do około 40 mg, jednak dodatkowa korzyść może być nieistotna w porównaniu z dodanymi stronami przy wysokich dawkach.


Superdrol działa stosunkowo szybko, dlatego większość użytkowników zazwyczaj zaczyna odczuwać działanie Superdrolu w ciągu 5-12 dni, w zależności od użytkownika. Superdrol ma średni okres półtrwania i powinien mieć podzielone dawki, najlepiej przy jednej dawce rano i jednej w porze kolacji. W dni treningowe wskazane jest, aby przyjąć dawkę mniej więcej na godzinę przed rozpoczęciem sesji podnoszenia, wskazane jest również, aby unikać przyjmowania dawki w pobliżu łóżka, ponieważ może to zmienić schematy snu.
Idealnie każda dawka Superdrol powinna być pobierana jednocześnie z rybą lub olejem z nasion lnu w celu zwiększenia wchłaniania, zaleca się również spożywać 16-24 uncji wody przy każdej dawce Superdrol.


Słowa kluczowe:


Kup Superdrol Powder Online

Methylodrostanolone Prohormone

Superdrol Powder na sprzedaż

Doustny proszek Superdrol

Real Superdrol Prohormone Powder

Methyldrostanolone Powder Source


3, nowo COA proszku Superdrol / Methylldrostanolone:

1111.pngZamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com

Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Superdrol / Methyldrostanolone Powder Zdjęcie:

2222.jpg

Hot Tags: superdrol metyldrostanolone metasteron surowy doustny, Chiny, dostawcy, rabat, kupię, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like