Testosteron Enanthate Test E Wzrost mięśni

Testosteron Propionate 100mg / ml Test wtrysku Prop Prop. Oil Performance Enhance 1, Injectable Testosteron Propionate 100mg / ml Identyfikacja oleju: O naszym testosteronie Propionate 100mg Oil 1> Jesteśmy wiodącym producentem proszków steroidowych, w tym proszku propionianu testosteronu. 2> Nasze ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Fabryczne sterydy Testosteron Enanthate / Test E USP 99% proszku


1, Informacje ogólne o Enanthate testosteronu:


Nazwa produktu: Testosteron Enanthate

Alias: Test Enan, Test Enanthate, Test E, Testosteron Enan
Nr CAS: 315-37-7
MF: C26H40O3
MW: 400,59
EINECS: 206-253-5

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Czystość: 99,18%

Standard: USP

Metoda dostawy: Injectable
Olej do wstrzykiwań: Testosteron Enanthate 250mg / ml

Effective Dose (Men): 200-1 000 mg tygodniowo
Effective Dose (Women): Nie zalecane
Aktywne życie: 8 dni
Czas detekcji: 3 miesiące
Stosunek anaboliczny / androgenny: 100/100


2, aplikacje Enanthate testosteronu:


Testosteron Enanthate jest jednym z najstarszych i prawdopodobnie najczęściej stosowanym sterydem anabolicznym wszechczasów. Testosteron Enanthate jest postacią o przedłużonym uwalnianiu hormonu testosteronowego i byłby pierwszą dużą / długą formą testosteronu estrowego.


Testosteron Enanthate jest jednym z najczęściej używanych testosteronów w leczeniu niskiego poziomu testosteronu. Jest również niezwykle popularny w kręgach poprawiających wydajność. Jest to jeden z najtańszych sterydów anabolicznych dostępnych na rynku, bardzo wszechstronny, dobrze tolerowany przez większość dorosłych mężczyzn, a jego podaż jest przez dach.


Testosteron Enanthate to steryd anaboliczny, który jest idealny na wszystkie poziomy użytkowania. Jest to idealny steryd anaboliczny dla pierwszego użytkownika sterydów i będzie równie skuteczny dla osoby z dużą ilością czasu w siodle.


W cyklach łączenia i cięcia Testosteron Enanthate jest zwykle układany w stos z innymi związkami natury, które ułatwią osiągnięcie celu końcowego użytkownika (wypełnienie, nabieranie masy lub utrata tłuszczu). Na przykład, cykle testosteronu Enanthate w celu łączenia zazwyczaj obejmują stosowanie Deca-Durabolin (dekanian nandrolonu) i / lub Dianabol (Methandrostenolone), gdzie Dianabol jest zwykle podawany przez pierwsze 6 tygodni jako związek startowy.

W przypadku, gdy cykle testosteronu Enanthate są cyklem cięcia lub utraty tkanki tłuszczowej, testosteron enanthate jest zwykle prowadzony przy bardzo niskiej dawce TRT (testosteronu do terapii zastępczej) wynoszącej około 100 mg na tydzień, podczas gdy inne związki korzystniejsze do cięcia i utraty tkanki tłuszczowej są podkreślane w trakcie cyklu. . Zastosowanie testosteronu Enanthate w tym dawkowaniu jest raczej utrzymaniem prawidłowego funkcjonowania organizmu, niż podkreśleniem wzmocnienia i poprawy wydajności.


3, COA of Enanthate testosteronu:

2222.png

Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Enanthate Testosteronu Zdjęcie: 3333.jpg

Hot Tags: Testosteron Enanthate Test E Wzrost mięśni, Chiny, dostawców, rabat, kup, bulk, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like