Tibolone Livial Powder Bodybuilding Hormones

Tibolone Livial Powder Bodybuilding Hormones

Tibolone Livial 5630-53-5 Proszkowy hormon estrowy z estrogenu Zapobieganie osteoporozie 1, Tibolon Profil: Nazwa produktu: Tibolon Synonimy: Livial Nr CAS: 5630-53-5 MF: C21H28O2 MW: 312,45 EINECS: 227-069-1 Struktura chemiczna: Wygląd : Biały krystaliczny proszek Oznaczenie: 99,16% Temperatura topnienia: 169 ° C Przechowywanie ...

Szczegóły produktu

Tibolone Livial 5630-53-5 Preparat doustny hormonu estrogenowego zapobiega osteoporozie


1, Tibolone Profil:


Nazwa produktu: Tibolone

Synonimy: Livial
Nr CAS: 5630-53-5
MF: C21H28O2
MW: 312,45
EINECS: 227-069-1

Struktura chemiczna:

Struktura Tibolone

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Test: 99,16%

Temperatura topnienia: 169 ° C
Temperatura przechowywania: 2-8 ° C
Zastosowanie: syntetyczny steryd o słabej aktywności estrogenowej, androgennej i progestagenowej. Środek farmakologiczny stosowany w leczeniu zespołu menopauzalnego.


2, Słowa kluczowe Tibolone:


Kulturystyka Tibolone

Sterydy Tibolone

Livial tibolone

Proszek Tibolonu o wysokiej czystości

Doustne tabletki Tibolone

Tibolone i SERM

Hormon estrogenu
Tibolon, menopauza, nastrój, samopoczucie i seksualność
Objawy niedoboru estrogenu
Aby zapobiec osteoporozie
Ludzki hormon żeński

Rak piersi


3, Aplikacje Tibolone / Livial:


Tibolon jest pochodną 19-nortestosteronu i jest strukturalnie związany z innymi progestynami 19-nortestosteronu. Jest to 7α-metylowa pochodna noretynodrel. Jest stosowany głównie w leczeniu endometriozy, a także hormonalnej terapii zastępczej u kobiet po menopauzie. Zostało to również zbadane jako możliwe leczenie zaburzeń seksualnych u kobiet.


Tibolon wykazuje działanie estrogenne o selektywnym działaniu tkankowym, z pożądanymi działaniami w kościach, mózgu i pochwie oraz brakiem niepożądanych działań w endometrium i piersiach. Jego selektywność tkankowa jest wynikiem metabolizmu, modulacji enzymów (np. Sulfatazy estrogenu i sulfotransferazy estrogenowej) i modulacji receptorów, które różnią się w różnych tkankach docelowych, i różni się mechanicznie od selektywnych modulatorów receptora estrogenu (SERM), takich jak tamoksyfen, które wytwarzają ich selektywność tkankową za pomocą modulacji ER. Jako taki, aby odróżnić go od SERMs, tibolon został opisany jako "regulator aktywności estrogenowej selektywnej tkanki" (STEAR), a także jako "selektywny modulator enzymu estrogenowego" (SEEM).


Aplikacje Tibolone
1). Tibolon jest syntetycznym hormonem pochodzącym z meksykańskiego ignamu.
2). Tibolon jest stosowany w celu zastąpienia naturalnych hormonów płciowych. Jest przekształcany w organizmie w trzy inne substancje, które działają jak hormony estrogen, progesteron lub testosteron w różnych tkankach.
3). Tibolon działa jak estrogen w mózgu (zapobiegając mułu), kości (zapobiegając utracie kości) i tkance pochwy (zapobiegając suchości i bólom).
4). Tibolon działa również jak progesteron w macicy, aby zapobiec nadmiernemu wzrostowi endometrium i następnemu krwawieniu. Kobieta, która nie miała histerektomii, nie musi przyjmować progesteronu, jeśli przyjmuje tibolon.
5). Tibolon ma aktywność podobną do testosteronu, która wydaje się odgrywać rolę w poprawie nastroju i libido kobiet, chociaż reakcja jest zmienna.


4, Proszek Tibolon / Livial Zdjęcie:

1111.jpg

Zapytanie