Trenbolon Enanthate Sterydy do budowy mięśni

Nazwa produktu: ENANTHATE TRENBOLONE
Synonimy: ENANTHAN TRENBOLONOWY, Enzym Ternbolone, entanonian trenbolonu, ENERGETAN TRENOLOWY, enancanat trenbolonu
MF: C25H34O3
MW: 382,54
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Trenbolon Enanthate Kulturystyka Sterydy w proszku do budowy mięśni

Nazwa produktu: ENANTHATE TRENBOLONE
Synonimy: ENANTHAN TRENBOLONOWY, Enzym Ternbolone, entanonian trenbolonu, ENERGETAN TRENOLOWY, enancanat trenbolonu
MF: C25H34O3
MW: 382,54


Aplikacja Trenbolone Enanthate na kulturystykę:

Mówiąc o bardziej podstawowej roli spalanie tłuszczu, istnieją sterydy utrata masy tego rodzaju. Istnieją anaboliczne androgenne sterydy, które mogą w rzeczywistości bezpośrednio redukować tkankę tłuszczową; w szczególności Trenbolon Enanthate może osiągnąć najlepsze wyniki. Wykazano, że ma on bardziej bezpośredni wpływ na rzeczywiste komórki tłuszczowe lub zmagazynowany tłuszcz ciała w zdolności redukcyjnej. Choć jest to odpowiednie do tego celu, to nie jest to ich główny cel w żaden sposób, ale Trenbolone udowodni, że będzie nosił ten cel z większą władzą.

Trenbolon Enanthate również świeci w swojej zdolności do zachowania tkanki mięśniowej beztłuszczowej. Kiedy stosujemy dietę, aby stracić tkankę tłuszczową, a nie wagę, ale tłuszcz, musimy być w deficycie kalorycznym; musimy spalić więcej kalorii niż konsumujemy. W rezultacie, gdy walka z ciałem zmienia się z chęcią trzymania się zmagazynowanej tkanki tłuszczowej z powodu jej przetrwania, beztłuszczowa tkanka mięśniowa jest często poświęcana w celu zaspokojenia jej potrzeb energetycznych. Kiedy tracimy więcej beztłuszczowej tkanki mięśniowej, spowalnia to tempo przemiany materii i oczywiście sprawia, że wygląd ciała jest gorszy; Trenbolon Enanthate zapobiegnie temu. Oczywiście, robi się jeszcze lepiej; dzięki swoim cechom, Trenbolon Enanthate zapewni najlepsze efekty wizualne.

Trenbolon Enanthate jest sterydem, który znacznie zwiększy wytrzymałość mięśni, więcej pracy można zrobić i nie zmęczysz się tak szybko, a także odegra ważną rolę w odzyskiwaniu i leczeniu.


Trenbolon Enanthate Dawkowanie:

Administracja (mężczyźni):
Typowe dawki dla celów budowy ciała i poprawy wydajności mieszczą się w zakresie 150-300 mg na tydzień, co zwykle trwa 6-10 kolejnych tygodni. Ten poziom jest wystarczający do uzyskania znacznego wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej i siły, które są zwykle w połączeniu ze znaczną utratą tłuszczu i zwiększoną definicją mięśni.
W przypadku łączenia lub wycinania większość z nich znajdzie Trenbolon-Enanthate, który będzie bardzo skuteczny w zakresie 300 mg - 500 mg tygodniowo, z 400 mg na tydzień, generalnie jest to bardzo solidna dawka. Tak, można użyć więcej, ale większość znajdzie dawki, które dostaną znacznie powyżej 500 mg na Tydzień będzie trochę mniej przyjazny dla efektu ubocznego, zwłaszcza jeśli wejdą w zakres 600 mg tygodniowo i prawie na pewno, jeśli przekroczą 700 mg na tydzień.

Administracja (kobiety):
Trenbolon Enanthate na ogół nie jest zalecany kobietom w celach budowy ciała lub poprawy wydajności ze względu na silny androgeniczny charakter i tendencję do wywoływania wirilizujących skutków ubocznych


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Stanolone

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny

Selank


图片39.jpg

Zapytanie