Trendione Stroje kulturystyczne Trenavar Powder

Trendine Sterydy do kulturystyki Trenavar Powder Zapraszamy do kontaktu: Skype: rdy705 nutrition@chembj.com WhatsApp: +8618578209860 Podstawowe informacje: Nazwa produktu: Trendione Alias: Trenavar CAS: 4642-95-9 MF: C18H20O2 MW: 365.3046 Mp: 140 ° C Gęstość : 1,19 g / cm3 Oznaczenie: 99% min Wygląd: jasnożółty ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Trendione Stroje kulturystyczne Trenavar Powder


Zapraszamy do kontaktu:

Skype: rdy705

nutrition@chembj.com

WhatsApp: +8618578209860


Podstawowe informacje:

Nazwa produktu: Trendione

Alias: Trenavar

CAS: 4642-95-9

MF: C18H20O2

MW: 365,3046

Temperatura topnienia: 140 ° C

Gęstość: 1,19 g / cm3

Test: 99% min

Wygląd: Jasnożółty proszek


Aplikacje :

Trenavar jest formalnie znany jako Estra-4,9,11-trieno-3,17-dion, jak również Trendione i jest 10 razy bardziej androgenny niż testosteron. Trenavar to prohormon, który koncentruje się na 17b-HSD1, tworząc aktywny trenbolon, co oznacza, że raz w swoim Trenavar zamienia się w trenbolon, czyli Tren.

Użytkownicy Trenavara odczuwają duży wzrost siły i masy. Użytkownicy również doświadczają

przyspieszyły utratę tłuszczu i zwiększyły unaczynienie mięśni. Związek Trenavar miał wzrost

popularność i popyt ze względu na potężne wyniki w krótszych cyklach. To naprawdę jest najlepsze z obu światów, gdy bierze się pod uwagę potencjalną ilość uzyskanej masy i utraconego tłuszczu.


Funkcja :

Konwersja do Tren powinna oznaczać, że efekty powinny być bardzo podobne do formy wstrzykiwanej - z wyjątkiem słynnego "tren kaszlu". Niezależnie od wyjaśnienia "tren kaszel" (i wielu zostało zasugerowanych), ponieważ jest to reakcja na nagłe pozajelitowe wprowadzenie jakiegoś związku bezpośrednio do ciała, jest wysoce nieprawdopodobne, aby jakikolwiek podawany doustnie związek miał taki sam efekt. Tren jest jednym najsilniejszych wstrzykiwanych steroidów dostępnych na rynku, więc można spodziewać się, że efekty odczuwane przez Trenavar będą w dużej mierze takie same, jak wzrost siły i rozmiaru, przyspieszona utrata tłuszczu i zwiększone unaczynienie.


Trenavar działa poprzez celowanie 17b-HSD1, a następnie uwodornia związek do przekształcenia w organizmie do trenbolonu. Trenbolon i Trenavar są bardzo podobne, w rzeczywistości mają te same 3 sprzężone podwójne wiązania. Trenavar różni się tym, że ma 17 ketonów. W rezultacie użytkownicy uzyskują prawie takie same wyniki, jakie uzyskaliby, uruchamiając cykl trenbolonowy.


Użytkownicy Trenavara odczuwają duży wzrost siły i masy. Użytkownicy również doświadczają przyspieszonej utraty tłuszczu i zwiększonego unaczynienia mięśni. Mieszanka Trenavar ma zwiększoną popularność i popyt ze względu na jej potężne wyniki w krótszych cyklach. To naprawdę jest najlepsze z obu światów, gdy bierze się pod uwagę potencjalną ilość uzyskanej masy i utraconego tłuszczu.


Ruchomości:

Ilość leku, który jest faktycznie metabolizowany, powinna być wysoka, więc użytkownik powinien spodziewać się efektów dokładnie takich jak trenbolon. Zaletą postaci doustnej jest uniknięcie strasznego "tren kaszlu", który jest częstym zjawiskiem po zastrzykach tren. Trenavar lub Trendione będą niesamowicie silne. Użytkownicy powinni spodziewać się takich samych efektów jak trenbolon, który jest jednym z najsilniejszych sterydów w historii. Należy spodziewać się wzrostu unaczynienia, zwiększenia twardości mięśni, zwiększenia utraty tłuszczu bez zmiany diety, przyrostu masy mięśniowej, szybkiego przyrostu siły i zwiększenia masy ciała.


Stos

To zależy od twoich celów. Ale założymy, że wpadliście w grupę zbiorczą lub tnącą. W przypadku łączenia można zestawiać go z dowolnym "mokrym" związkiem, takim jak 4-AD, trestolon. Będą one zapewniać solidny bulker z dobrą wytrzymałością i wzrostem rozmiarów. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników możesz spróbować zestawić go z bardziej ekstremalnymi "metylami", takimi jak M-Sten (metystenbolon) lub Super DMZ (dymetazyna). Te cykle powinny trwać nie więcej niż 4 do 6 tygodni.


W przypadku cykli cięcia można układać trenavar za pomocą klonów Epiandrosterone (ex, 5-Apha Test), uzyskując bardzo suchy, twardy wygląd. Układanie go za pomocą produktów Epiandrosterone pozwoli również na uruchomienie cyklu nieco dłużej, przy mniejszych efektach ubocznych. Cykl wykorzystujący trenavar i test 5-alfa może trwać aż 8 do 10 tygodni ze znaczną utratą tłuszczu i rekompozycją ciała.


Dawkowanie

Dawkowanie Trenavaru było dość kontrowersyjne. Kiedy został pierwotnie uruchomiony, założono, że jego konwersja do potężnego trenbolonu wyniosła prawie 100%. Szybko dowiedzieliśmy się, że to nieprawda, a dawkowanie zaczyna się od 15-30 mg dziennie (1 do 2 kapsułek) do tego, co jest obecnie częstsze w dawkach od 90 do 120 mg na dzień (3-4 kapsułki po 30 mg). Nasz rezydentny biochemik sugeruje, że 60 do 90 mg będzie dobrą dawką początkową dla większości facetów.

Nasze atuty:

Najwyższa jakość

Profesjonalni wiodący producenci w Chinach
kontrola jakości przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży.

Konkurencyjna cena

Fabryczna sprzedaż bezpośrednia. Najlepsze ceny na pewno
zadowolona.

Bezpieczne pakowanie

Profesjonalny dział pakowania, który ma więcej
ponad 16 lat doświadczenia w maskowaniu pakietów

Szybka dostawa

Mnóstwo w magazynie, dostawa w ciągu 24 godzin po
payment.szybka i bezpieczna dostawa przez DHL, TNT,
FedEx, HKEMS, UPS itp.

Zapłata T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin.
Usługa

Udostępnione zdjęcia paczki i numeru przesyłki
punktualnie, 24/7 online pomocna usługa

Zniżka

Promocje są możliwe, gdy zamówienie klienta jest duże
wystarczy, w tym polityka rabatowa

Hot Tags: trendione kulturystyka sterydy trenavar proszek, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like