Trestolone Decanoate MENT Deca Surowe sterydy

95,5% Trestolone Decanoate MENT Long Ester Surowy płyn Trest Deca 10ML 1, Trestolone Decanoate Review: Trestolone, znany również jako MENT, jest jednym z bardziej skutecznych sterydów / hormonów stworzonych do tej pory. Jest badany jako męski środek antykoncepcyjny, ponieważ może szybko spowodować niepłodność u małych dzieci ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

95,5% Trestolone Decanoate MENT Long Ester Surowy płyn Trest Deca 10ML


1, Trestolone Decanoate Review:


Trestolon, znany również jako MENT, jest jednym z najsilniejszych sterydów / hormonów stworzonych do tej pory. Jest badany jako męski środek antykoncepcyjny, ponieważ może szybko spowodować niepłodność u mężczyzn w małych dawkach. Jest prawie tak silny jak jego 17-alfa-alkilowany brat miboleron, Check Drops, ale bez oszałamiających efektów uszkadzających wątrobę. Jest to hormon 19Nor, który sprawia, że jest pochodną nandrolonu. Jest bardzo podobny do nandrolonu, który jest podstawowym steroidem w Deca, ale z dołączonym 7-alfa-metylowym. Oznacza to, że jest pochodną nandrolonu bez redukcji 5-alfa, podobnie jak w trenbolonie (Tren). Różnica między trenbolonem i trestolonem jest taka: Tren nie aromatyzuje, podczas gdy testolon działa.


Jak można się spodziewać po krótkim działaniu octanu estru, działanie octanu trestolonu staje się zauważalne w ciągu kilku dni:

-Dramatyczna stymulacja apetytu
-Duży wzrost siły fizycznej / wytrzymałości
-Boosts siłę
-Zmiana w rozmiarach / wadze
-Decent efekt lipolityczny
-Sex stymulacja napędu

Trestolone jest zarówno wygodny w stosowaniu, jak i bardzo skuteczny w promowaniu wydajności sportowej i masy mięśniowej, stosowanej samodzielnie lub w stosie.


Uwaga: udostępniliśmy już działający ester dekanianu trestolonu !!! Zindywidualizuj wiele partii dekanianu Trestolone dla naszych stałych klientów.


Jeśli chodzi o surowe sterydy Trestolone, mamy:

1> Trestolone

2> Octan Trestolone (proszek, 98,2%)

3> Deckerate Trestolone (forma płynna, 95,49%, testowane przez osoby trzecie, nasi klienci profesjonalni) Próbowaliśmy zrobić proszek do dekatyzacji Trestolone, ale nie udało się, forma płynna okazała się dobra.)


2, Raport z testu jakości płynu Trestolone Decanoate Raw:
2222.jpg

3, Trestolone Decanoate Raw Liquid Zdjęcie:

1111.jpg

Hot Tags: trestolon decanoate ment deca surowe sterydy, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like