Turynabol-doustny 4-chlorodehydrometylotestosteron

4-Chlorodehydromethyltestosterone Testosteron Sterydy CAS 2446-23-3 Oral Turinabol o wysokiej jakości i cenie fabrycznej Witamy w Mitchell Kontakt Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Podstawowe informacje: Nazwa produktu: Turinabol-oral Inne imię i nazwisko: Turinadiol, ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

4-Chlorodehydromethyltestosteron Testosteron Steroidy CAS 2446-23-3 Oral Turinabol o wysokiej jakości i cenie fabrycznej

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Podstawowe informacje:

Nazwa produktu: Turinabol-oral

Inna nazwa: Turinadiol, 4-Chlorodehydromethyltestosterone

Alias: 4-Chlorodehydrone Thyltestosteron; Oral turinabol; 4-ChlordehydroMethyl Testosteron; 4-ChlorodehydroMetylotestosteron (doustny turinabol); Oral-turinabol; 4-chlorodianabol; 4-chloromethandienon; turinabol; 4-chlorodehydrometylotestosteron

Numer rejestru CAS: 2446-23-3

EINECS: 219-112-8

MF: C20H27ClO2

MW: 334,88

Zastosowanie: surowce farmaceutyczne, hormon

Test: 99%

MOQ: 10 gramów

Szczegóły dotyczące opakowania: worek foliowy lub jako wymóg

Warunki płatności: T / T, Western Union, MoneyGram

Wysyłka sposób: EMS, HKEMS, DHL, TNT, Fedex, UPS


Dawkowanie Oral Turinabol:

Gdy Oral Turinabol jest stosowany w cyklu sterydów anabolicznych, mniej niż 20 mg dziennie będzie prawie niezauważalnym dodatkiem do stosu, lub będzie bardzo słabym cyklem, jeśli zostanie użyty samodzielnie. Nie ma sensu przekraczać 50 lub 60 mg / dzień, ponieważ dodany efekt anaboliczny będzie niewielki, jeśli w ogóle. A niepożądane skutki uboczne nadmiernych pomp mięśniowych i / lub podwyższenia ciśnienia krwi są w tym momencie często na granicy tolerancji, a jednocześnie stają się nadmierne.

Oral Turinabol jest interesujący głównie ze względu na swoją historię, a nie wydajność. Po wybraniu zakres dawkowania powinien wynosić 20-60 mg / dzień, przyjmowany raz dziennie lub najlepiej dwa razy. Jest użyteczny dla mężczyzn, chociaż są lepsze wybory. OT to bardzo zły wybór dla kobiet.


COA:


ELEMENTY TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Wygląd

Prawie biały krystaloidowy proszek


Biały krystaloidalny proszek

Temperatura topnienia

221,0 ~ 230,0 ° C

224,0-230 ° C

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,34%

Dokładny obrót

+ 114 ° ~ + 122 °

+ 118 °

Test (wg GLC)

99,0% min

99,9%

Wniosek

Specyfikacje są zgodne ze standardem przedsiębiorstwa.


Korzyści:

Turinadiol to wolniej działający steryd. Przy stosowaniu Turinabol wzrost masy, siły i masy mięśniowej nie będzie zbyt dramatyczny; jednak będą dobrej jakości. Turinabol również zazwyczaj nie stwarza ryzyka dla estrogenowych skutków ubocznych, więc jest ograniczona retencja wody lub ryzyko ginekomastii. Użytkownik może uzyskać silny wygląd swoich mięśni dzięki ograniczonej retencji wody.

Jest 17-alfa alkilowany, co oznacza, że może być toksyczny dla wątroby. Turinabol może również obniżyć zdolność krzepnięcia krwi.

Jeśli naprawdę chcesz zwiększyć swój naturalny poziom testosteronu i uzyskać wszystkie korzyści z nim związane, tj. większa masa i siła mięśni, lepsza wytrzymałość, wzmocniona regeneracja itp. To najważniejszy produkt, jakiego kiedykolwiek użyjesz!

Negatywne skutki uboczne są rzadkie, ale mogą wystąpić z cykli, które są zbyt długie lub z dużą dawką. Wyłączenie własnej naturalnej produkcji testosteronu i guzów jąder (niezwykle rzadkich) są skutkami ubocznymi takich ekstremalnych cykli.


Uwagi użytkownika: Niedawno Oral-Turinabol znalazł drogę z powrotem do rąk sportowców na całym świecie. To „nowy” seksowny lek, który jest naprawdę bardzo stary. To była tajna broń wschodnioniemiecka, kiedy ich program dopingu sportowego był na jej wysokości.

OT lub T-bol, jak to się czasami nazywa, to bardzo dobra siła i lek masowy, a ponieważ nie może przekształcić się w estrogen, może być nawet stosowany w diecie tnącej. Z tego powodu otrzymuje moją „najbardziej wszechstronną nagrodę ustną”.

Większość użytkowników radzi sobie całkiem dobrze z dawkami od 40 do 60 miligramów dziennie, przyjmowanymi w dawkach podzielonych.

4-Chlorodehydromethyltestosterone

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.

Hot Tags: turinabol-doustne 4-chlorodehydrometylotestosteron, Chiny, dostawcy, zniżki, kup, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like