Test na utratę wagi Test Deco Testosteron Deca

Nazwa produktu: Decanoinian testosteronu
Inne Nazwa: Test deca
CAS: 5721-91-5
EINECS: 227-226-4
Wzór cząsteczkowy: C29H46O3
Masa cząsteczkowa: 422,67
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy anaboliczne w proszku Testosteron Decanoate 5721-91-5 Odchudzanie

Szybki szczegół:
Nazwa produktu: Decanoinian testosteronu
Inne Nazwa: Test deca
CAS: 5721-91-5
EINECS: 227-226-4
Wzór cząsteczkowy: C29H46O3
Masa cząsteczkowa: 422,67
Test: 99%
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Opis:
Dekanonian testosteronu jest zwykle stosowany do iniekcji domięśniowych, powolne wchłanianie oleju, mocny i trwały, może być utrzymany przez kilka dni. Propionian testosteronu może promować rozwój męskich narządów i cech drugorzędowych, promować syntezę białek i tworzenie kości estrogenu, hamować wzrost endometrium i jajników oraz funkcję przysadki mózgowej. W przypadku testosteronu, wnętrostwa, hipogonadyzmu męskiego, chorób ginekologicznych, takich jak krwotok miesiączkowy, mięśniaki macicy, starcza osteoporoza i niedokrwistość aplastyczna.

Aplikacje:
1. Krewetka testosteronu była stosowana przez długi czas jako część mieszaniny Sustanon 250. Ostatnio była dostępna w produkcie znanym jako najczystsze 250. Decanoat pozwala na pozostawanie leku we krwi przez dłuższy czas, pozwalając użytkownikowi na wstrzyknięcie raz w tygodniu, i nadal mają duży dochód, aby się pokazać.
2. Wszystkie leki, Neotest 250 dadzą użytkownikowi siłę i znaczny wzrost masy mięśniowej, spalają tkankę tłuszczową, zwiększą libido, zwiększą liczbę erytrocytów, zwiększą poziomy IGF-1 i ułatwią powrót do zdrowia po intensywnych ćwiczeniach. Możliwe jest również działanie leku, aromatyzującego.


Stosowanie:
1.Testosteron Decanoate był używany jako część mieszanki Sustanon 250 przez długi czas.Zawsze, stał się dostępny na własną rękę w produkcie o nazwie neatest 250. Ester dekanianowy sprawia, że lek ten pozostaje w krwiobiegu przez dłuższy czas Okres czasu, pozwalający użytkownikowi wstrzykiwać tylko raz w tygodniu i nadal ma silne zyski, aby pokazać z niego.
2. Podobnie jak wszystkie leki, Neotest 250 zapewni użytkownikowi duże zyski w zakresie siły i masy mięśniowej, spalania tkanki tłuszczowej, zwiększenia libido, zwiększenia liczby krwinek czerwonych, zwiększenia poziomów IGF-1 i ułatwienia regeneracji po forsownych treningach. narkotyków, prawdopodobne jest również działanie aromatyzacji.

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com


Nasza firma może dostarczyć wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie.
Możemy pakować zgodnie z wymaganiami klientów.
Wszelkie zapytania są mile widziane!

Hot Tags: utrata masy ciała sterydy test deca testosteronu dekanat, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like