1-Test Cyp DHB Dihydroboldenon Cypionian AAS

1, 1-Test Cyp Profil: Nazwa produktu: 1-Testosteron Cypionate Alias: 1-test Cyp, Dihydroboldenon Cypionate, DHB Cypionate, Dihydroboldenon, 1 test, DHB, 1-test Wygląd: Biały do żółtawego proszku Temperatura topnienia: 117-119 ˚C Czystość: 98% + 1-testowy roztwór Cyp: 1-test Cyp 200mg / ml, 100 mg / ml Jakość ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

1, 1-testowy profil Cyp:

 

Nazwa produktu: 1-Testosteron Cypionate
Alias: 1-test Cyp, Dihydroboldenon Cypionate, DHB Cypionate, Dihydroboldenon, 1 test, DHB, 1-test
Wygląd: Biały do żółtawego proszku
Temperatura topnienia: 117-119 ° C
Czystość: 98% +
1-testowy roztwór Cyp: 1-test Cyp 200mg / ml, 100 mg / ml

Standard jakości: norma dla przedsiębiorstw, chromatografia, COA / HNMR / HPLC / LC-MS

 

2, 1-test aplikacji Cyp :

 

Dihydroboldenon, najczęściej znany jako 1-testosteron, jest zredukowaną formą bisfenonu steroidowego o 5 alfa. Ten brak 5-alfa redukcji związku pozwala użytkownikom na podawanie go bez negatywnych efektów ubocznych związanych z tą reakcją chemiczną, ale także eliminuje korzyści. Boldenone nie jest jedynym steroidem, który ma podobieństwo do dihydroboldenonu. W rzeczywistości dihydroboldenon jest chemicznie identyczny z methenolonem leku, z wyjątkiem 1-metylowania, który jest oprócz methenolonu. Oczywiście do methenolonu dodawano oczywiście 1-metylację, aby była bardziej dostępna po podaniu doustnym, a zatem nie jest efektywnie stosowany dihydroboldenon przy podawaniu doustnym, chociaż był on raz sprzedawany bez recepty w postaci tabletki i pigułki. Niektóre z tych bez recepty preparatów leku wykonano przy użyciu układu dostarczania podobnego do Andriolu, tj. Wytwarzając produkt solubilizowany olejem z dihydroboldenonem. Nie byłby to jednak względnie opłacalny system dostarczania do użycia, gdyby jednak chciał zmaksymalizować potencjał tego związku. Wstrzyknięcie domięśniowe jest zdecydowanie najskuteczniejszą metodą podawania, jak w przypadku większości sterydów anabolicznych.

 

1-test Cyp jest lekkim lekiem. Aby uprościć wyjaśnienie, czym dokładnie jest ten lek, Boldenone ma oznaczać, że Dihydrotestosteron (DHT) to testosteron. To tłumaczyłoby, dlaczego skutki testu 1-testowego Cyp, zarówno pozytywnego, jak i negatywnego, są tak odmienne od skutków działania Boldenone. Podobnie jak Testosteron i Dihydrotestosteron, część Boldenonu, którą administruje użytkownik, przekształca się w Dihydroboldenon. Podobnie, Dihydroboldenon, taki jak Dihydrotestosteron, nie przekształca się w nic poza tym związkiem.1 Test Cyp, chociaż nie jest zbyt androgenny, jest silnym anaboliczne.

 

1-test Cyp wykazał, że lek wiąże się wyjątkowo dobrze i selektywnie z receptorem androgenowym i stymuluje transaktywację receptora androgenowego zależnych genów reporterowych. Odpowiada to lekowi, który ma zdolność do stymulowania znacznego wzrostu mięśni, nie powodując jednocześnie skutków ubocznych. Jest to oczywiście bardzo korzystne dla wielu sportowców i kulturystów. Anegdotycznie niektórzy użytkownicy wskazali, że ból po iniekcji z 1-testowym Cyprem może stać się problemem dla niektórych. Rozcieńczanie leku innym lekiem do wstrzyknięć lub innym rodzajem sterylnego oleju wydaje się łagodzić przynajmniej część tego dyskomfortu. Rodzaj użytego estru nie wydaje się negować tego bólu u użytkowników, którzy go doświadczają.

 

Wielu kulturystów twierdzi, że niższe dawki wynoszą 300-400 mg / tydzień, podczas gdy inni twierdzą, że 1000 mg / tydzień nie jest rzadkością. Jednak, podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, ta ilość będzie różnić się od osoby do osoby dla optymalnych efektów. Dodatkowo, jak w przypadku każdego sterydu, zawsze istnieje punkt malejących zysków. Znaczenie tego, co robi negatywy, przewyższają pozytywy. Niezależnie od użytego estru obowiązują te same zasady dla utrzymania pożądanych poziomów 1-testu we krwi, jeśli chodzi o częstotliwość iniekcji.

 

Próbka 3, 1-testowa Cyp Powder Zdjęcie:

 


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.

Dodaj .: 6K Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing, Okręg Baoan, Shenzhen, Chiny

Hot Tags: 1-test cyp dibb dwuhydroboldenonu cypionate aas, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like