Anavar Oxandrolone Anabolic Steroids Powder

1, Oxandrolone Profil: Nazwa produktu: Oxandrolone Alias: Anavar Nr CAS: 53-39-4 MF: C19H30O3 MW: 306,44 EINECS: 200-172-9 Struktura: Wygląd: Biały krystaliczny proszek Jakość Standard: USP30 i USP32 Czystość (HPLC ): 99,50% Temperatura topnienia: 229-232 ° C Trwałość (proszek): 3 lata Zastosowanie: A ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

1, Oxandrolone Profile:


Nazwa produktu: Oxandrolone

Alias: Anavar

Nr CAS: 53-39-4

MF: C19H30O3
MW: 306,44
EINECS: 200-172-9

Struktura:

Struktura Oxandrolone

Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Standard jakości: USP30 i USP32
Czystość (HPLC): 99,50%

Temperatura topnienia: 229-232 ° C

Okres trwałości (proszek): 3 lata
Zastosowanie: syntetyczny steryd anaboliczny. Służy do promowania wzrostu mięśni i zwalczania mimowolnej utraty wagi. Był również stosowany w leczeniu osteoporozy.

 

2, Zastosowania Oxandrolone:

 

Oxandrolone to syntetyczny, aktywny doustnie steryd anaboliczno-androgenny (AAS), który w Stanach Zjednoczonych stał się dostępny jako lek na receptę w 1964 roku. Jest to 17α-metylowana pochodna dihydrotestosteronu (DHT), która ma atom tlenu zamiast węgiel na pozycji 2.

 

Oxandrolone stosuje się do:

Promowanie przybierania na wadze w połączeniu z innymi lekami po utracie wagi w wyniku poważnych operacji, nawracających infekcji, poważnych obrażeń lub nieznanych przyczyn. Jest również stosowany w celu zrekompensowania pewnych skutków ubocznych długotrwałego stosowania steroidów (katabolizm białek) lub w celu złagodzenia bólu kości z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów. Może być również stosowany w innych schorzeniach określonych przez lekarza.

 

Oxandrolone to steryd anaboliczny. Działa poprzez wspomaganie organizmu w produkcji testosteronu, który pomaga budować masę mięśniową. Oxandrolone to silny steroid anaboliczny o nazwie Dihydrotestosteron (DHT) o ogromnej popularności i wyjątkowych korzyściach.

 

Steroid, który jest niezmiernie ważny dla sportowców poprawiających wydajność, Oxandrolone jest również jednym z wiodących sterydów w terapeutycznym leczeniu steroidowym. Od zwalczania chorób wyniszczających mięśnie, a nawet leczenia osteoporozy, ten hormon może okazać się nieoceniony; w rzeczywistości służyło milionom niewyobrażalnie dobrze. Oczywiście, ponieważ jest często stosowany w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie, Oxandrolone nie jest dobrze znany jako masowy steryd w świecie poprawy wydajności; nie wtedy, gdy mówimy o ludziach i prawie nie ma ludzi, którzy używaliby tego w tym celu. Męskie wzmacniacze wydajności zazwyczaj uznają to za solidny steryd do cięcia lub jeden w celu zwiększenia wydajności sportowej, ale w przypadku masowej promocji istnieją lepsze możliwości.

 

Potem mamy kobiety i niezależnie od celu użycia jest to steryd dla kobiet; tak przyjazny dla kobiet jest często określany jako "The Girl Steroid" w wielu kręgach wydajności. Nie oznacza to rezygnacji z korzyści wynikających z suplementacji męskiej; to po prostu niewiarygodnie korzystne dla kobiet i bardzo przyjazne dla efektu ubocznego. Dla cięcia i wydajności sportowej, Oxandrolone będzie działać tak samo jak dla mężczyzn, ale łączenie to kolejna historia. Kobiety są znacznie bardziej wrażliwe na hormon Oxandrolone niż mężczyźni, a niewiele może przejść długą drogę; jako taki może w razie potrzeby przynieść doskonałe zyski poza sezonem.

 

3, Oxandrolone Specyfikacja (COA):

 

33.jpg

 

4, Oxandrolone Powder Zdjęcie:


38.jpg

Hot Tags: anavar oxandrolone sterydy anaboliczne w proszku, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like