Mononukleotyd beta-nikotynamidu Nmn

Mononukleotyd beta-nikotynamidu Nmn

Najwyższa jakość 99% min Pure Nmn Beta-Nicotinamide Mononucleotide Powder CAS 1094-61-7 dla Anti-Aging Witamy w Contact Mitchell Aby uzyskać więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Mononukleotyd nikotynamid w komórkach ludzkich odgrywa ważną rolę w generowaniu energii zajmuje się ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Najwyższej jakości 99% min Pure Nmn Beta-Nicotinamide Mononucleotide Powder CAS 1094-61-7 do Anti-Aging

hk@chembj.com .jpg

Witamy w Contact Mitchell Aby uzyskać więcej informacji bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Mononukleotyd nikotynamidu w ludzkich komórkach odgrywa istotną rolę w generowaniu energii, zajmuje się wewnątrzkomórkową syntezą NAD (dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy, synteza energii koenzymu ważnego koenzymu), stosowany w przeciwstarzeniu, we krwi i innych produktach medycznych.


Podstawowe dane :

Nazwa produktu: Mononukleotyd beta-nikotynoamidu

Nr CAS: 1094-61-7

Inne nazwy: Mononukleotyd nikotynamidu

MF: C11H15N2O8P

Nr EINECS: 214-136-5

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Antybiotyk i środki przeciwdrobnoustrojowe, przeciwgorączkowe leki przeciwbólowe i NLPZ

Klasy Standard: Medycyna

Nazwa marki: SENDI

Czystość: 99% Min

Wygląd: biały proszek

Test: HPLC 99%

Okres przydatności do spożycia: 24 miesiące

Zastosowanie: produkty farmaceutyczne

Ocena: stopień farmaceutyczny


Zastosowanie mononukleotydów beta-nikotynamidu:

-Nototynamid Mononukleotyd należy do witaminy B, uczestnicząc w metabolizmie w organizmie, może być stosowany w celu zapobiegania pellagra lub innej choroby niacyny.

-Nototynamid Mononukleotyd może być stosowany jako żywienie / żywienie człowieka, kabina do wzrostu i wzmocnienie odporności.


Mononukleotydy nikotynamidowe odgrywają ważną rolę w wytwarzaniu energii komórek ludzkich, która bierze udział w syntezie wewnątrzkomórkowego NAD (dinukleotyd nikotynamidoadeninowy, ważny koenzym do konwersji energii komórkowej).


Zastosowanie mononukleotydu β-nikotynamidu

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN), produkt reakcji NAMPT i kluczowy pośredni NAD +, poprawia nietolerancję glukozy poprzez przywracanie poziomów NAD + u myszy T2D indukowanych HFD.

NMN zwiększa również wątrobową wrażliwość na insulinę i przywraca ekspresję genów związanych ze stresem oksydacyjnym, odpowiedzią zapalną i rytmem okołodobowym, częściowo poprzez aktywację SIRT1. NMN jest używany do badania motywów wiążących w aptamerów RNA i procesów aktywacji rybozymów z udziałem fragmentów RNA aktywowanych mononukleotydem β-nikotynamidowym (β-NMN). Ma być stosowany wyłącznie do celów badawczych.


Mononukleotyd β-nikotynamidu Opis

Mononukleotyd nikotynamidu (NMN), produkt reakcji NAMPT i kluczowy pośredni NAD +, poprawia nietolerancję glukozy poprzez przywracanie poziomów NAD + u myszy T2D indukowanych HFD. NMN zwiększa również wątrobową wrażliwość na insulinę i przywraca ekspresję genów związanych ze stresem oksydacyjnym, odpowiedzią zapalną i rytmem okołodobowym, częściowo poprzez aktywację SIRT1. NMN jest używany do badania motywów wiążących w aptamerów RNA i procesów aktywacji rybozymów z udziałem fragmentów RNA aktywowanych mononukleotydem β-nikotynamidowym (β-NMN). Ma być stosowany wyłącznie do celów badawczych.


Beta-Nicotinamide Dane o mononukleotydach:

Koenzym NAD i jego pochodne biorą udział w setkach metabolicznych reakcji redoks i są wykorzystywane w białkowej ADP-rybozylacji, deacetylacji histonów i w niektórych szlakach sygnałowych Ca2 +. NMNAT (EC 2.7.7.1) jest centralnym enzymem w biosyntezie NAD, katalizującym kondensację mononukleotydu nikotynamidu (NMN) lub mononukleotydu kwasu nikotynowego (NaMN) z resztą AMP ATP z utworzeniem NAD lub NaAD.

NMNAT1 jest najszerzej eksprymowaną z trzech genów ortologicznych z aktywnością adenylotransferazy nikotynamido-nukleotydowej (NMNAT). Genetycznie zmodyfikowane myszy pozbawione NMNAT1 giną podczas wczesnej embriogenezy, wskazując na kluczową rolę tego genu w żywotności organizmu. [Potrzebne źródło] W przeciwieństwie do tego, myszy pozbawione NMNAT2, które są wyrażane głównie w tkankach nerwowych, kończą rozwój, ale umierają wkrótce po urodzeniu. Jednakże NMNAT1 jest zbędny dla żywotności komórek, ponieważ homozygotyczna delecja tego genu występuje w guzach glejaka i liniach komórkowych. Aktywność enzymatyczna NMNAT jest prawdopodobnie niezbędna na poziomie komórkowym, ponieważ całkowita ablacja aktywności NMNAT w organizmach modelowych prowadzi do nie- zawodności komórkowej.


Mononukleotyd Beta-nikotynoamidowy COA:

PRZEDMIOTÓW

STANDARD

WYNIKI

Nazwa Producr

Mononukleotyd beta-nikotynoamidu


Czystość

Mononukleotyd beta-nikotynoamidowy ≥98%

99,6%

Zawartość

(Bezwodna baza)

------

97,1%

Wygląd

Liofilizowany proszek o barwie białej do żółtawej

Zgodne

Zapach

Charakterystyka

Zgodne

Rozmiar siatki

100% pass 80 Mesh

Zgodne

Zawartość wody

<>

4,6%

PH (10 mg / ml)

2-4

2.7

Pb

<10>

Zgodne

Fe

<10>

Zgodne

Cu

<10>

Zgodne

Glin

<10>

Zgodne

Wniosek

Spełniaj specyfikację

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od silnego światła i ciepła, długotrwałego przechowywania

od -25 ℃ do -15 ℃.

Okres przydatności do spożycia

2 lata


Witamy w Kontaktach:

Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Wechat: 18124076819

Email: hk@chembj.com

SENDI Biotech (dostawca Realiable)


Kupujesz = Nasze produkty + Nasza usługa
1. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących nas lub naszych produktów, daj nam znać, a możesz być pewny, że odpowiemy ci szczegółowo w ciągu 24 godzin i ku Twojej satysfakcji.
2. Dostosowany projekt jest dostępny, OEM i ODM są mile widziane.
3. Grzecznie witamy Twoją wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna

 

Sugestia:

Prosimy o sprawdzenie paczek po otrzymaniu towaru, jeśli masz złe produkty / problem z jakością / małą ilość, prosimy o zwrot do nas jako priorytet. Zwróć uwagę, że musisz przesłać nam zdjęcia wadliwych przedmiotów na ten temat, a my rozważymy zamianę lub zwrot pieniędzy.

 

Przykładowa polityka przesyłki:

1 Naszą zasadą jest dążenie do jak najkrótszego czasu wysyłki, przy czym przesyłki zazwyczaj wychodzą w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

2 Ilość próbki zostanie wysłana jako "bezpłatna próbka tylko do użytku laboratoryjnego", jest mało prawdopodobne, że zapłacisz cło i podatek importowy.

3 Szczegóły toru zostaną dostarczone wkrótce po zakończeniu wysyłki, szczegóły transportu zostaną zaktualizowane do momentu przybycia bez uszkodzeń.

 

Przykładowa polityka zwrotów:

W SENDI Biotech, Twoja satysfakcja jest gwarantowana, jeśli jesteś niezadowolony z powodu jakiegokolwiek powodu związanego z produktem, prześlij nieużywaną próbkę wraz z towarem dostawy oraz krótką notatkę na temat powodów niezadowolenia w ciągu 45 dni od zakupu, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy pod wskazany adres (Niestety nie możemy przyjmować paczek bez opłaty pocztowej / frachtu).

ShenZhen Sendi Biotech Limited

Budynek 6K Jindacheng, Zhongxin Road, Shajing Street, Okręg Baoan,

Shenzhen, Guangdong, Chiny


1526636423(1).jpg

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

O cenie:   Ponieważ posiadamy własną fabrykę, zapewniamy naszą najniższą cenę. Skontaktuj się z nami!

 

Warunki pakowania, dostawy i płatności:

Po dokonaniu płatności wyślemy produkt w ciągu 3-5 dni, nasi pracownicy posprzedażni podadzą pełne szczegóły dostawy, a także będą do Państwa dyspozycji po otrzymaniu i przetestowaniu towarów.


Zapytanie