Kulturystyka Prohormony Prostaglandin Misoprostol

Doustne steroidy anaboliczne Misoprostol CAS 59122-46-2 Zapobieganie owrzodzeniom Porażenie porodów Poród Mizoprostol Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 84371-65-3 Inne nazwy: Misoprostol MF: C29H35NO2 Miejsce Pochodzenie: ShenZhen, Chiny (kontynent) ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Doustne steroidy anaboliczne Misoprostol CAS 59122-46-2 Zapobieganie wrzodom Porażenie porodowe Po porodzie

hk@chembj.com .jpg

Mizoprostol Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nr CAS: 84371-65-3

Inne nazwy: Misoprostol

MF: C29H35NO2

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: środki przeciwnowotworowe, witaminy, aminokwasy i koenzymy

Klasy Standard: Medycyna

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: najwyższa ocena

Czystość: 99,9%

Nazwa produktu: Mifepristone

Certyfikat: ISO9001

Specyfikacja: 99% HPLC

Magazyn: dostępny

Klasy :: Medycyna

Certyfikat COA: dostępny

Przechowywanie: Cool Dry Place

metoda testowa: HPLC

MOQ: 1G

Kolor: biały proszek

Posługiwać się:

Misoprostol jest zatwierdzony do stosowania w zapobieganiu wrzodom żołądka wywołanym przez NLPZ. Działa na komórki okładzinowe żołądka, hamując wydzielanie kwasu żołądkowego przez hamujące cyklazę adenylanową za pośrednictwem receptorów sprzężonych z białkiem G, co prowadzi do zmniejszenia wewnątrzkomórkowych cyklicznych poziomów AMP i obniżonej aktywności pompy protonowej na wierzchołkowej powierzchni komórki okładzinowej. Ponieważ inne klasy leków, zwłaszcza antagoniści receptora H2 i inhibitory pompy protonowej, są bardziej skuteczne w leczeniu ostrych wrzodów trawiennych, mizoprostol jest wskazany do stosowania wyłącznie przez osoby przyjmujące NLPZ i narażone na duże ryzyko owrzodzeń wywołanych NLPZ. , w tym osób starszych i osób z powikłaniami wrzodowymi. Misoprostol jest czasami ponownie przepisywany przy użyciu NLPZ, aby zapobiec ich powszechnemu niekorzystnemu wpływowi owrzodzenia żołądka (np. Z diklofenakiem w Arthrotec).
Misoprostol ma inne działania ochronne, ale jest skuteczny klinicznie tylko w dawkach wystarczająco wysokich, aby zmniejszyć wydzielanie kwasu żołądkowego. Na przykład, przy niższych dawkach, misoprostol może stymulować zwiększone wydzielanie ochronnego śluzu, który prowadzi przewód pokarmowy i zwiększa przepływ krwi przez błony śluzowe, zwiększając w ten sposób integralność śluzówki. Jednak efekty te nie są wystarczająco wyraźne, aby uzasadnić zalecenie stosowania mizoprostolu w dawkach mniejszych niż dawki konieczne do uzyskania supresji kwasu żołądkowego.
Jednak nawet w leczeniu owrzodzeń wywołanych przez NLPZ omeprazol okazał się co najmniej tak samo skuteczny jak mizoprostol, ale był znacznie lepiej tolerowany, dlatego mizoprostolu nie należy uznawać za leczenie pierwszego rzutu. Misoprostol wywołana biegunka i potrzeba wielokrotnych dawek dziennych (zwykle cztery) to główne problemy wpływające na przestrzeganie zaleceń terapeutycznych.

Aplikacje:
Najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym związanym z przyjmowaniem mizoprostolu doustnie w zapobieganiu owrzodzeniom żołądka jest biegunka. W badaniach klinicznych średnio 13% pacjentów zgłaszało biegunkę, która była zależna od dawki i zwykle rozwijała się na początku terapii (po 13 dniach) i zwykle ustępowała samoistnie (często ustępowała w ciągu 8 dni), ale czasami (w 2% pacjentów) wymagało odstawienia mizoprostolu.

Kolejne najczęściej zgłaszane działania niepożądane związane z przyjmowaniem mizoprostolu doustnie w celu zapobiegania wrzodom żołądka to: ból brzucha, nudności, wzdęcia, bóle głowy, niestrawność, wymioty i zaparcia, ale żadne z tych działań niepożądanych nie wystąpiły istotnie częściej niż podczas przyjmowania placebo. W praktyce gorączka jest niemal uniwersalna, gdy podaje się wiele dawek co 4 do 6 godzin.

Nie należy przyjmować mizoprostolu u kobiet w ciąży, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wrzodów żołądka wywołanych NLPZ, ponieważ zwiększa on napięcie macicy i skurcze w czasie ciąży, co może powodować częściowe lub całkowite poronienia, a także dlatego, że jej stosowanie w ciąży wiązało się z wadami wrodzonymi.

Opis:
Misoprostol jest lekiem stosowanym do rozpoczęcia porodu, wywoływania poronień, zapobiegania i leczenia wrzodów żołądka oraz leczenia krwawień poporodowych z powodu niewystarczającego skurczu macicy. W przypadku aborcji stosuje się go z mifepristonem lub metotreksatem. Jest to syntetyczna prostaglandyna E1 (PGE1).

Częste działania niepożądane obejmują biegunkę i ból brzucha. Jest to kategoria ciążowa X, co oznacza, że jeśli dojdzie podczas ciąży, wiadomo, że powoduje ona ujemne wyniki płodu. Może wystąpić pęknięcie macicy.

Znajduje się na liście najważniejszych leków Światowej Organizacji Zdrowia, najważniejszych leków potrzebnych w podstawowym systemie opieki zdrowotnej. Mizoprostol został wynaleziony i wprowadzony do obrotu przez GD Searle & Company pod nazwą handlową Cytotec, ale dostępne są również inne nazwy handlowe i ogólne.

Specyfikacja

Przedmiotów Specyfikacja Wyniki
Charakterystyka Biały lub prawie biały proszek Potwierdza
Identyfikacja Testy HPLC i UV potwierdzają standard Potwierdza
Rozpuszczalność Jasny Potwierdza
Woda, % ≤5,0 1,81
Indywidualne zanieczyszczenia,%
Mizoprostol typu A ≤0,30 0.14
Miprostol typu B ≤0,30 ND
Norsoprostol ≤0,10 ND
8-epimisoprostol ≤0,30 0,08
12-epimisoprostol ≤1,0 0,24
Wszelkie inne pojedyncze zanieczyszczenie ≤0,50 0,07
Całkowite zanieczyszczenia,% ≤2,0 0,53
Pozostałość przy zapłonie,% ≤1,50 0,56
Metale ciężkie, ppm ≤ 10,0 Potwierdza
Test,% 0,9 ~ 1,10 1,05

Wrzody żołądka i dwunastnicy

Misoprostol jest zatwierdzony jako gotowy produkt leczniczy do zapobiegania i leczenia związanego z lekiem uszkodzenia błony śluzowej lub wrzodów żołądka i dwunastnicy, które mogą wystąpić podczas przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych, a ich podawanie nie może być przerwane, a dawka może zostać zmniejszona. .


Ze względu na wpływ na mięśnie macicy wniosek można złożyć wyłącznie w przypadku wykluczenia ciąży. Mizoprostolu nie należy przyjmować podczas karmienia piersią, ponieważ przechodzi on do mleka matki.

Niebezpieczeństwo nadużycia polegało na tym, że kobiety w ciąży pod pretekstem dolegliwości żołądkowych spowodowanych używaniem środków przeciwbólowych mogły zostać przepisane przez lekarza rodzinnego Misoprostol, fundusze następnie jednak podjęły nielegalną aborcję.


Ginekologia, położnictwo

Dalsze obszary zastosowania to ginekologia i położnictwo. Po porodzie mizoprostol stosuje się w leczeniu powikłań krwotocznych. Ponadto służy do wywołania porodu, wywołania wyciszonej aborcji oraz wspierania aborcji medycznej w pierwszym i drugim trymestrze ciąży (trymestrze). Medyczna aborcja zachodzi poprzez podawanie medyczne mifepristonu, dwa dni później podaje się mizoprostol.


Z powodu tych ważnych wskazań lek znajduje się na liście niezbędnych leków WHO. Skrytykowano jednak, że nie jest on wymieniony na tej liście w odniesieniu do powikłań krwotocznych po porodzie, chociaż ta metoda jest stosunkowo łatwa do zastosowania nawet w odległych obszarach. W przypadku zastosowań ginekologicznych lub położniczych, gotowe produkty lecznicze zawierające mizoprostol są zatwierdzone tylko w ograniczonej liczbie krajów [8], dlatego zastosowanie to jest w dużej mierze stosowane poza wskazaniami, w tym w Niemczech. Misoprostol jest jedyną prostaglandyną, którą można podawać doustnie w tych wskazaniach.


Nerwica trójdzielna

W małym, otwartym badaniu wykazano, że mizoprostol jest skuteczny w leczeniu opornej neuralgii nerwu trójdzielnego u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym.


Skutki uboczne

W leczeniu wrzodów biegunka, która występuje w 13% przypadków, prowadzi do całkowitego przerwania leczenia o 0,5%.


Może również powodować nudności i bóle brzucha, a także ból głowy i zawroty głowy. Efekty sercowo-naczyniowe praktycznie nie istnieją

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, minerokortykosteroidy, SARMS, utrata tłuszczu.

Hot Tags: kulturystyka prohormony prostaglandin misoprostol, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like