Dianabol Dbol Methandienone Oral Steroid Powder

Dbol Dianabol / Methandienone Sterydy doustne 99% Proszek do układania Bulking 1, Dianabol (Methandienone) Identyfikacja: Nazwa produktu: Dianabol Dbol / Methandienone Alias: D-bol, Danabol, Methandrostenolone, Metandienon, 1-dehydro-17a-methyltestosterone Nazwa chemiczna :. ..
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Dbol Dianabol / Methandienone Sterydy doustne 99% proszek do układania w bulking


1, Dianabol (Methandienone) Identyfikacja:

Nazwa produktu: Dianabol Dbol / Methandienone

Alias: D-bol, Danabol, Methandrostenolone, Metandienon, 1-dehydro-17a-metylotestosteron

Nazwa chemiczna: 17a-metylo-17b-hydroksy-1,4-androstadien-3-on

Nr CAS: 72-63-9
MF: C20H28O2
MW: 300,43512
EINECS: 200-787-2
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Oznaczenie (metodą HPLC) : 98,7%

Temperatura topnienia: 165 ℃

Rozpuszczalność: praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w 96% etanolu, w chloroformie i lodowatym kwasie octowym, słabo rozpuszczalny w eterze

Kategorie: Sterydy i hormony; API, doustne sterydy anaboliczne

Skuteczna dawka: 15-50 mg na dzień
Aktywne życie: 5 godzin
Czas detekcji: do 6 tygodni
Stosunek anaboliczno / androgenny (zakres): 90-210: 40-60

Zastosowanie: jeden z najlepszych sezonowych sterydów wszechczasów, dianabol jest fantastycznym budującym masę i niezwykle silnym wzmacniaczem siły.


2, Dianabol (Methandienone) Aplikacje:


Dianabol jest jednym z najbardziej popularnych i jednym z najważniejszych sterydów anabolicznych wszechczasów. Bez wątpienia jest to najbardziej popularny doustny steryd, jaki kiedykolwiek trafił na rynek i jeden z najpopularniejszych sterydów w dowolnej formie. Dianabol można znaleźć w płynie doustnym lub formie do wstrzykiwania, ale większość Dbol jest w postaci tabletek doustnych, a dwie pozostałe opcje są dość rzadkie we współczesnym.

Powszechnie znany jako "Dbol", ten doustny związek jest najlepiej stosowany do cykli sterydowych w połączeniu ze sterydami do wstrzykiwań, ale może być również cenny sam.


Układanie Dianabol z iniekcjami

Efekt większości wstrzykiwanych sterydów anabolicznych jest znacznie zwiększony przez dodanie Dianabolu. Poprawa jest większa niż po prostu zwiększenie ilości wstrzykiwanej o tę samą ilość. Klasycznym i dramatycznym przykładem jest trenbolon. Chociaż całkowita ilość stosowanego sterydu jest taka sama we wszystkich trzech przypadkach, 50 mg / dzień każdego z octanu trenbolonu ułożonego w stos z 50 mg / dzień Dianabol zapewnia o wiele bardziej skuteczny cykl sterydowy niż 100 mg / dzień samego octanu trenbolonu lub 100 mg / dzień sam Dbol. Profil efektów ubocznych jest również lepszy. Innymi słowy, związki działają synergistycznie: całość jest większa niż części. Jest to prawdopodobnie spowodowane różnymi mechanizmami działania.


Ponieważ Dianabol jest najbardziej odpowiedni dla siły i rozmiaru, jest w cyklu łączenia, w którym będzie przede wszystkim używany; może być użyty w cyklu cięcia, jak to omówiliśmy powyżej, ale w skupieniu się skupimy na tym, ponieważ jest to główny cel. Dianabol jest bardzo szybko działającym steroidem o bardzo krótkim czasie półtrwania, który wskazuje tyle samo. Dianabol ma okres półtrwania wynoszący około 5 godzin, co czyni go jednym z najszybszych doustnych sterydów anabolicznych i krótkotrwałych, jakich ktokolwiek kiedykolwiek użyje.


Tabletki Dianabol są wysoce anaboliczne i umiarkowanie androgenne, więc mają ogromny wpływ na metabolizm białek. Ponieważ Dbol na sprzedaż promuje syntezę łańcuchów białkowych i pozwala białkom gromadzić się w tkankach i wokół nich, jest ulubionym, jeśli chodzi o dodawanie luzem. Chociaż prawdą jest, że niektóre z korzyści są wynikiem masy wody, sterydy Dianabol również dodają masę mięśniową bez dużej ilości tłuszczu.


3, COA of Dianabol (Methandienone):

1111.png


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Dianabol (Methandienone) Powder Zdjęcie:

8888.jpg

Hot Tags: Dianabol dbol metandienon doustny steryd w proszku, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like