Drostanolone Enanthate Maszt E Wzmocnienie siły

99% Drostanolone Enanthate Masteron Maszt sterydowy E Zysk Siła Fat Loss 1, Drostanolone Enanthate Profil: Nazwa produktu: Drostanolone Enanthate Alias: Masteron Enanthate; Maszt E; Mast Enan; Drostanolon; Drolban nr CAS: 472-61-145 MF: C27H44O3 MW: 416,64 Wygląd: biały krystaliczny proszek ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99% Drostanolone Enanthate Masteron Maszt sterydowy E Zyskuje wytrzymałość Fat Loss


1, Drostanolone Enanthate Profile:

Nazwa produktu: Drostanolone Enanthate
Alias: Masteron Enanthate; Maszt E; Mast Enan; Drostanolon; Drolban
Nr CAS: 472-61-145
MF: C27H44O3
MW: 416,64
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Czystość:> 98%

Temperatura topnienia: 63-69 ° C
Kategorie: Sterydy i hormony; Seria Drostanolone; API; Sterydy Masteron

2, Drostanolone Enanthate Applications:


Masteron jest pochodną DHT (dihydrotestosteron). Jest to wstrzykiwany steryd anaboliczny. Jest on ogólnie dostępny jako - propionian drostanolonu i enanczan drostanolonu. Jest on powszechnie łupiony jako Mastabol, Maszt lub Masto. Jego struktura chemiczna to 2a-metylo-androstan-3-on-17b-ol. Propionate wersja Masteron jest znana jako Masteron Propionate, a wersja Enanthate znana jest jako Masteron Enanthate.


Masteron Propionate (Drostanolone Propionate) to steroidy androgenne / anaboliczne (AAS), które pierwotnie opracowano jako anty-estrogen do leczenia raka sutka i było szeroko stosowane z SERM (Selective Estrogen Receptor Modulator) Tamoxifen (Nolvadex) w celu .

Masteron Propionate i Masteron Enanthate są sterydami anabolicznymi, ale główna różnica między nimi polega na tym, że Masteron Propionate jest szybko działającym sterydem anabolicznym. Zazwyczaj stosuje się dawkę 50-150 mg / ml. Z drugiej strony, Masteron Enanthate to wolniejsze, ale już działające sterydy anaboliczne. Masteron Enanthate zawiera ester związany z drostanolonem, który jest odpowiedzialny za wolniejsze, ale dłuższe uwalnianie hormonu. Tam, gdzie konieczne jest wstrzykiwanie Masteron Propionate co drugi dzień, Masteron Enanthate wymaga jedynie wstrzyknięcia dwa razy w tygodniu. Masteron Enanthate zazwyczaj podaje się w dawce 200 mg / ml.


Często używane przez sportowców, Masteron pomaga podnieść poziom ich we krwi, a także pomaga strzelać do swoich poziomów w osoczu. Masteron Enanthate jest jednym z ulubionych wstrzykiwanych sterydów anabolicznych kulturystów i sportowców, ponieważ ma właściwości antyestrogenne, dzięki czemu nie przekształca się w estrogen przez aromatyzację i działa przez dłuższy czas.

Masteron skutecznie blokuje przekształcanie wolnego testosteronu w estrogen, stosując metodę aromatyzacji, która pomaga w zwiększaniu ilości wolnego testosteronu, a tym samym zapobiega wystąpieniu jakichkolwiek skutków ubocznych, które wystąpiłyby, gdyby przekształcił się w estrogen.


3, Drostanolone Enanthate Specyfikacja i HPLC:


Test Standard analizy Wyniki
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Temperatura topnienia 63ºC-69ºC 65ºC-68ºC
Dokładny obrót + 20º- + 30º + 25,6 °
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,32%
Pozostałość przy zapłonie ≤0,1% 0,02%
Analiza ≥97% 99,4%
Wniosek Specyfikacje są zgodne ze standardem przedsiębiorstwa.

Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com

Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Drostanolone Enanthate Sample Zdjęcie:

1111.jpg

Hot Tags: drostanolone enanthate maszt e wzmocnienie siły, Chiny, dostawcy, zniżki, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like