Sterydy z octanem trenbolonu steroidem Finaplix

Sterydy z octanem trenbolonu steroidem Finaplix

USP 99% Trenbolon Acetate 10161-34-9 Finaplix Tren A Hard Lean Muscle Fat Loss 1, Trenbolon Acetate Profile: Nazwa produktu: Trenbolone Acetate Synonimy: Revalor-H; Tren Ace; Tren A; Finaplix; 17- (acetyloksy) - (17-beta) -estra-11-trien-3-on; 17-beta-acetoksy-delta-4,9,11-estratrien-3-on; ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

USP 99% octan trenbolonu 10161-34-9 Finaplix Tren A Ciężka utrata tłuszczu w mięśniach


1, profil acetonu trenbolonu:


Nazwa produktu: Octan trenbolonu

Synonimy : Revalor-H; Tren Ace; Tren A; Finaplix; 17- (acetyloksy) - (17-beta) -estra-11-trien-3-on; 17-beta-acetoksy-delta-4,9,11-estratrien-3-on; 17-beta-hydroksyestro-4,9,11-trien-3-onoctan; ru1697; trienboloneoctan

CAS: 10161-34-9

MF: C20H24O3

MW: 312,4

EINECS: 233-432-5

Struktura:

Struktura octanu trenbolonu


Wygląd: żółty lub jasnożółty krystaliczny proszek

Czystość: 99%

Temperatura topnienia: 92-96 ° C
Standard jakości: USP, COA / HNMR / HPLC / LC-MS

Kategorie: półprodukty i chemikalia; Farmaceutyki; Steroidy i hormony; Seria Trenbolone

Uwaga: Produkujemy i sprzedajemy również gotowe do wstrzyknięcia Tren A 100 mg / ml


2, aplikacje octan trenbolonu:


Trenbolon-Acetate to bardzo silny anaboliczny i androgenny hormon steroidowy, tak silny, że jest 500 razy bardziej anaboliczny niż testosteron, a także 500 razy bardziej androgenny; z tą prostą odrobiną wiedzy moglibyśmy zatrzymać się właśnie tutaj i to wystarczyłoby, aby dać wam zrozumienie jego prawdziwej mocy. Aby nieco lepiej zrozumieć ten hormon, musimy zrozumieć tylko dwie rzeczy; hormon trenbolonowy i jak wpływa na niego ester octanowy i dzięki temu zrozumieniu nie będzie wątpliwości, że jest to najbardziej niesamowicie steryd wszechczasów.


Trenbolon istnieje dzięki zmianom strukturalnym na 19. pozycji; Po prostu oznacza to, że molekuła testosteronu została zmieniona w tym momencie, skutecznie powodując, że trenbolon jest 19-klasowym sterydem anabolicznym. W wyniku tej zmiany, podobnie jak testosteron, poprzez bezpośredni tryb działania Trenbolon radykalnie zwiększa produkcję IGF-1, ale w znacznie większym stopniu niż testosteron. Jak rozumiesz, IGF-1 jest bardzo silnym hormonem anabolicznym wytwarzanym u wszystkich ludzi, a jego rola jest tak ważna, że wpływa na prawie każdą komórkę w ludzkim ciele. W przypadku Trenbolonu, ponieważ spowoduje on uwolnienie ogromnych ilości IGF-1, będzie również silnie wiązał się z receptorami androgenowymi, co z kolei znacznie wspiera zarówno utratę tłuszczu, jak i promuje wzrost. Jak ponownie zrozumieć, większość sterydów anabolicznych mają pozytywny wpływ na metabolizm i spalanie tłuszczu, ale w przypadku trenbolonu jest to jeden z niewielu sterydów anabolicznych, które spalają tłuszcz w sposób bezpośredni; to bezpośrednio zwiększa lipolizę. Tren, jak powszechnie wiadomo, odgrywa bardzo ważną rolę w procesie gojenia i regeneracji; Ta zdolność hormonów do naprawy komórek jest prawie dziesięciokrotnie większa od większości sterydów anabolicznych, a jak rozumiesz, jest to proces naprawy i leczenia, który promuje wzmocnienie pod względem wzrostu i siły, jak również w zachowaniu tkanki, gdy kalorie są ograniczone .


Trenbolon-Acetate Effects:

* Bez konwersji estrogenu

* Idealny do hartowania

* Doskonały poziom wchłaniania pokarmowego

* Ogromne zyski siły

* Niesamowite zdolności naprawy komórek

* Pomoc w utracie tłuszczu

Trenbolon niszczy kortyzol - najgorszy z hormonów, który niszczy tkankę mięśniową i może spowodować spustoszenie na twardym diecie.

3, proszek proszkowy Trenbolone (COA):

1111.png

4, próbka tetragonu Trenbolonu Zdjęcie:

2222.jpg

Zapytanie