Flibanserin stosowany do poprawy seksualności

Produkt żeński Flibanserin CAS 167933-07-5 Używany do poprawy seksualności Pudrowana forma Flibanserin Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 167933-07-5 Inne nazwy: Flibanserin MF: C20H21F3N4O EINECS Nie .: 167933-07-5 Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości produkt żeński Flibanserin CAS 167933-07-5 Stosowany do seksualnego ulepszania sproszkowanej formy z ceną producenta

hk@chembj.com .jpg Flibanserin Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Flibanserin

Nr CAS: 167933-07-5

MF: C20H21F3N4O

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent), gwarancja wysokiej jakości;

Klasa standardowa: Klasa medyczna

Wykorzystanie: produkcja seksualna, seksualne u kobiet;

Nazwa marki: SENDI Biotech;

Czystość: 99,99%, wygląd: biały proszek

Minimalna ilość zamówienia: 10 gramów-1 kg, próbka jest w porządku;

Cena: zależy od żądanej ilości, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Wysyłka: FedEX; DHL; UPS; TNT; EMS itp

Termin płatności: T / T; Western Union; Pieniądze Gramy; Przelew bankowy; Bitcoiny


Postać Flibanserin:

Flibanserin to nowy lek badany pod kątem zapobiegania HSDD u kobiet. HSDD, to stosunkowo nowy termin opracowany w celu opisania hipoaktywnego zaburzenia pożądania seksualnego, które zasadniczo oznacza kobietę, która w inny sposób jest zdrowa, ma brak libido lub brak pożądania seksualnego. Badania pokazują, że około 10-20% kobiet boryka się z tym problemem, a niektórzy mówią, że HSDD przewyższa liczbę mężczyzn z problemami seksualnymi. Flibanseryna jest sklasyfikowana jako agonista receptora serotoninowego 5-HT i częściowy agonista receptora dopaminy D4. Jest to czynnik niehormonalny, który w istocie zwiększa dopaminę i noradrenalinę, jednocześnie redukując serotoninę w mózgu.
Flibanserin, sprzedawany pod nazwą handlową Addyi, jest lekiem zatwierdzonym do leczenia kobiet przed menopauzą z zaburzeniami pożądania seksualnego (HSDD). Lek zwiększa liczbę satysfakcjonujących wydarzeń seksualnych na miesiąc o około połowę w porównaniu z placebo od punktu początkowego około dwóch do trzech. Pewność oszacowania jest niska

flibanserin

użycie i dawkowanie:
Flibanseryna jest stosowana w zaburzeniach pożądania seksualnego wśród kobiet. Osoby otrzymujące flibanserin zgłaszają wzrost o 0,5 w porównaniu z placebo, gdy tyle razy „satysfakcjonowały wydarzenia seksualne”. U osób leczonych flibanseryną wzrósł z 2,8 do 4,5 razy w miesiącu, podczas gdy kobiety otrzymujące placebo odnotowały również wzrost „satysfakcjonujących wydarzeń seksualnych” z 2,7 do 3,7 razy w miesiącu. Początek działania flibanseryny obserwowano w pierwszym punkcie czasowym mierzonym po 4 tygodniach leczenia i utrzymywano przez cały okres leczenia.

Podanie:
HSDD jest najczęściej zgłaszaną postacią kobiecej dysfunkcji seksualnej. HSDD definiuje się jako uporczywy lub nawracający niedobór lub brak fantazji seksualnych i pragnienia aktywności seksualnej, które powodują znaczny stres lub trudności interpersonalne, i które nie są lepiej wyjaśnione przez medycynę, substancję, psychiatrię (np. Depresję) lub inne stan seksualny. Uważa się, że przyczyna HSDD obejmuje wiele czynników społecznych, psychologicznych i biologicznych i można ją przypisać złożonemu współdziałaniu tych czynników.

Flibanserin to nowy, niehormonalny lek, który badano w badaniach klinicznych w leczeniu HSDD u kobiet przed menopauzą i po menopauzie. Wniosek złożony do FDA jest przeznaczony dla kobiet przed menopauzą. Uważa się, że flibanseryna działa na kluczowe neuroprzekaźniki lub substancje chemiczne w mózgu, które wpływają na pożądanie seksualne. Dokładniej, uważa się, że flibanseryna koryguje nierównowagę poziomów tych neuroprzekaźników poprzez zwiększenie dopaminy i noradrenaliny (odpowiedzialnych zarówno za podniecenie seksualne), jak i zmniejszenie serotoniny (odpowiedzialnej za hamowanie seksualne). W badaniach klinicznych flibanserynę oceniano pod kątem jej zdolności do zwiększania częstotliwości satysfakcjonujących zdarzeń seksualnych, zwiększania intensywności pożądania seksualnego i zmniejszania związanego z nią stresu, jaki odczuwają kobiety po utracie.

Dawkowanie Flibanserin
Zalecane dawkowanie to 100 mg raz na dobę przed snem.
Flibanserin ma postać tabletki do przyjmowania doustnego. Zazwyczaj stosowana dawka to 100 miligramów (mg).
Lek zazwyczaj przyjmuje się raz na dobę przed snem.
Przyjmowanie go w nocy zmniejsza ryzyko senności, niskiego ciśnienia krwi i omdlenia w czasie czuwania.

Nieodebrana dawka Flibanseryny
W przypadku pominięcia dawki flibanseryny, następną dawkę należy przyjąć przed snem następnego dnia.
Nie należy podwajać dawek ani przyjmować dodatkowego leku w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Dodatkowe szczegóły:
Po zastosowaniu flibanseryny zgłaszano poważne działania niepożądane, w tym:

Senność jest częstym działaniem niepożądanym flibanseryny i może być poważna. Przyjmowanie flibanseryny może zwiększyć ryzyko senności, jeśli zostanie podjęta w czasie czuwania, jeśli pijesz alkohol lub bierzesz niektóre leki lub suplementy ziołowe.
Niskie ciśnienie krwi i omdlenia (utrata przytomności). Może się to zdarzyć, gdy zażywasz flibanserynę, nawet jeśli nie pijesz alkoholu lub nie bierzesz innych leków lub suplementów ziołowych. Jeśli zażywasz flibanserin i czujesz zawroty głowy lub zawroty głowy, połóż się natychmiast. Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach lub poproś kogoś o pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli objawy nie znikną lub zemdlejesz (stracisz przytomność). Jeśli zemdlejesz (stracisz przytomność), poinformuj o tym lekarza tak szybko, jak to możliwe. Ryzyko ciężkiego niskiego ciśnienia krwi i omdlenia (utrata przytomności) zwiększa się, jeśli przyjmujesz flibanserin i:
pić alkohol. Nie pij alkoholu, jeśli zażywasz flibanserynę.
przyjmować niektóre leki na receptę, leki bez recepty lub suplementy ziołowe. Podczas przyjmowania flibanseryny nie należy przyjmować lub rozpoczynać przyjmowania żadnych leków na receptę, leków bez recepty lub suplementów ziołowych do czasu rozmowy z lekarzem. Lekarz poinformuje pacjenta, czy podczas przyjmowania flibanseryny można bezpiecznie przyjmować inne leki lub suplementy ziołowe.
mają problemy z wątrobą. Nie należy przyjmować flibanseryny w przypadku problemów z wątrobą.
Nie pij alkoholu podczas przyjmowania flibanseryny. Flibanseryna może wywoływać uczucie senności, zawroty głowy i omdlenia, zwłaszcza w przypadku spożywania alkoholu. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać ciężkich maszyn, dopóki nie dowiesz się, jak flibanserin wpływa na Ciebie.
COA of flibans erin :

Produkt żeński Flibanserin stosowany do poprawy kondycji seksualnej w postaci proszku 167933-07-5
skontaktuj się z nami.jpg

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.  


Hot Tags: flibanseryna stosowana w celu poprawy seksualności, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like