Masteron Drostanolone Enanthate Mast E Powder

99% Masteron Drostanolone Enanthate Maszt E Powder Lean Hard Muscle Mass Gain 1, Masteron / Drostanolone Enanthate Profil: Nazwa produktu: Masteron / Drostanolone Enanthate Alias: Masteron Enanthate; Drostanolon; Drolban, maszt E, maszt Enan nr CAS: 472-61-145 MF: C27H44O3 MW: 416.64 Wygląd: biały ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99% Master Drostanolone Enanthate Mast E Powder Lean Hard Mass Muscle Gain


1, Masteron / Drostanolone Enanthate Profile:

Nazwa produktu: Masteron / Drostanolone Enanthate
Alias: Masteron Enanthate; Drostanolon; Drolban, maszt E, maszt Enan
Nr CAS: 472-61-145
MF: C27H44O3
MW: 416,64
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Czystość: 99,1%
Kategorie: Sterydy i hormony; Seria Drostanolone; API

2, Masteron / Drostanolone Enanthate Aplikacje:

Masteron (Drostanolone) to unikalny steryd anaboliczny ze względu na sposób jego pochodnej DHT (dihydrotestosteron). Jest zmieniany przez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2. Ta strukturalna zmiana powoduje, że masteron jest anaboliczny i dzięki temu funkcjonuje tak jak on.


Masteron jest niezwykle popularny w kulturystyce; w rzeczywistości używa się go do cięcia, utwardzania, a nawet jako inhibitora aromatazy (AI). Dzięki temu jest to doskonały wybór jako finiszer podczas cyklu; jednak zawsze powinien być zestawiony z innymi sterydami, aby uzyskać jak najwięcej korzyści. Jest to szczególnie dobry wybór ze związkami aromatyzującymi, takimi jak testosteron i dianabol, ponieważ działa synergicznie, aby przeciwdziałać ciężarowi wody opartemu na estrogenie.


Masteron enanthate, który jest również znany jako enantan drostanolonu, jest powszechnie stosowanym środkiem polepszającym działanie, który ma właściwości podobne do dihydrotestosteronu i nie prowadzi do aromatyzacji. Ten steryd anaboliczny jest bardzo popularny wśród sportowców i osób świadomych fitnessu, którzy chcą zachować siłę, a jednocześnie tracić tłuszcz. Lek Masteron enanthate, zaklasyfikowany jako lek Schedule III w ustawie o kontroli sterydów anabolicznych z 1990 roku, ma aktywne życie od około ośmiu do dziewięciu dni i może być wykryty do trzech tygodni.


Korzyści z Masteron-Enanthate można w dużej mierze podsumować trzema słowami: chudym i twardym. W przypadku wzmacniacza wydajności i poza pacjentem z rakiem piersi w dużej mierze będą to jedynie wzmacniacze wydajności o charakterze kulturystycznym, które w dodatku uzupełniają Masteron, ponieważ jest to doskonały steryd przekształcający sylwetkę, ale nie jest to cud w butelce. Mimo, że ma dość umiarkowanie niski poziom androgenności, opowieść, którą opowiada, jest nieco inna, ponieważ przydaje się całkiem przyzwoicie. Ponadto, podobnie jak z natury, Masteron-Enanthate wpływa na ogólną aktywność metaboliczną, bezpośrednio stymulując lipolizę; nie, to nie jedyny steryd, który przedstawia takie korzyści, ani nie jest najsilniejszy, ale w dużej mierze są to cechy.


Idealnie stosowany w dawkach 400-600 mg tygodniowo przez mężczyzn i 100 mg tygodniowo przez kobiety, Drostanolon enanthate jest jednym z najlepszych sterydów anabolicznych do promowania funkcji i definicji mięśni oraz hamowania transformacji wolnego testosteronu w estrogen, co zwiększa szybkość testosteron krążący w ciele.


3, COA of Masteron / Drostanolone Enanthate:

1111.png

Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com

Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Masteron / Drostanolone Enanthate Zdjęcie:

3333.jpg

Wynik testu HPLC:

Hot Tags: masteron drostanolone enanthate maszt proszku e, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like