Masteron Drostanolone Propionate Raws in Bulk

Masteron Prop Drostanolone Propionate 99,13% proszek 16 lat Producent 1, Informacje ogólne o Masteron / Drostanolone Propionate: Nazwa produktu: Masteron / Drostanolone Propionate Alias: Masteron; Propionian dromostanolonu; Masteron Prop Nazwa chemiczna: 17b-Hydroksy-2a-metylo-5a-androstan-3-on ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Masteron Prop Drostanolone Propionate 99,13% proszku 16 lat Producent
 
1, Informacje ogólne o Masteron / Drostanolone Propionate:
Nazwa produktu: Masteron / Drostanolone Propionate
Alias: Masteron; Propionian dromostanolonu; Masteron Prop
Nazwa chemiczna: propionian 17b-hydroksy-2a-metylo-5a-androstan-3-onu
CAS: 521-12-0
MF: C23H36O3
MW: 360,53
EINECS: 208-303-1
Czystość: 99,13%
Standard: Enterprise Standard
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek
Kategorie: Sterydy i hormony; Seria Drostanolone; API
Zastosowanie: Propionian drostanolonu jest stosowany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować wytrzymałość, tracąc masę. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej kategorii wagowej. Propionian drostanolonu może zwiększać twardość i gęstość mięśni, dając osobie bardziej kompletny wygląd podczas rywalizacji na scenie. Propionian drostanolonu może promować zwiększoną wytrzymałość przy jednoczesnym utrzymaniu tkanki tłuszczowej na tym samym poziomie lub nawet obniżeniu go, coś może pomóc w zapobieganiu utracie mięśni podczas diety.
 
2, Aplikacje Masteron / Drostanolone Propionate:
 
Masteron (propionian dromostanolonu, znany również jako propionian drostanolonu) po długim okresie stosowania jako rzadki lek, cieszy się obecnie większą popularnością i zasłużenie.
Tam, gdzie nie chce się używać dużej ilości testosteronu do wstrzykiwania i nie chce stosować trenbolonu lub tylko niewielkiej ilości tego leku, Masteron jest często idealnym wyborem do włączenia do sterydów, lub w niektórych przypadkach do stosowania jako Podeszwa do wstrzykiwania w cyklu sterydowym.
 
Jako silny androgen, Masteron może przynieść korzyść sportowcowi, który chce zwiększyć siłę. Może to być bardzo korzystny steryd dla sportowca, który przestrzega diety o ograniczonej kaloryczności, starając się utrzymać określoną masę ciała niezbędną do jego prowadzenia. Osoba mogła łatwo cieszyć się umiarkowanym wzrostem siły i lekką poprawą odzysku i wytrzymałości mięśni bez niepożądanego przyrostu masy ciała.
 
Preparat Masteron Propionate zazwyczaj podaje się w dawce 50-150 mg / ml. Ma zdolność poprawiania twardości i gęstości mięśni ze względu na właściwości androgenne. Kulturyści wybierają ten lek, ponieważ jest to korzystne dla nich, ponieważ nie przekształca się w estrogen, który powoduje zatrzymanie wody; to nadaje mięśniom gładki wygląd. Androgenne właściwości propionianu Masteron pomagają również zwiększyć poziom energii podczas intensywnego treningu u sportowców.
Masteron Propionate to szybko działające sterydy anaboliczne, dlatego często wymaga wstrzykiwania co drugi dzień. Działa bardzo szybko i rozkłada się bardzo szybko, więc zawodnik może korzystać z Masteron Propionate, używając go dziesięć dni przed testem na obecność narkotyków. Masteron Propionate jest dobry dla sportowców, którzy chcą uniknąć zatrzymywania wody i którzy mają problem z podwyższonym poziomem estrogenu.
Minimalna dawka z Masteron Propionate wynosi 100 mg / dzień. Zaleca się, aby użytkownicy korzystali tylko z 600mgs na tydzień. Ponieważ propionian Masteron ma krótki czas działania, często wymaga wstrzyknięcia co 2-3 dni. Chociaż Masteron Propionate nie jest zalecany kobietom, jednak wiele zawodniczek bierze to przed mistrzostwami. Zalecana dawka dla kobiet wynosi 100 mg co 4-5 dni.
 
3, COA z Masteron / Drostanolone Propionate:

1111.png


Jak zamówić proszek propionianu Drostanolone od nas ? Proszę o kontakt:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Masteron / Drostanolone Propionate Zdjęcie:

3333.jpg

Hot Tags: masteron drostanolone propionian surowce luzem, Chiny, dostawcy, rabat, kupię, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like