Doustny Turinabol 4-Chlorodehydromethyltesto

99,5% Turinabol Oral Tbol 4-Chlorodehydromethyltestosterone Powder Muscle Gain 1, Turinabol Doustna Identyfikacja: Nazwa produktu: Turinabol Ustne Alias: Turinabol, Tbol, Ustne Turinabol, Ustne Tbol, 4-chlorodehydrometylotestosteron CAS: 2446-23-3 MF: C20H27ClO2 MW: 334,88 Struktura: Wygląd: biały ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,5% Turinabol Oral Tbol 4-Chlorodehydromethyltestosterone Powder Muscle Gain

 

1, Turinabol Ustna identyfikacja:

 

Nazwa produktu: Turinabol Oral

Alias: Turinabol, Tbol, Ustna Turinabol, Ustna Tbol, 4-chlorodehydrometylotestosteron
CAS: 2446-23-3
MF: C20H27ClO2
MW: 334,88

Struktura:

Struktura 4-chlorodehydrometylotestosteronu
Wygląd: Biały, krystaliczny proszek

Czystość: 99,50% (według GLC)

Kategorie: Sterydy i hormony; API; Testosteron, doustne sterydy


2, Turinabol Aplikacje doustne :

Chlorodehydrometylotestosteron, nazwa ogólna dla bardziej rozpoznawalnej marki Oral Turinabol, jest silną pochodną Dianabol. Ten doustny steryd jest strukturą lii krzyżową pomiędzy metandrostenolonem i clostebolem (4-chlorotestosteron), mającą taką samą strukturę podstawową jak Dianabol z dodaną 4-chloro zmianą Clostebol. Ta zmiana powoduje, że chlorodehydrometylotestosteron jest łagodniejszym kuzynem Dianabolu, nowego steroidu nie wykazującego działania estrogenowego i znacznie mniej androgennego w porównaniu do jego bardziej znanego odpowiednika. Aktywność anaboliczna chlorodehydrometylotestosteronu jest nieco niższa niż w przypadku Dianabolu, ale utrzymuje znacznie korzystniejszą równowagę między działaniem anabolicznym a androgennym. Oznacza to, że na każdym poziomie aktywności mięśniotwórczej, chlorodehydrometylotestosteron będzie rzadziej wywoływał androgenne efekty uboczne.

Oral Turinabol Kulturystyka

Tbol w ogóle nie jest wielkim steroidem, ale to nie znaczy, że nie ma ogromnych korzyści w cyklach. Ponieważ nie aromatyzuje, nie musisz się martwić o estrogenne działania niepożądane, takie jak ginekomastia (suka cycki), zatrzymywanie wody (obrzęk), bezsenność lub wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie). Nie ma potrzeby stosowania inhibitora aromatazy w cyklach Tbol, więc ci, którzy są podatni na efekty uboczne związane z estrogenami, docenią ten lek.

 

Ustne korzyści Turinabol

- Wyniki bez przyrostu masy ciała (jest to korzystne w sporcie, w którym próbujesz osiągnąć wagę lub rywalizować w określonej kategorii wagowej)
- Mocniejsze mięśnie bez spuchniętego wyglądu
- Zwiększenie siły
- Zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej
- Zdolność do silnego wiązania się z SHBG
- Wzrost bezpłatnego testosteronu
- Efekty uboczne

 

Tbol kontra Dbol

Chociaż Tbol i Dbol to prawie to samo, różnica polega na tym, że istnieje dodatkowa zmiana 4chloro z Tbol, która odróżnia dwa steroidy. Turinabol ma zerową (0) ocenę androgenną i łagodny 53 ranking anaboliczny. Oznacza to, że za pomocą tbola występuje zerowa aktywność androgenna lub estrogenowa (nie dojdzie do aromatyzacji); w związku z tym użytkownicy mogą oczekiwać powolnych, suchych zysków. Z drugiej strony, dianabol jest królem aromatyzacji, a użytkownicy dodadzą ogromną ilość masy (w dużej części wody) w krótkim czasie.

3, Turinabol ustne specyfikacje:

 

Testuj przedmioty Dane techniczne Wyniki
Wygląd Prawie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Temperatura topnienia 221,0 ~ 230,0 ° C 224,0 ~ 230,0 ° C
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,34%
Metale ciężkie 10PPM maks <>
Pozostałość przy zapłonie 0,1% maks 0,05%
Dokładny obrót + 114 ° ~ + 122 ° + 118 °
Test (według GLC) 98,00% min 99,50%

Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Turinabol Oral Powder Zdjęcie:

 

OTur 3.jpg

OTur 2.jpg


Hot Tags: doustny turinabol 4-chlorodehydromethyltesto, Chiny, dostawców, zniżki, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like