Parabolan Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate

99,5% parabolan Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 23454-33-3 Tren Hex proszek 1, Parabolan / Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate profil: Nazwa produktu: Parabolan / Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate nazwa chemiczna: 17beta-Hydroxyestra-4,9,11 - trien-3-jeden Alias: Tren Hex, Trenbolon Hex CAS #:...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99,5% parabolan Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 23454-33-3 Tren Hex proszek


1, parabolan / Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate profil:


Nazwa produktu: Parabolan / Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate
Nazwa chemiczna: 17beta-Hydroxyestra-4,9,11-trien-3-one

Alias: Tren Hex, Trenbolon Hex
CAS #: 23454-33-3
MF: C26H34O4
MW: 410.55
EINECS: 245-669-1

Kategorie: Witaminy składniki; Sterydów i hormonów; Trenbolon serii

Wygląd: Proszek o barwie

Standard: Wewnętrznymi standardami
Czystość: 99.48% przez HPLC

Temperatura topnienia: 72-76℃
Wtrysk: Parabolan 50mg/ml

Skutecznej dawki (mężczyźni): 300-500mgs/week
Skutecznej dawki (dla kobiet): Nie zaleca się
Active life: 5-7 dni

Okres półtrwania: 14 dni lub więcej
Wykrywania czas: 4-5 tygodni
Anaboliczne/androgenne stosunek: 500/500

Sposób użycia: Pochodna 19-nortestosteronu, Parabolan jest niearomatyzującymi. Wielu ludzi, którzy go używają, jak to, że produkuje dramatyczne twardość i wytrzymałość wzrasta w krótkim okresie czasu. Parabolan jest potężnym androgenów, który twierdził, że produkują mięśni gromadzeniu się maksymalnie 5 razy lepiej niż testosteron.


2, aplikacje Parabolan / Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate:


Parabolan jest bardzo podobny do bardziej popularny związek octan trenbolonu (Fina). Jedyną różnicą jest ester przyczepionej, jak Parabolan zapewni dużo wolniej wydania Trenbolon, wymagające mniej zastrzyków. Parabolan jest marką i nazwa handlowa dla sterydów anabolicznych Trenbolonu Hexahydrobenzylcarbonate, powszechnie i nieformalnie w skrócie Tren Hex lub Trenbolon Hex. Jest dłuższy wariant estryfikowanych działających sterydów anabolicznych Trenbolonu, który jest najbardziej popularny w postaci Trenbolon Acetate (znacznie szybciej działające estryfikowanych odmiana Trenbolon). Hexahydrobenzylcarbonate ester wydłuża okres półtrwania trenbolonu w zakresie około 14 dni a nie 3 dni, czyli okres półtrwania octanu Trenbolon.


Parabolan ma działanie estrogenne i jest pięć razy mocniejsze niż testosteron jako zarówno anaboliczne i androgenne. Kolejną wspaniałą cechą Parabolan jest, że wiąże się dość woli z receptorami androgenów, które wspierają wzrost komórek mięśni i spalanie komórek tłuszczowych. Dodatkowo Parabolan również wiąże się z receptorami glucocoticoid. Glikokortykosteroidów hormonów są, co mówić, mięśnie do uwolnienia białka (katabolizm). Kiedy Parabolan wiąże się z receptorami glucocotoid, faktycznie zmniejsza katabolizm (dobrze).

Parabolan jest również uważane za środek partycjonowania składników odżywczych. Oznacza to, że ma zdolność do konwersji więcej żywności do mięśni i mniej w tłuszcz.


Jeden z najpotężniejszych (trudne i kosztowne do uzyskania) substancje z rodziny Trenbolon, Parabolan jest uważany za lepszy produkt na wiele sposobów. Znacznie jak Finaplix, Parabolan może dostarczyć bardzo intensywne, chudego zyski bez aromatyzowania w organizmie. Jego okres półtrwania jest bardzo długi, więc zastrzyki mogą być rozłożone w ciągu tygodnia co dwa do trzech dni powinno wystarczyć.


3, COA Parabolan / Trenbolon HexahydrobenzylcarbonateProszek:

1111.png


Informacje kontaktowe w kolejności:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel.: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.

4, parabolan / Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate proszku obraz:

3333.jpg

Hot Tags: Parabolan trenbolone hexahydrobenzylcarbonate, Chiny, dostawcy, Rabat, Kupię, luzem, Cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like