Leki farmaceutyczne Hydrochlorowodorek dapoksetyny

Proszek farmaceutyczny Miejscowe leki anestezjologiczne Hydrochlorowodorek dapoksetyny 119356-77-3 Szybki szczegół: Co to jest chlorowodorek dapoksetyny? Przedwczesny wytrysk (PE) jest najczęstszą dysfunkcją seksualną u mężczyzn. chlorowodorek, sprzedawany jako i Westoxetin, jest klasą leków do leczenia PE znanych jako selektywne ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Proszek farmaceutyczny Lokalne leki znieczulające Hydrochloride dapoksetyny 119356-77-3

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Chlorowodorek dapoksetyny

Analiza

99%

Nr CAS

119356-77-3

Uszczelka

Dostosowany pakiet, zgodnie z wymaganiami

MF

C21H23NO.ClH

MW

341,88

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Nazwa handlowa

Sendi

Standard jakości

Enterprise Standard

Stosowanie

Leczenie męskich zaburzeń erekcji leków.

Whatsapp

+8618126437315

Skype

Selina.xu@yccreate.com


Co to jest chlorowodorek dapoksetyny?

Przedwczesny wytrysk (PE) jest najczęstszą dysfunkcją seksualną u mężczyzn. Chlorowodorek, sprzedawany jako i Westoxetin, jest klasą leków do leczenia PE, znanych jako selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), był pierwszym lekiem zatwierdzonym początkowo do leczenia na żądanie mężczyzn w wieku 18-64 lat z PE.
działa poprzez hamowanie transportera serotoniny, zwiększając działanie serotoniny w rozszczepie postsynaptycznym, aw rezultacie sprzyjając opóźnieniu w ejakulacji. początkowo opracowano jako lek przeciwdepresyjny. Jednak, w przeciwieństwie do innych leków z grupy SSRI, jest szybko wchłaniany i eliminowany w organizmie. Jego szybkie działanie sprawia, że nadaje się do leczenia PE, ale nie jako środek przeciwdepresyjny.
Stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji. Ponad 98% mężczyzn przyjmujących ten lek w naturalny sposób zyska poprawioną jakość erekcji przez dłuższy czas i więcej częstotliwości.


Dawkowanie:

1) Krem 0,5%, aplikowany na obszar dotknięty skórą, każda recepta na 24 godziny, dorośli 30 mg jest ograniczona do dzieci 2,5 ~ 5,0 mg.
2) Maść 1%, na powierzchnię pokryty hemoroidami, wcześnie, późno i po pewnym czasie.
Znieczulenie zewnątrzoponowe i znieczulenie podpajęczynówkowe 0,2-0,25% roztworem, łącznie 7,5-12 mg; znieczulenie powierzchniowe roztworem 0,05-0,2%; znieczulenie infiltracyjne roztworem 0,01-0,1%, całkowite nie przekracza 15 mg.


Przechowywanie:

1) Przechowywać to i wszystkie leki w miejscu niedostępnym dla dzieci.
2) Niewykorzystane części roztworu do wstrzykiwań należy wyrzucić, ponieważ preparat nie zawiera konserwantów.


Skutki uboczne :

Podobnie jak w przypadku każdego leku, chlorowodorek dapoksetyny może powodować działania niepożądane. Jednym z najczęstszych są zawroty głowy, nudności, bóle głowy i biegunka. Jeśli wystąpią jakiekolwiek niekorzystne lub poważne konsekwencje, należy omówić to z lekarzem przepisującym lek.
Chlorowodorek dapoksetyny może wchodzić w interakcje z innymi lekami. Ważne jest, aby mieć leki, które mogą powodować podobne działania niepożądane, takie jak leki powodujące niedociśnienie lub obniżenie ciśnienia krwi, szczególnie te, które wstają. Choroby towarzyszące, takie jak dysfunkcja wątroby lub nerek i niektóre choroby serca mogą być przeciwwskazaniami do stosowania leku, a lekarz prowadzący powinien być poinformowany o innych lekach lub stanach.
Leki nie powinny być przyjmowane jako leki przewlekłe ani dawki dzienne. Tylko w razie potrzeby. Przed rozpoczęciem stosunku seksualnego należy zażyć chlorowodorek dapoksetyny i nie zażywać więcej niż raz w ciągu 24 godzin.


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Jedyna fabryka sterydów, która odważy się zagwarantować dobrą jakość i cenę hurtową.
Twoje zapytanie zostanie ciepło przyjęte z zadowoleniem. Po prostu spróbuj, wszystko będzie dla ciebie inne.
Chcemy zapewnić wsparcie techniczne, jeśli jesteś naszym VIP-em.

Hot Tags: leki farmaceutyczne chlorowodorek dapoksetyny, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like