Prohormone Steroid Methylepitiostanol Epistane

Wysoka czystość Epistane Online Pharmacy CAS 4267-80-5 Methylepitiostanol Muscle Building Raw Powder
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysoka czystość Epistane Online Pharmacy CAS 4267-80-5 Methylepitiostanol Muscle Building Raw Powder

hk@chembj.com .jpg

Krótki opis produktu:

Angielska nazwa: Epistane
Nr CAS: 42 67-80-5
Inne nazwy: Epistane, Methyllepitiostanol
MF: 4267-80-5
EINECS No.:Epistane
Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)
Typ: substancje pomocnicze i inne produkty lecznicze, witaminy, aminokwasy i koenzymy
Stopień standardowy: klasa kosmetyczna, klasa żywności, klasa medyczna
Zastosowanie: Epistane jest surowcem farmaceutycznym
Nazwa marki: SENDI_Epistane
Numer modelu: API_Epistane
Czystość: 99,99% min Epistane
Wygląd: proszek epistanowy
Status zapasów: sprawdź u nas przed złożeniem zamówienia Epistane
MSDS: Dostępne
Okres przydatności do spożycia: 2 lata przy prawidłowym przechowywaniu
Ocena: Gatunek farmaceutyczny

Posługiwać się: Epistane jest steroidem zawierającym siarkę, o którym wiadomo, że ma silną i długotrwałą aktywność antyestrogenną, a także słabe działanie androgenne i mikroprofilowe

Przechowywanie: Epistane należy przechowywać w dobrze zamkniętym pojemniku w niskiej temperaturze, z dala od wilgoci, ciepła i światła.

Opis produktu:

Epistane wykazuje silne, długotrwałe działanie antyestrogenowe, które jest specyficzne dla narządu. Oznacza to, że działa tylko tam, gdzie chcesz, aby działał. Szerokozakresowe blokery estrogenu
Aplikacje:
Epistane (Epi) jest pochodną DHT, która jest podobna do epitiostanolu, jest to doustna, aktywna, antyestrogenna, sucha mieszanka, która pomoże użytkownikom w dodawaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, a także w przycinaniu tłuszczu. Elikan ma dodatkową pojedynczą grupę metylową, która pomaga jej dają znacznie silniejsze uwalnianie anaboliczne, ale powodują mniejsze uszkodzenie wątroby niż większość metylowanych związków, co pozwala na nieco dłuższe cykle (4-6 tygodni). W rzeczywistości na papierze ma on wskaźnik anaboliczny do androgennego 1100: 91. Dzięki swojej strukturze DHT, Epistane nie aromatyzuje i nie jest progestagenny, może również redukować estrogen podczas cyklu, więc nie będziesz potrzebował anty-aromatazy podczas cyklu z Epistane. Zasadniczo oznacza to, że podczas stosowania Epistane działania niepożądane związane z estrogenem, takie jak efekty niepożądane związane z ginekologią i progesteronem, takie jak wrażliwa tkanka piersi, praktycznie nie występują. Użytkownicy będą odczuwać niewielkie skutki uboczne podczas korzystania z Epistane, co czyni go idealnym prohormonem dla początkujących.
W jaki sposób Epistane zwiększa masę?

Epistane wiąże się z receptorami androgenowymi w komórkach mięśni szkieletowych i komórkach macierzystych mięśni. Kiedy wiąże się z miejscem receptorowym, wysyła sygnał do komórki, mówiąc mu o zwiększeniu syntezy białka i retencji azotu, a zatem wzrost komórki jest pewny ... Epistane ma również wpływ na komórki macierzyste mięśni, co jest bardzo ważne część jego działań, ponieważ te komórki macierzyste mięśni rzeczywiście się zmienią i połączą się z twoimi aktywnymi dorosłymi mięśniami szkieletowymi, zwiększając tym samym potencjał mięśni do wzrostu i naprawy, a co najważniejsze, najbardziej pożądany efekt dla tych, którzy używają Epistane: wzrost masy mięśniowej.


Epistane został użyty jako stały wypełniacz masy, ale ma również doskonałe miejsce w każdym cyklu cięcia. W obecności Androgenów zdolność komórek macierzystych do tworzenia nowych komórek tłuszczowych jest znacznie utrudniona. Ponieważ tak się dzieje, masz teraz zwiększoną konwersję komórek macierzystych do komórek mięśniowych i zmniejszenie konwersji komórek macierzystych w komórki tłuszczowe, co daje bardziej pozytywny efekt odżywiania i treningu, Jest to prawdopodobnie główny powód, dla którego Epistane jest tak skuteczny, nawet w cyklu łączenia, ponieważ przyrost tłuszczu jest bardzo minimalny.

Podobnie jak w przypadku większości metylowanych steroidów, okres półtrwania wymaga podzielonego dawkowania, a w celu zwiększenia jego biodostępności sugeruję przyjmowanie go z pokarmami zawierającymi tłuszcz.

Dodatkowe szczegóły epistane:

 

Epistane było czasami mylone z anty-E, chociaż nie wywoływał skutków ubocznych związanych z estrogenem i został zgłoszony przez użytkowników do obniżenia estrogenu, nie należy go mylić jako czystego związku AI (ang. Aromatase Inhibitor).

 

Dla kulturysty i wyszkolonego sportowca Epistane działa jako środek anaboliczny, który zapewnia suche, szczupłe przyrosty mięśni i doskonale nadaje się również do cięcia. Epistane jest o wiele bardziej anaboliczne, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę i jest często niedoceniany, ponieważ jest on analogiem leku antyestrogenowego stosowanego w Japonii.

 

Epistane to nie tylko Pro-hormon, to już bardzo silny związek aktywny, który przyłącza się i aktywuje miejsca receptorów androgenowych.

 

Epistane to projektant hormonu, opracowany w celu uzyskania najlepszych efektów anabolicznych z ograniczonymi efektami ubocznymi z udziałem Androgenów.

 

Aplikacja Epistane

 

Epistane wiąże się z receptorami androgenowymi w komórkach mięśni szkieletowych i komórkach macierzystych mięśni. Kiedy wiąże się z miejscem receptorowym, wysyła sygnał do komórki, mówiąc mu o zwiększeniu syntezy białka i zatrzymaniu azotu, a zatem wzrost komórki jest pewny.

 

Epistane ma również wpływ na komórki macierzyste mięśni, co jest bardzo ważną częścią jego działania, ponieważ te komórki mięśniowe w istocie ulegają zmianom i łączą się z czynnymi dorosłymi mięśniami szkieletowymi, zwiększając w ten sposób potencjał mięśnia do wzrostu i naprawy, a co ważniejsze, do najbardziej pożądanych. efekt dla osób używających Epistane: zwiększenie masy mięśniowej.

 

Epistane został użyty jako stały wypełniacz masy, ale ma również doskonałe miejsce w każdym cyklu cięcia. W obecności Androgenów zdolność komórek macierzystych do tworzenia nowych komórek tłuszczowych jest znacznie utrudniona.

 

Ponieważ tak się dzieje, masz teraz zwiększoną konwersję komórek macierzystych do komórek mięśniowych i zmniejszenie konwersji komórek macierzystych w komórki tłuszczowe, co daje bardziej pozytywny efekt odżywiania i treningu, Jest to prawdopodobnie główny powód, dla którego Epistane jest tak skuteczny, nawet w cyklu łączenia, ponieważ przyrost tłuszczu jest bardzo minimalny.


Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, Mineralocorticoid, SARM, Fat Loss.

Hot Tags: prohormon steryd metylepitiostanol epistane, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like