Proscar Sterydy wzrostu włosów Finasteryd w proszku

Steroidy wzrostu włosów Finasteride / Proscar CAS 98319-26-7 Proszek
Nazwa produktu: Finasteryd
CAS: 98319-26-7
MF: C23H36N2O2
MW: 372,54
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy wzrostu włosów Finasteride / Proscar CAS 98319-26-7 Proszek

Nazwa produktu: Finasteryd
Synonimy: PROSCAR; PROSTIDE; N- (2-METHYL-2-PROPYL) -3-OXO-4-AZA-5ALPHA-ANDROST-1-ENE-17BETA-karboksykamid; MK-906; (5alfa, 17beta) - (1 1-dimetyloetylo) -3-okso-4-azaandrost-1-eno-17-karboksyamid; 17β- (n-tert-butylokarbamoilo) -4-aza-5alfa-androst-1-en-3-on; azaandrost-1-eno-17-karboksyamid, n- (1,1-dimetyloetylo) -3-okso-, (5-alfa, 17-be, 4-aza-androst-1-eno-17-karboksyamid, n- (1 1-dimetyloetylo) -3-okso-, (5alfa, 17β
CAS: 98319-26-7
MF: C23H36N2O2
MW: 372,54


Finasteride Medical używa

1. Powiększenie prostaty

Lekarze czasami używają finasterydu do leczenia BPH, nieoficjalnie zwanego rozszerzoną prostatą. Finasteryd może poprawić objawy związane z BPH, takie jak trudności z oddawaniem moczu, wstawanie w nocy w celu oddania moczu, wahanie na początku oddawania moczu i zmniejszenie przepływu moczu. Zapewnia mniej łagodzenia objawów niż leki blokujące receptory alfa-1, takie jak tamsulozyna, a leczenie objawowe przebiega wolniej w początkowej fazie (do ustalenia terapeutycznych wyników leczenia może być konieczne 6 lub więcej miesięcy leczenia finasterydem). Objawowe korzyści występują głównie u osób z gruczołu krokowego> 40 cm3. W długoterminowych badaniach finasteryd ale nie inhibitory alfa-1 zmniejszają

ryzyko ostrej retencji moczu (-57% po 4 latach) i konieczność operacji (-54% po 4 latach). Jeśli lek zostanie przerwany, wszelkie korzyści terapeutyczne zostaną odwrócone w ciągu około 6-8 miesięcy.


2. Wzór łysienia

Finasteryd jest czasem stosowany w leczeniu łysienia (łysienia androgenowego) wyłącznie u mężczyzn. Leczenie spowalnia dalszą utratę włosów [8] i zapewnia około 30% poprawę wypadania włosów po sześciu miesiącach leczenia, a skuteczność utrzymuje się tylko tak długo, jak długo lek jest przyjmowany. [9] Finasteryd został również przetestowany pod kątem wypadania włosów u kobiet; wyniki nie były lepsze niż placebo.

3. Nadmierny wzrost włosów
Stwierdzono, że finasteryd jest skuteczny w leczeniu nadmiernego owłosienia (nadmierne owłosienie na twarzy i / lub ciele) u kobiet. W badaniu z udziałem 89 kobiet z hiperandrogenizmem z powodu uporczywego zespołu adrenarchego finasteryd spowodował 93% zmniejszenie hirsutyzmu twarzy i 73% redukcji hirsutyzmu ciała po 2 latach leczenia. Inne badania z zastosowaniem finasterydu na hirsutyzm również wykazały, że jest on wyraźnie skuteczny.

4. Kobiety-transseksualiści
Finasteryd jest czasem stosowany w hormonalnej terapii zastępczej dla kobiet transseksualnych w połączeniu z formą estrogenu ze względu na jego właściwości antyandrogenowe. Jednakże przeprowadzono niewiele badań klinicznych dotyczących stosowania finasterydu w tym celu, a dowody skuteczności są ograniczone.


Jak powinienem przyjmować Proscar?

1. Lek Proscar należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy go przyjmować w większych ilościach ani dłużej niż jest to zalecane. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie recepty.

2. Weź to lekarstwo z pełną szklanką wody.
3. Lek Proscar można przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku. Lek należy przyjmować o tej samej porze każdego dnia.
4. Aby upewnić się, że lek Proscar pomaga w twoją chorobie i nie powoduje szkodliwych skutków, krew może być często poddawana testom. Lekarz sprawdzi również swoisty antygen gruczołu krokowego (PSA), aby sprawdzić obecność raka prostaty. Należy regularnie odwiedzać lekarza.
5. Regularnie korzystaj z Proscar, aby uzyskać jak największe korzyści. Zdobądź receptę ponownie, zanim skończy Ci się medycyna.
6. Przechowywać Proscar w temperaturze pokojowej z dala od wilgoci, ciepła i światła. Butelkę należy przechowywać szczelnie zamkniętą, gdy nie jest używana.


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Propionian testosteronu

Stanolone

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

Anavar

Tadalafil

Winstrol

Wardenafil

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny


图片34.jpg

Zapytanie