Sterydy Dutasteryd do kuracji wzrostu włosów

Male Enhancer Steroids Dutasteride CAS 164656-23-9 dla wzrostu włosów
Nazwa produktu: Dutasteride
CAS: 164656-23-9
MF: C27H30F6N2O2
MW: 528,53
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Male Enhancer Steroids Dutasteride CAS 164656-23-9 dla wzrostu włosów

Nazwa produktu: Dutasteride
Synonimy: (5alfa, 17-beta) -n- {2,5-bis (trifluorometylo) fenylo} -3-okso-4-azaandrost-l-eno-17-karboksyamid; DUTASTERIDE; GG-745, GI-198745,; 5α 17β) -N- [2,5-Bis (trifluorometylo) fenylo] -3-okso-4-aza-androstand-1-eno-17-karboksyamid; Duagen; (5a, 17) -N- [2,5 -Bis (trifluorometylo) fenylo] -3-okso-4-azaandrost-1-eno-17-karboksyamid; Avodart; GI 198745
CAS: 164656-23-9
MF: C27H30F6N2O2
MW: 528,53


Dutasteride Medical używa

1. Powiększenie prostaty
Dutasteryd jest czasami stosowany w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH); potocznie zwany "powiększoną prostatą". Został on zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) w USA dla tego wskazania.

2. Rak prostaty
U osób regularnie poddawanych badaniom przesiewowym inhibitory 5α-reduktazy, takie jak finasteryd i dutasteryd, zmniejszają ogólne ryzyko rozpoznania raka prostaty; nie ma jednak wystarczających danych do ustalenia, czy mają one wpływ na ryzyko zgonu i mogą zwiększać szansę na poważniejsze przypadki.

3. Wzór łysienia

Dutasteryd jest zatwierdzony do leczenia łysienia androgenowego u mężczyzn w Korei Południowej w dawce 0,5 mg na dobę. W wielu badaniach stwierdzono, że polepszają one wzrost włosów u mężczyzn szybciej i w większym stopniu niż finasteryd w dawce 2,5 mg / dobę. Dutasteryd był również stosowany poza wskazaniami do leczenia łysienia typu żeńskiego.
4. Nadmierny wzrost włosów
Chociaż obecnie nie istnieją doniesienia dotyczące dutasterydu, stwierdzono, że inhibitory 5a-reduktazy, takie jak finasteryd, są skuteczne w leczeniu hirsutyzmu (nadmierny wzrost włosów twarzy i / lub ciała) u kobiet. W badaniu z udziałem 89 kobiet z hiperandrogenizmem z powodu uporczywego zespołu adrenarchego finasteryd spowodował 93% zmniejszenie hirsutyzmu twarzy i 73% zmniejszenie hirsutyzmu w ciele po 2 latach leczenia. Inne badania z zastosowaniem finasterydu na hirsutyzm również wykazały, że jest on wyraźnie skuteczny. Dutasteryd może być bardziej skuteczny niż finasteryd w tym wskazaniu, ponieważ jego hamowanie enzymu 5α-reduktazy jest stosunkowo bardziej kompletne.


Octan testosteronu

Octan trenbolonu

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Propionian testosteronu

Stanolone

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

Anavar

Tadalafil

Winstrol

Wardenafil

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

Finasteryd

Chlorowodorek dapoksetyny


图片31.jpg

Hot Tags: steroidy dutasteride do leczenia wzrostu włosów, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like