Trestolone Acetate MENT Potent AAS Raw Roids

1, Trestolone Acetate / MENT Profil: Nazwa produktu: Trestolone Acetate Synonimy: octan orgasteronu; Octan MENT; CDB-903; NSC-69948; U-15614 CAS: 6157-87-5 MF: C21H30O3 MW: 330,47 Wygląd: biały proszek Czystość (HPLC): 98,2% Woda (Karl Fischer): 0,42% Metale ciężkie: 84 ppm Dostępność: w ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

1, Trestolone Acetate / MENT Profile:


Nazwa produktu: octan trestolonu
Synonimy: octan orgasteronu; Octan MENT; CDB-903; NSC-69948; U-15614
CAS: 6157-87-5
MF: C21H30O3
MW: 34,47
Wygląd: biały proszek
Czystość (HPLC): 98,2%
Woda (Karl Fischer): 0,42%
Metale ciężkie: 84 ppm
Dostępność: W magazynie
Opakowanie: 1 kg / worek foliowy
Standard: standard korporacyjny
Drogi podawania: Wstrzyknięcie domięśniowe

Iniekcyjne: octan trestolonu 50 mg / ml

Zalety: Niezwykle mocny, może być używany niezależnie
Zastosowanie: MENT, jako preparat przezskórny i / lub domięśniowy, będzie miał zastosowanie w szerokim zakresie wskazań poza terapią zastępczą androgenną i antykoncepcją, w tym, bez ograniczeń, hipogonadyzmem pierwotnym, niewydolnością jąder, ASIH, łysieniem, sarkopenią, utratą masy kostnej , zanik mięśni i kacheksja, BPH, rak prostaty i oczywiście wzmocnienie kulturystyki i sportu.

2, Aplikacje octanu Trestolone / MENT:

Octan trestolonu (kody rozwojowe o nazwach CDB-903, NSC-69948, U-15614), znany również jako 17-octan 7α-metylo-19-nortestosteronu lub 7α-metylo-4-en-17β-ol-3-on 17 -acetat jest syntetycznym, wstrzykiwanym sterydem anaboliczno-androgennym (AAS) i pochodną 19-nortestosteronu (nandrolonu), który nigdy nie był sprzedawany. [1] Jest to ester androgenowy - konkretnie ester octanu C17 trestolonu (7α-metylo-19-nortestosteron; MENT).

Trestolon lub 7-alfa-metylo-19-nortestosteron (MENT) to syntetyczny androgen, który jest dziesięciokrotnie silniejszy niż testosteron. MENT nie jest 5-alfa zredukowany do DHT. Hamuje uwalnianie gonadotropin, hamuje produkcję testosteronu i nasienia. Jednak MENT zapewnia odpowiednią terapię zastępczą dla większości funkcji zależnych od androgenu. MENT ma szybsze tempo metabolizmu niż testosteron i, w przeciwieństwie do testosteronu, MENT nie wiąże się z globuliną wiążącą hormony płciowe (SHBG). MENT pozostaje w stanie aromatyzacji (do 7-alfa-metylo-estradiolu), zachowując korzyści, jakie estrogen przynosi fizjologii męskiej.

Octan testolonu, stosowany w innych celach związanych z medycyną, jest popularną alternatywą dla osoby, która poważnie myśli o doskonaleniu ludzkiego ciała. Uznaje się za szybkie i skuteczne wyniki dla każdego, kto szuka szybkiego wzmocnienia siły i poważnie myśli o zwiększeniu rozmiaru w jak najmniejszym czasie. Trestolone Acetate jest przeznaczony dla dedykowanych kulturystów i trenerów siłowych, którzy dążą do uzyskania pozytywnych rezultatów poprzez połączenie diety, suplementów i trybu fitness.


Octan trestolonu można przyjmować w różnych postaciach, w tym wstrzyknięcia i proszek. W przyszłości powinna być dostępna również w formie ustnej. Jest najbardziej skuteczny w procesie łączenia, umożliwiając kulturystom i ciężarowcom budowanie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Można go łączyć z innymi wzmacniaczami, aby osiągnąć maksymalne rezultaty cięcia i twardnienia ciała.

Przy maksymalnej dawce 50 mg dziennie, użytkownicy mogą przewidzieć znaczne zyski w ciągu 3 miesięcy od użycia. Możliwe jest zwiększenie poziomu siły i masy mięśniowej z przyrostem masy nawet o 20 funtów w tym okresie czasu.


3, COA Dane dotyczące proszku Trestolone Acetate / MENT:

2222.png

4, Trestolone Acetate / MENT Powder Zdjęcie:
1111.jpg

Hot Tags: trestolone octan ment potent aas raw roids, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like