Trestolone MENT Acetate 50mg Bodybuilding AAS

1, MENT Profil: Nazwa produktu: Trestolone Acetate Synonimy: MENT, Orgasteron acetate; Octan MENT; CDB-903; NSC-69948; U-15614 CAS: 6157-87-5 MF: C21H30O3 MW: 330,47 Struktura: Wygląd: Biały do żółtawego proszku Czystość (HPLC): 98,2% Woda (Karl Fischer): 0,42% Metale ciężkie: 84 ppm Jakość ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

1, MENT Profil:

 

Nazwa produktu: octan trestolonu
Synonimy: MENT, octan orgasteronu; Octan MENT; CDB-903; NSC-69948; U-15614
CAS: 6157-87-5
MF: C21H30O3
MW: 34,47

Struktura:

Trestolone Acetate Injectable Anabolic Steroids Hormones MENT Acetate 6157-87-5
Wygląd: Biały do żółtawego proszku
Czystość (HPLC): 98,2%
Woda (Karl Fischer): 0,42%
Metale ciężkie: 84 ppm

Standard jakości: norma korporacyjna, COA / HNMR / HPLC / LC-MS

2, MENT Aplikacje:

 

Testolon Acetate jest silnym sterydem anabolicznym. Nazywany również 7 alfa-metylo-19-nortestosteron (MENT), jest syntetycznym sterydem, który jest uważany za wyjątkowo silny w ciele, przewyższając siłę testosteronu. Jest uważany za korzystny dla celów kulturystycznych i treningu siłowego, ale ma swoją cenę.

 

Octan testolonu, stosowany w innych celach związanych z medycyną, jest popularną alternatywą dla osoby, która poważnie myśli o doskonaleniu ludzkiego ciała. Uznaje się za szybkie i skuteczne wyniki dla każdego, kto szuka szybkiego wzmocnienia siły i poważnie myśli o zwiększeniu rozmiaru w jak najmniejszym czasie. Trestolone Acetate jest przeznaczony dla dedykowanych kulturystów i trenerów siłowych, którzy dążą do uzyskania pozytywnych rezultatów poprzez połączenie diety, suplementów i trybu fitness.

 

Jak działa octan Trestolone?

Octan trestolonu można przyjmować w różnych postaciach, w tym wstrzyknięcia i proszek. W przyszłości powinna być dostępna również w formie ustnej. Jest najbardziej skuteczny w procesie łączenia, umożliwiając kulturystom i ciężarowcom budowanie masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Można go łączyć z innymi wzmacniaczami, aby osiągnąć maksymalne rezultaty cięcia i twardnienia ciała.

Przy maksymalnej dawce 50 mg dziennie, użytkownicy mogą przewidzieć znaczne zyski w ciągu trzech miesięcy od użycia. Możliwe jest zwiększenie poziomu siły i masy mięśniowej z przyrostem masy nawet o 20 funtów w tym okresie czasu.

 

Jakie są składniki octanu trestolonu?

Octan trestolonu jest syntetycznie wytwarzany w laboratorium. Zawiera 7α-metylonadandrolon; 7α-metylo-19-nortestosteron; 17β-hydroksy-7a-metyloest-4-en-3-on jako jego główny składnik.

 

Przewagi nad innymi produktami?

Testolon Acetate ma przewagę nad konkurencją ze względu na to, że jest niezwykle skuteczny. Ponadto opiera się na dźwięku, badaniach medycznych, a nie sprzedaży komercyjnej. Podczas gdy inne steroidy wymagają również suplementacji testosteronem, octan trestolonu można stosować niezależnie. Jest uważany za optymalny lek do osiągnięcia wzrostu mięśni w porównaniu do swoich odpowiedników.

Dodatkową korzyścią stosowania octanu trestolonu nie jest:

- bezsenność;
- napady agresji;
- niepożądane nocne poty;
- strata libido;
- wybuchy trądziku;
Należy zauważyć, że z czasem może wystąpić utrata włosów, podwyższone ciśnienie krwi i zatrzymywanie wody.

 

Jak korzystać z octanu trestolonu?

Dla każdego, kto jest zainteresowany zbieraniem lub cięciem, Trestolone Acetate jest przydatny do obu celów. Cięcie pozwala sportowcom zredukować tyle tłuszczu, ile to możliwe bez poświęcania swojej masy mięśniowej. Podczas łączenia, głównym celem jest zbudowanie jak największej ilości mięśni i siły. Trestolone Acetate osiąga oba wyniki, pomagając kulturystom i ciężarowcom, ponieważ pracują wytrwale, by doskonalić swoje ciało. Tłuszcz jest spalany skuteczniej, a mięśnie nadal rosną większe.

Aby uzyskać jak najwięcej z octanu Trestolone, bezwzględnie konieczne jest zastosowanie kompleksowego podejścia. Właściwa dieta, aby dodać mięśnie i wyeliminować tłuszcz jest niezbędna. Należy również zachować skuteczną rutynę treningową. W połączeniu z użyciem octanu trestolonu w zalecanej ilości przez dłuższy czas, wyniki będą zauważalne.

 

Korzyści z octanu trestolonu?

Dla tych, którzy są całkowicie zaangażowani w doskonalenie swojej sylwetki, będą badać różne możliwości osiągnięcia swoich celów fitness. Stosowanie octanu trestolonu jest jednym ze sposobów uzyskania szczupłego, gładkiego ciała z maksymalnym przyrostem mięśni. Możliwe jest osiągnięcie pozytywnych wyników bez negatywnych skutków, kolejny powód, dla którego wielu będzie eksperymentować z octanem Trestolone i innymi sterydami anabolicznymi.

 

3, MENT Powder Zdjęcie:

 

Trestolone Acetate Injectable Anabolic Steroids Hormones MENT Acetate 6157-87-5


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.

Dodaj .: 6K Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing, Okręg Baoan, Shenzhen, Chiny

Hot Tags: trestolone octan 50mg kulturystyka aas, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like