Taurabolowe steroidy do budowy mięśni kostnych

Ustny Turinabol CAS 2446-23-3 Fabryka Sterydy Proszek 99% Czystość 1, doustny Turinabol Identyfikacja: Nazwa produktu: Ustne Turinabol Inne nazwy: 4-chlorodehydrometylotestosteron; OT nr CAS: 2446-23-3 MF: C20H27ClO2 MW: 334,88 Czystość: 99% (według GLC) Wygląd: Biały krystaliczny proszek Standard: ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Oral Turinabol CAS 2446-23-3 Factory Steroids Powder 99% Purity


1, ustna identyfikacja Turinabol:


Nazwa produktu: Ustna Turinabol

Inne nazwy: 4-chlorodehydrometylotestosteron; OT
Nr CAS: 2446-23-3
MF: C20H27ClO2
MW: 334,88
Czystość: 99% (według GLC)
Wygląd: biały krystaliczny proszek

Standard: standard korporacyjny

Kategorie: Sterydy i hormony; API; Testosteron, doustne sterydy

Effective Dose (Men): 15-40 mg / dzień
Skuteczna dawka (kobiety): 2,5-5 mg / dzień
Aktywne życie: 16 godzin
Czas detekcji: 6 tygodni
Stosunek anaboliczno / androgenny:> 100:> 0


Zastosowanie doustne Turinabol:

- Powszechnie określane jako OT, jest pochodną Dianabol. Jest przeznaczony do pracy bez powodowania zatrzymywania wody i efektów estrogennych.

- Zapewnia imponujące zwiększenie wytrzymałości i wytrzymałości
- Zwiększ beztłuszczową masę mięśniową
- Zmniejsz potencjał przyrostu masy wody (dość powszechny w przypadku większości anabolicznych androgennych sterydów)
- Zwiększenie poziomu testosteronu - który nie tylko wpływał na libido, ale także na zmniejszoną zawartość tłuszczu, zwiększał masę mięśni i wzmacniał siłę kości
- Turynabol zyskuje


2, doustne aplikacje Turinabol:


Ustny turinabol otrzymał wschodnioniemiecki patent w 1961 roku i wkrótce został zatwierdzony jako lek na receptę. W tamtym czasie panowało powszechne przekonanie, że sterydy anaboliczne są użyteczne do wyzdrowienia po operacji, oparzeniach lub prawie każdym stanie, który spowodował znaczną utratę masy ciała.

Oralny Turinabol to 17-alfa-alkilowany związek, który jest pochodną metandrostenolonu (D-bol). Bycie związkiem 17AA oczywiście oznacza, że jest doustnym steroidem zdolnym do przeżycia pierwszego przejścia przez wątrobę, ale to również zwiększa hepatotoksyczność. Większość użytkowników doustnego turinabolu donosiło o minimalnym wzdęciu tego związku i osiągnięciu pożądanego efektu "utwardzania" związanego z niektórymi związkami. Wynika to przede wszystkim z niskiego poziomu aktywności androgenicznej, a zatem skutków ubocznych związanych z lekiem. Użytkownicy anegdotycznie zgłaszają, że należy spodziewać się wzrostu beztłuszczowej masy ciała, bez jakiegokolwiek wzdęcia, przy stosowaniu doustnego turinabolu z odpowiednią dietą i schematem treningu.


W przeważającej części, doustny turynabol jest najlepiej stosowany w celu uzyskania ubogich przyrostów masy mięśniowej, jak również utrzymania masy mięśniowej podczas diety. Użytkownicy nie powinni spodziewać się większych przyrostów masy mięśniowej, ale raczej poprawy "jakości" mięśni. Ze względu na naturę związku przyrosty siły nie będą zbyt dramatyczne dla użytkownika . Jednak powiedziawszy to, jest to związek jakościowy, jeśli jest używany do celów "wycinania" i dodawania niewielkiej masy ciała.


Turinabol jest często łączony z SARM. To daje kulturystom możliwość doświadczenia korzyści anabolicznych efektów Turinabol, podczas gdy SARM zapewni potencjał anaboliczny lub budujący tkankę.


Anegdotycznie użytkownicy zgłaszają, że dawki od 40 do 60 miligramów dziennie dla niedoświadczonych użytkowników płci męskiej powinny dawać dobre wyniki. Kobiety stosujące doustny turinabol powinny radzić sobie dobrze, stosując dawki od 5 do 15 miligramów na dobę. Na tych poziomach powinno pojawić się bardzo mało na drodze wirylizujących efektów ubocznych. Jednakże, jeśli te dawki zostaną zwiększone, prawdopodobieństwo wystąpienia tych objawów również wzrośnie.


Ustna Turinabol była niezwykle łatwa do zamaskowania lub ześlizgnięcia się po teście, pozytywne wyniki testu dla dopingu były dość rzadkie i zwykle występowały tylko u kobiet. Jest to oczywiście spowodowane dobrze udokumentowaną ruletką hormonalną, która przyjmuje sterydy i staje się czysta jak kobieta. Należy jednak pamiętać, że ze względu na męski wygląd "kobiet", które się nim zajmują, często trzeba było zbadać ich płeć przed konkurowaniem.


3, COA doustnego proszku Turinabol:

1111.png

Zamów dane kontaktowe:

Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.

4, doustna próbka proszku Turinabol Zdjęcie:

ot1.jpg

Hot Tags: turinabol doustnie budowanie mięśni kostnych mięśni, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like