EstraDiol Valerate Female Estrogen Steroids

Estradiol Walerianowe żeńskie steroidy estrogenowe Kontakt: Skype: rdy705 nutrition@chembj.com WhatsApp: +8618578209860 Nazwa produktu: Walerianian estradiolu Synonimy: ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Estradiol Walerianowe estrogeny żeńskie


Skontaktować się:

Skype: rdy705

nutrition@chembj.com

WhatsApp: +8618578209860


Nazwa produktu: Walerianian estradiolu

Synonimy: 3,5 (10) -trieno-3,17-diol (17-beta) -estra-17-pentanonian, atradiol, 17-walerianian estradiolu, deladiol, delahormonimian, ekstestrogen, delestrogen 4x, dura-estradiol

CAS: 979-32-8

MF: C23H32O3

MW: 356,5

EINECS: 213-559-2


Specyfikacja :

Przedmiotów Specyfikacja Wyniki
Wygląd Białe lub prawie białe, krystaliczne proszki lub bezbarwne kryształy Odpowiadać
Identyfikacja IR Odpowiadać
Temperatura topnienia Około 145 ° C 147,5-149,2 ° C
Pojawienie się rozwiązania Przejrzysty i bezbarwny Odpowiadać
Rozpuszczalność Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu. Odpowiadać
Specyficzna rotacja optyczna + 41 ~ + 47 ° + 44,73 °
Wszelkie nieczystości ≤0,5% 0,24%
Całkowita nieczystość ≤1,0% 0,43%
Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,04%
Analiza 97,0% 103,0% 99,35%
Mikron
100% ≤20μm


Podanie:

1. Walerianian estradiolu jest lekiem stosowanym w hormonalnej terapii zastępczej u kobiet po menopauzie, które przeszły histerektomię.

2. Walerianian estradiolu zawiera hormon podobny do hormonu estrogenu produkowanego przez organizm. Kiedy kobiety przechodzą menopauzę, poziom estrogenu staje się niski. Prowadzi to do takich objawów, jak uderzenia gorąca, nocne poty i suchość pochwy. Walerianian estradiolu pomaga zastąpić niskie poziomy estrogenu, które mogą pomóc złagodzić objawy menopauzy. Jest to tak zwana hormonalna terapia zastępcza.

3. Walerianian estradiolu jest lekiem stosowanym w hormonalnej terapii zastępczej u kobiet po menopauzie, które przeszły histerektomię. Walerianian estradiolu zawiera hormon podobny do hormonu estrogenu produkowanego przez organizm. Kiedy kobiety przechodzą menopauzę, poziom estrogenu staje się niski. Prowadzi to do takich objawów, jak uderzenia gorąca, nocne poty i suchość pochwy. Walerianian estradiolu pomaga zastąpić niskie poziomy estrogenu, które mogą pomóc złagodzić objawy menopauzy. Jest to tak zwana hormonalna terapia zastępcza.


Profile :

Walerianian estradiolu (EV, E2V) lub walerianian estradiolu (BAN) jest półsyntetycznym estrogenem steroidowym i estrem estrogenu - w szczególności 17-walerianowym estrem estradiolu - sprzedawanym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, i na całym świecie. Działa jako prolek estradiolu, a zatem jest uważany za naturalny, bioidentyczny estrogen. Wraz z cypionianem estradiolu, walerianian estradiolu jest jednym z najszerzej stosowanych estrów estradiolu.

Medyczne zastosowania walerianianu estradiolu są takie same jak estradiolu i innych estrogenów. Przykłady wskazań leku obejmują hormonalną terapię zastępczą i hormonalną antykoncepcję. W odniesieniu do tego ostatniego walerianian estradiolu jest dostępny w połączeniu z progestagenem jako doustnym środkiem antykoncepcyjnym zawierającym estradiol (z dienogestem) i jako połączony wstrzykiwalny środek antykoncepcyjny (z kapronianem hydroksyprogesteronu lub enancją noretysteronu)


Nasza przewaga:

1. Jakość. Każda partia proszków steroidowych została tobetestowana przez naszą kontrolę jakości (QC), zanim pozwolono im na sprzedaż.

2. Dostawa Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu otrzymania płatności. W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności Termin realizacji 4 lub 7 dni.

3. Dyskretny pakiet Bezpiecznie i profesjonalnie ukryty pakiet gwarantowany. Dla twojego bezpieczeństwa i dla zapewnienia dostawy wszystkie produkty zostaną zapakowane w dyskretny sposób, aby zapobiec podejrzeniom, na paczkach nie pojawi się nazwa związana z sterydami. wysoka skuteczność dostawy.

4. Ciepła obsługa posprzedażna Każde z twoich pytań zostanie rozwiązane na pierwszy tak szybko, jak to możliwe.

Zapytanie