Steroidy estrogenowe Estradiol Benzoesan Valerate

Steroidy estrogenowe Estradiol Benzoesan Valerate

Steroidy estrogenowe Estradiol Benzoesan CAS 50-50-0 Estradiol Benzoesan o wysokiej jakości i najlepsze ceny Estradiol Walerianowy benzoesan estradiolu Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 50-50-0 Inne nazwy : Benzoesan 17-beta-estradiolu MF: C25H28O3 EINECS ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Steroidy estrogenowe Estradiol Benzoesan CAS 50-50-0 Oestradiol Benzoesan o wysokiej jakości i najlepszej cenie Walerianian estradiolu

hk@chembj.com .jpg

Estradiol Benzoate Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nr CAS: 50-50-0

Inne nazwy: benzoesan 17-beta-estradiolu

MF: C25H28O3

Nr EINECS: 200-043-7

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: substancje pomocnicze i inne chemikalia lecznicze

Stopień standardowy: klasa medyczna, klasa techniczna

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu:--

Czystość: 99% Min

Nazwa: Benzoesan estrowy

Pakowanie: 1 kg / worek

Wygląd: Biały proszek

Zastosowanie : Etynyloestradiol jest pochodną estradiolu. Etynyloestradiol jest doustnie bioaktywnym estrogenem stosowanym w prawie wszystkich współczesnych formułach złożonych doustnych pigułek antykoncepcyjnych (pigułki). Jest to jeden z najczęściej stosowanych leków. Estynyl był preparatem samego EE, który był stosowany w leczeniu objawów menopauzy i hipogonadyzmu kobiecego.

Etynyloestradiol jest syntetycznym analogiem estradiolu, często stosowanym w połączeniu z progestagenem. Skuteczność podawania ułatwia podstawienie etynylem w pozycji C-17, która hamuje metabolizm wątrobowy pierwszego przejścia. Szybko wchłaniany z przewodu żołądkowo-jelitowego. Zastosowanie: etynyloestradiol, syntetyczny steryd o wysokiej doustnej sile estrogenu

Funkcjonować:

Uzupełnienie niepożądanej czynności kobiecej gonady estrogenowej, brak miesiączki, zespół menopauzalny; dla zaawansowanego raka piersi (u kobiet po menopauzie), zaawansowane leczenie raka prostaty; w połączeniu z lekami progestynowymi mogą hamować owulację, można stosować środki antykoncepcyjne. Głównym lekiem klinicznym stosowanym do hamowania owulacji; stosowany również w dziecięcym wnętrostwie i nadnerczu, guzach przysadki. Do diagnozy zaburzeń czynności podwzgórzowo-przysadkowo-gonadowych, które można prowadzić zgodnie z poziomem gonadotropiny i hormonu płciowego.

Leczenie hipogonadyzmu hipogonadotropowego z powodu braku miesiączki i niepłodności, niepłodności policystycznych jajników. Brak miesiączki związany z utratą wagi, należy używać prawidłowej masy ciała. Także w przypadku raka gruczołu krokowego (często w połączeniu z cyproteronem lub fluoro metyloimidem), opóźnione dojrzewanie lub wczesna endometrioza nieco się różnią. Używany głównie do hamowania owulacji w celu osiągnięcia celu antykoncepcji.


Co to jest benzoesan estradiolu?
Biały lub jasnożółty krystaliczny proszek. Bez pestki.Tasteless.Stability in the air.Melting_point 191-196 ℃ .Dokładne światło. Rozpuszczalny w etanolu, acetonie, 4-dioksanie o 2, słabo rozpuszczalny w olejach roślinnych, rozpuszczalny w eterze, prawie nierozpuszczalny w woda.

1. Hipoplazja macicy po mniej, brak miesiączki lub miesiąc

2. Kobiety w okresie menopauzy weszły w okres lat, stopniowo spadają funkcje jajników

3. Ból w piersiach (mleko) z powrotem zatrzymuje laktację z tkliwością piersi, z dużą dawką estrogenu, która może wyeliminować

4. Rak prostaty

5. Osteoporoza pomenopauzalna i osteoporoza starcza z zastosowaniem terapii estrogenowej mogą zmniejszać wchłanianie kości, zapobiegać złamaniom.

6. Mężczyźni i kobiety z trądzikiem (pryszcze), zobacz więcej w okresie dojrzewania, to androgen stymuluje gruczoły łojowe

7. antykoncepcja

COA

Pozycja Specyfikacja Wyniki
Wygląd Biały do kremowo-białego, bezwonny, krystaliczny proszek. biały krystaliczny proszek
Rozpuszczalność Nierozpuszczalne w wodzie; rozpuszczalny w alkoholu, w chloroformie, w eterze, w olejach roślinnych iw roztworach stałych wodorotlenków metali alkalicznych. Zgodne
Identyfikacja Odp .: IR B: UV Zgodne
Specyficzna rotacja optyczna -28 ° -29,5 ° -28,3 °
Zakres temperatur topnienia 180 ~ 186ºC 182,5 - 185,3ºC
Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,45%
Pozostałe rozpuszczalniki Aceton <> 0,08%
Analiza 97,0 ~ 102,0% (w przeliczeniu na suchą masę) 99,9%
Rozmiar cząsteczki 90% ≤10μ Zgodne
Wniosek Produkt jest zgodny ze specyfikacją w USP34

Benzoesan estrowy, sprzedawany między innymi pod nazwą handlową Progynon-B, jest lekiem stosowanym w terapii hormonalnej, takiej jak objawy menopauzy i weterynarii. Jest podawany przez wstrzyknięcie do mięśnia.


Efekty uboczne benzoesanu estradiolu obejmują tkliwość piersi, powiększenie piersi, nudności, ból głowy i retencję płynów. Lek jest syntetycznym estrogenem, a zatem jest agonistą receptora estrogenowego (ER), biologicznego celu estrogenów takich jak estradiol. Benzoesan estradiolu jest estrem estrogenu i prolekiem estradiolu w organizmie. Z tego powodu uważa się, że jest to naturalna i bioidentyczna forma estrogenu.

Benzoesan estrowy został odkryty w 1933 r. I został wprowadzony do użytku medycznego w 1936 r. Był to pierwszy ester estradiolu, który został odkryty lub wprowadzony do obrotu i był jednym z pierwszych estrogenów wprowadzanych do użytku medycznego. Wraz z dipropionianem estradiolu należał on do najczęściej stosowanych estrów estradiolu przez wiele lat po jego wprowadzeniu. Jednak w latach pięćdziesiątych XX wieku opracowano estry estradiolu o dłuższym działaniu, które wymagają mniej częstych iniekcji, takich jak walerianian estradiolu i cypionian estradiolu, i od tego czasu zastąpiły one benzoesan estradiolu. Mimo to benzoesan estradiolu pozostaje powszechnie dostępny na całym świecie. Nie jest dostępny do użytku medycznego w Stanach Zjednoczonych.

Zastosowania medyczne

Główny artykuł: Estradiol (leki) § Zastosowania medyczne

Medyczne zastosowania benzoesanu estradiolu są takie same jak estradiolu i innych estrogenów. Przykładem wskazania leku jest terapia hormonalna w przypadku objawów menopauzalnych lub hipoestrogenizmu.

Skutki uboczne

Główny artykuł: Estradiol (lek) § Skutki uboczne

Efekty uboczne benzoesanu estradiolu są takie same jak estradiolu. Przykłady takich efektów ubocznych obejmują tkliwość i powiększenie piersi, nudności, wzdęcia, obrzęki, ból głowy i melasma.


Farmakologia

Farmakodynamika

Estry estradiolu, takie jak benzoesan estradiolu, są łatwo hydrolizowanymi prolekami estradiolu, ale mają przedłużony czas trwania, gdy są podawane w oleju przez domięśniowe wstrzyknięcie ze względu na efekt depot uzyskiwany przez ich ugrupowanie estru kwasu tłuszczowego. Jako proleki estradiolu, benzoesanu estradiolu i innych estrów estradiolu są estrogenami lub agonistami receptorów estrogenowych (ER).

Benzoesan estrowy zawiera bardzo niskie powinowactwo do ER, rzędu 100 razy mniej niż estradiolu. Jako taki, benzoesan estradiolu jest nieaktywnym prolekiem estradiolu.


Farmakokinetyka

Po spożyciu, niezależnie od drogi podawania, benzoesan estradiolu zachowuje się jak prolek przez rozszczepianie przez esterazy do estradiolu i kwasu benzoesowego naturalnego kwasu tłuszczowego. To cięcie występuje nie tylko w wątrobie, ale także we krwi i tkankach.


Stwierdzono, że pojedyncza dawka 2,5 mg benzoesanu estradiolu we wstrzyknięciu domięśniowym osiąga stężenie estradiolu w osoczu> 400 pg / ml, mierzone 24 godziny po wstrzyknięciu, w grupie pacjentów z minimalnymi wyjściowymi poziomami estradiolu (w związku z terapią analogiem GnRH z triptorelina).


Podanie domięśniowe:

Stwierdzono, że pojedyncze wstrzyknięcie domięśniowe 5 mg benzoesanu estradiolu prowadziło do szczytowych stężeń krążących 940 pg / ml estradiolu i 343 pg / ml estronu, co nastąpiło około 2 dni po wstrzyknięciu (patrz tabela). W porównaniu z dwoma innymi powszechnie stosowanymi estrami estradiolu (które również zostały ocenione w badaniu), benzoesan estradiolu miał najkrótszy czas, w około 4 do 5 dni, podczas gdy estradiol walerianowy i cypionian estradiolu utrzymywał się przez 7-8 dni i 11 dni. , odpowiednio. Wynika to z tego, że benzoesan estradiolu ma krótszy i mniej objętościowy łańcuch kwasu tłuszczowego, a w związku z tym jest mniej lipofilowy. Dla danego estru estradiolu, krótszy lub mniej rozległy łańcuch kwasu tłuszczowego, im mniej lipofilowy, krótszy i mniej jednorodny / podobny do plateau, powstają poziomy estradiolu, jak również wyższe poziomy maksymalne / maksymalne ( i stąd bardziej przypominający kolec).

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, Mineralocorticoid, SARM, Fat Loss.

Zapytanie