Finasteride Prostide Sexual and Hair Loss Treatment

Chemikalia o wysokiej czystości Finasteride Proszek prostydowy BodyBuilding Preparat do leczenia wypadków seksualnych i wypadania włosów CAS 98319-26-7 niska cena i najlepsza jakość Finasteride Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 98319-26- 7 Inne nazwy: Finasteride MF: C23H36N2O2 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Produkt chemiczny o wysokiej czystości Finasteride Proszek prostydowy BodyBuilding Preparat do leczenia wypadania seksualnego i wypadania włosów CAS 98319-26-7 niska cena i najlepsza jakość

hk@chembj.com .jpg

Finasteride Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Finasteride Powder

Nr CAS: 98319-26-7

Inne nazwy: Finasteride, Proscar;

MF: C23H36N2O2

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Leki sercowo-naczyniowe

Klasa standardowa: Klasa medyczna

Zastosowanie: Anti-hairloss

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: SENDI-proszek finasterydowy

Czystość: 99% min

Wygląd: Biały proszek

Temperatura topnienia: 257 ° C

Skręcalność właściwa: 50,0 ° ~ -60,0 °

Metoda badania: HPLC

COA: Dostępne, MOQ: 10 gramów, próbka jest w porządku;

Masa cząsteczkowa: 372,54 g / mol

Rozpuszczalność w wodzie: nierozpuszczalny


Aplikacje:

Finasteryd jest antyandrogenem, który działa poprzez hamowanie 5-alfa typu II Reduktaza. Stosuje się go w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH) w niskich dawkach, a raka prostaty w wyższych dawkach. Jest również wskazany do stosowania w skojarzeniu z terapią doksazosyną w celu zmniejszenia ryzyka progresji BPH. Dodatkowo jest zarejestrowany w wielu krajach w przypadku łysienia androgenowego (łysienie typu męskiego).

Finasteryd został zatwierdzony początkowo w 1992 r., Leczeniu powiększenia prostaty, ale sponsor zbadał 1 mg finasterydu i wykazał wzrost włosów w łysieniu typu męskiego. 22 grudnia 1997 r. FDA zatwierdziła finasteryd w leczeniu łysienia typu męskiego.


Zastosowania:

1) Stosowany do leczenia wypadania włosów;

2) W leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, powiększone kurczenie się prostaty, poprawa przepływu moczu i poprawa łagodnego rozrostu gruczołu krokowego spowodowały objawy.

 

Łagodny rozrost gruczołu krokowego

Lekarze stosują finasteryd do leczenia BPH, nieformalnie zwanego powiększoną prostatą. Dawka zatwierdzona przez FDA wynosi 5 mg raz na dobę. Może być wymagane leczenie finasterydem przez co najmniej sześć miesięcy w celu określenia wyników leczenia. Jeśli lek zostanie przerwany, wszelkie korzyści terapeutyczne zostaną odwrócone w ciągu około –8 miesięcy. Finasteryd może poprawić objawy związane z BPH, takie jak trudności w oddawaniu moczu, wstawanie w nocy w celu oddania moczu, wahanie na początku oddawania moczu i zmniejszenie przepływu moczu.

 

Łysienie typu męskiego

Finasteryd jest stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) tylko u mężczyzn. Leczenie zapewnia około 30% poprawę utraty włosów po sześciu miesiącach leczenia, a skuteczność utrzymuje się tak długo, jak długo lek jest przyjmowany.

 

Zastosowanie poza etykietą

Finasteryd jest czasami stosowany w hormonalnej terapii zastępczej u transseksualistów płci męskiej i żeńskiej w połączeniu z postacią estrogenu ze względu na jego właściwości antyandrogenowe. Jednakże przeprowadzono niewiele badań klinicznych nad stosowaniem finasterydu w tym celu, a dowody skuteczności są ograniczone.

Finasteride / Prostide COA :

Przedmioty testowe Specyfikacja Wyniki testów
Opis Biały lub białawy krystaliczny proszek Białawy krystaliczny proszek
Dokładny obrót -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Identyfikacja IR Dopasowania ze standardem roboczym
Zgodność
HPLC


Rozpuszczalność Łatwo rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu;
Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie
Odpowiadać
Metale ciężkie ≤10 ppm <>
woda ≤0,3% 0,22%
Pozostałość po zapłonie ≤0,1% 0,05%
Materiał względny Maksymalne zanieczyszczenia <> 0,36%
Całkowite zanieczyszczenia <> 0,52%
Analiza 99 ~ 101,0% 99,99%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem Enterprise

Co to jest Finasteryd?
Zastosowania medyczne
(1) Łagodny rozrost gruczołu krokowego
Lekarze stosują finasteryd do leczenia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH), nieformalnie zwanego powiększoną prostatą. Dawka zatwierdzona przez FDA wynosi 5 mg raz na dobę. Może być wymagane leczenie finasterydem przez co najmniej sześć miesięcy w celu określenia wyników leczenia. Jeśli lek zostanie przerwany, wszelkie korzyści terapeutyczne zostaną odwrócone w ciągu około 6-8 miesięcy. Finasteryd może poprawić objawy związane z BPH, takie jak trudności w oddawaniu moczu, wstawanie w nocy w celu oddania moczu, wahanie na początku oddawania moczu i zmniejszenie przepływu moczu.

(2) Łysienie typu męskiego
W trzech badaniach klinicznych fazy 3 zbadano skuteczność finasterydu w leczeniu łysienia typu męskiego łagodnego do umiarkowanego. Pierwszorzędowymi punktami końcowymi każdej próby były liczba włosów i samoocena użytkownika. Wtórne punkty końcowe obejmowały ocenę badacza i badanie zdjęć skóry głowy. Każdy pacjent wypełnił również pytania dotyczące zdrowia seksualnego i wzrostu włosów na ciele bez skóry. Te badania objęły 1879 mężczyzn i trwały rok. Z tych 1879 mężczyzn 1215 zdecydowało się wziąć udział w rocznym procesie podwójnie ślepej próby. Dodatkowe badania przedłużające zostały przeprowadzone tak, że 323 mężczyzn doświadczyło ponad 4 lat leczeniaFinasteride / Prostide Applications:

Propecia (finasteryd) jest stosowany w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgenowe) u mężczyzn. Użycie doustne zmniejsza systemowo poziom DHT, co może niekorzystnie wpływać na trening i aktywność seksualną. Stosuje się go także w skojarzeniu z doksazosyną w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH).
Finasteryd jest aktywnym doustnie inhibitorem 5-alfa reduktazy typu II testosteronu, hamującym enzym, który przekształca testosteron w dihydrotestosteron (DHT).
Miejscowo (na samej skórze głowy) ma pewien wpływ na zminimalizowanie dalszej utraty włosów. W połączeniu z Nizoralem (który przy okazji pachnie okropnie) może w rzeczywistości umiarkowanie odwrócić stratę.
Do użytku w cyklach z testosteronem, nie sądzę, żeby w ogóle był zły. Po prostu nie chcesz mniej DHT niż normalnie. Wraz ze wzrostem ilości testosteronu w systemie, ilość finasterydu potrzebna była do utrzymania poziomów do normalnego wzrostu. Uważam 5 mg / dzień za rozsądny na poziomie gramów na tydzień i proporcjonalnie mniej na niższe dawki testosteronu.

Sposób działania:

Finasteryd jest inhibitorem 5α-reduktazy i należy do syntetycznych sterydów. Poprzez swoje podobieństwo [14] do naturalnego testosteronu, nieodwracalnie blokuje 5α-reduktazę, zapobiegając w ten sposób konwersji hormonu płciowego testosteronu do dihydrotestosteronu (DHT). Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy na temat badań, niektóre mieszki włosowe reagują na DHT poprzez zmniejszenie fazy anagenu (fazy wzrostu). Ta wrażliwość mieszków włosowych jest dziedziczna. Finasteryd hamuje przemianę testosteronu w DHT. Mieszki włosowe mogą następnie reagować z przedłużeniem fazy anagenowej. Jednakże, jeśli mieszek włosowy jest ledwie aktywny, zazwyczaj nic nie można osiągnąć. Finasteryd należy przyjmować tak długo, jak mężczyzna chce zachować włosy. W rezultacie finasteryd przesuwa początek androgenetycznej utraty włosów u mężczyzn w późniejszych latach. Jeśli leczenie zostanie przerwane, poziom DHT we krwi wzrasta, a zregenerowane mieszki włosowe mogą ponownie ulec uszkodzeniu. Pierwsze sukcesy można zaobserwować dopiero po okresie użytkowania 3-6 miesięcy.


Odpowiedź na leczenie finasterydem (zatrzymanie wypadania włosów, stymulowanie wzrostu nowych włosów) może być związana z podwyższeniem poziomu IGF1. W małym badaniu z udziałem 9 osób skuteczność finasterydu u niektórych osób korelowała z podwyższeniem poziomu IGF1. Również polimorfizm receptora androgenowego wydaje się być ważny dla odpowiedzi na leczenie.


Receptor androgenowy występuje w dwóch formach (forma A i forma B), które różnią się swoją aktywnością. Forma A jest mniejsza niż forma B z 110 kDa przy 87 kDa (pierwsze 187 aminokwasów brakuje w proteolizie). Zwykle około 80% całkowitej ilości receptora ma postać B, a tylko 20% ma postać A. [19] [20] Istnieją dowody na to, że łysienie androgenowe jest związane z transformacją formy B w formę A i że głównie forma A jest odpowiedzialna za AGA poprzez stymulację przez DHT. Podczas gdy u pacjentów z łysieniem androgenetycznym występuje normalny stosunek A / B (więcej receptorów w formie B) w tylnej części głowy, w łysinie występuje więcej receptorów w formie A. Oczekuje się, że finasteryd ponownie przywróci stosunek A / B do normalnego dzięki odwrotnej transformacji formy A na receptory w formie B, co może być związane ze skutecznością.

W ciągu kilku lat międzynarodowych badań 80–90% użytkowników było w stanie powstrzymać wypadanie włosów, aw około 65% równomierne zgrubienie włosów głowy osiągnięto przez pogrubienie wcześniej skurczonych włosów. W przeciwieństwie do wcześniejszych założeń, badanie z 2003 r. Wykazało, że finasteryd ma również znaczący wpływ na użytkowników w wieku od 41 do 60 lat.

95e692cf360ceb3cb503637b4c0094a.jpg

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.  


Hot Tags: leczenie finasteryd prostaty seksualnej i wypadania włosów, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like