Mifepristone Drug Abortion Push The Stop Ciąża

Mifepristone Drug Abortion Push The Stop Ciąża

Wysokiej jakości Mifepristone CAS 84371-65-3 dla wcześnie w ciąży, popchnąć ciążę zatrzymania, płodu wewnątrzmacicznego spowodowanego śmiercią porodową Mifepristone Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 84371-65-3 Inne Imiona: Mifepristone MF: C29H35NO2 EINECS No.:84371-65-3 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości Mifepristone CAS 84371-65-3 dla wcześnie w ciąży, popchnąć ciążę zatrzymania, płód wewnątrzmaciczny spowodowany porodem

Our Product Range.jpg

Mifepristone Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nr CAS: 84371-65-3

Inne nazwy: Mifepristone

MF: C29H35NO2

Nr EINECS: 84371-65-3

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Endocrine System Agents

Klasy Standard: Medycyna

Sposób użycia : na wczesną ciążę, popchnij ciążę zatrzymującą, poród wywołany śmiercią wewnątrzmaciczną płodu

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: 84371-65-3

Czystość: 99% min

Wygląd: biały proszek

Zastosowanie: API

CAS: 84371-65-3

Nazwa produktu: Mifepristone

Aplikacje:

Wykazano, że mizoprostol, syntetyczna prostaglandyna E, zapobiega korozji tkanek wywołanej przez niektóre leki przeciwzapalne

 

związki. Ten analog E1 wykazuje działanie agonistyczne na receptory EP i zmniejsza owrzodzenia żołądka wywołane NSAID.

 

Dodatkowo, wykazano, że mizoprostol ma negatywny wpływ na mysi układ nerwowy, zmieniając wewnątrzkomórkowy

 

poziomy wapnia w komórkach nerwiaka niedojrzałego. Inne eksperymenty wykazały, że Mizoprostol ma zdolność wpływania na surowicę

 

stężenie β2-mikroglobuliny, które jest związane z prezentacją antygenu na powierzchni hepatocytów.


Opisy:

Mifepriston jest aktywnym składnikiem tak zwanej pigułki aborcyjnej RU-486 (nazwa handlowa: Mifegyne). Mifepriston jest antagonistą receptora progesteronu. Hamuje działanie progestagenowej progestyny dzięki pięciokrotnie wyższemu powinowactwu do receptorów tego hormonu. Co więcej, blokuje on receptory dla glukokortykoidów przez trzykrotnie wyższe powinowactwo do deksametazonu. Mifepriston jest również opracowywany w celu leczenia rzadko występującego hiperkortyzolizmu (zespół Cushinga).


Efekt

Przyjmowanie mifepristonu w ciąży prowadzi do otwarcia szyjki macicy i oderwania macicy w ciągu 48 godzin. Po 36 do 48 godzinach kobieta w ciąży stosuje prostaglandynę, na przykład gemeprost lub mizoprostol. Tabletki prostaglandyn są spożywane lub wkładane do pochwy. Powoduje to skurcz macicy, wywołuje sztuczną aborcję i wydala owoc. Mifepriston jest skuteczny w całej ciąży, ale według badań ma najwyższy wskaźnik skuteczności przed 49. dniem. Wpływ na szyjkę macicy jest również podawany kobietom nie będącym w ciąży i jest stosowany przed pewnymi procedurami ginekologicznymi.


W leczeniu choroby Cushinga uważa się, że mifepriston działa jako antagonista receptora glukokortykoidowego. Blokada receptora hamuje wiązanie naturalnego ligandu kortyzolu i w konsekwencji jego działanie.

Opracowanie i zatwierdzenie

Mifepriston został opracowany przez spółkę zależną Hoechst Roussel-Uclaf w 1980 roku. Nawet przed zatwierdzeniem wywołało to poruszenie - części ruchu kobiecego z zadowoleniem przyjęły rozwój narkotyku, przeciw nim działali przeciwnicy aborcji. Po pierwsze, został zatwierdzony pod nazwą handlową Mifegyne 1988 we Francji. Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek musiano go wycofać z powodów politycznych. Zostało ono wydane wyłącznie na wyraźną prośbę Ministra Zdrowia. W 1991 roku został zatwierdzony w Wielkiej Brytanii, w 1992 roku w Szwecji. Zatwierdzenia w Niemczech należy się ubiegać tylko w przypadku stwierdzenia konsensusu społecznego.


W 1997 r. Firma Hoechst nieodpłatnie przekazała prawa do substancji czynnej wynalazcy, Edouardowi Sakizowi. Wkrótce następuje zatwierdzenie w innych krajach; Mifepriston został zatwierdzony w Niemczech i większości innych krajów europejskich od 1999 roku.


Przyjmowanie piersi było dozwolone do 7 tygodnia ciąży (49. dzień) po ostatniej miesiączce, w Wielkiej Brytanii i Szwecji do 63. dnia. W 2007 r. Komisja Europejska nakazała zmianę rejestracji państwom członkowskim, które ustandaryzowały zakres traktowania aborcji przed dziewiątym tygodniem (63. dzień) - z późniejszym użyciem analogu prostaglandyny - w całej UE. [3] W Szwajcarii przyjmowanie jest nadal ważne do 49. dnia. Dla medycznie koniecznych aborcji, mifepriston jest również zatwierdzony później w ciąży i jest obecnie (w połączeniu z mizoprostolem) najbardziej skuteczną metodą. Istnieje jednak wiele tak zwanych zastosowań pozagiełdowych: do 12 tygodnia, inne dawki, inne wskazania, takie jak endometrioza (proliferacja wyściółki macicy) lub później jako pigułka.


Zgodnie z § 47a niemieckiej ustawy o lekach, ten produkt leczniczy może być podawany tylko bezpośrednio pewnym instytucjom, w których wykonywane są aborcje i wyłącznie na podstawie zaleceń lekarza, który tam leczy. Nie wolno go umieszczać w aptece na rynku.

Skutki uboczne

Większość działań niepożądanych nie wynika z Mifegyne, ale z prostaglandyny: łagodne działania niepożądane mogą obejmować nudności, wymioty, biegunkę, ból głowy, uderzenia gorąca. Często skurcze macicy / (macicy) powodują mniej lub bardziej silny ból. Ciężkie krwawienie występuje w około 5% przypadków i może wymagać łyżeczkowania nawet w 1,4% przypadków. Zakażenia odnotowano u mniej niż 5% kobiet. Pęknięcie macicy po wchłonięciu prostaglandyny odnotowano w rzadkich przypadkach podczas rozpoczynania przerywania ciąży w drugim trymestrze ciąży lub indukcji porodu z powodu śmierci płodu w macicy w trzecim trymestrze ciąży. Dotyczyło to szczególnie ciąż mnogich lub pacjentów z cesarską blizną. Wskaźnik niepowodzenia: 1,3% do 7,5%. Teratogennego działania Mifegyne (uszkodzenie zarodka) nie można całkowicie wykluczyć. W przypadku mizoprostolu (Cytotec) jest on akceptowany. Dlatego w około 1% przypadków, w których ciąża nadal się rozwija, kobiety są pilnie pouczane, aby przerwać operację.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, Mineralocorticoid, SARM, Fat Loss.

Zapytanie