Coluracetam Mkc 231 Sarms Nootropic Powder

Coluracetam Mkc 231 Sarms Nootropic Powder CAS 135463-81-9 z bezpiecznym transportem Coluracetam Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Szybkie szczegóły: Nr CAS: 135463-81-9 Inne nazwy: Coluracetam MF: C19H23N3O3 EINECS Nie .: / Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent) Typ: Blood ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Coluracetam Mkc 231 Sarms Nootropic Powder CAS 135463-81-9 z bezpieczną dostawą

Coluracetam Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Szybkie Szczegóły:

Nr CAS: 135463-81-9

Inne nazwy: Coluracetam

MF: C19H23N3O3

EINECS No.:/

Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent)

Typ: Środki do systemu krwi

Klasy Standard: Medycyna

Wykorzystanie: Animal Pharmaceuticals

Nazwa marki: SENDI

Numer modelu: Coluracetam

Czystość: 99% min

Nazwa produktu: Coluracetam

Masa cząsteczkowa: 341,4042

Vapor Pressur: 5,54E-16 mmHg w 25 ° C

Gęstość: 1,291 g / cm3

Temperatura wrzenia: 634,1 ° C przy 760 mmHg

Współczynnik załamania światła: 1,64

Temperatura zapłonu: 337,3 ° C

Wygląd: biały proszek

Okres przydatności do spożycia: 24 miesiące

Coluracetam Color: White

Aplikacje:

Coluracetam jest nootropowym suplementem, który jest sprzedawany jako zdolny do poprawy funkcjonowania umysłowego. Nootropics to klasa suplementów, które mają pozytywny wpływ na mózg, takie jak łagodzenie lęków, wzmacnianie zdolności poznawczych i pobudzanie motywacji.
Coluracetam (znany również jako MKC-231) jest, jak stwierdzono wcześniej, nootropowym suplementem, który ma na celu wzmocnienie funkcji umysłowych. Jest w klasie nootropów zwanych racetamami, które wszystkie mają podobny wpływ na mózg i wszystkie mają podobne struktury chemiczne.

Specyfikacja Coluracetam:

Testuj przedmioty

Specyfikacja

Wyniki

Opis

Biały lub białawy krystaliczny proszek

Zastosować się

Temperatura topnienia

166-170 ° C

167,3-168,1 ° C

Identyfikacja

Pozytywna reakcja

Pozytywna reakcja

Substancje pokrewne

≤1,0%

0,16%

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,06%

Pozostałość po rozpaleniu

≤0,1%

0,02%

Chlorek

≤ 0,014%

<>

Metale ciężkie

≤20 ppm

<20>

Klarowność rozwiązania

Zgodny ze standardem

Zgodny

Limit drobnoustrojów

≤20 ppm

<20>

Analiza

≥ 99,0%

99,12%


Funkcja Coluracetam:
1. Zwiększa koordynację
2. Poprawia nastrój
3.Przyspiesza zmęczenie
4. Zapobiega utlenianiu w mózgu
5. Odnosi obrażenia związane z alkoholem
6. Zapobiega objawom odstawienia kofeiny


Zastosowanie Coluracetam:

 

1. Ulepsz pamięć
2. Leczenie choroby Alzheimera
Noopept jest przepisywany w Rosji i niektórych innych krajach wschodnioeuropejskich, ale nie w Ameryce.Noopept łatwo pokonuje barierę krew-mózg po podaniu doustnym w umiarkowanych dawkach, chociaż niektórzy ludzie twierdzą, że ma wyższą biodostępność podjęzykowo i jest nieefektywna doustnie ( Nie mogę znaleźć żadnych dowodów na to, poza anegdotycznymi doniesieniami).

 

Coluracetam zwiększa wychwyt choliny o wysokim powinowactwie (HACU), który jest etapem ograniczającym szybkość syntezy acetylocholiny (ACh) i jest obecnie jedynym znanym wzmacniaczem wychwytu choliny. Badania wykazały, że Coluracetam poprawia zaburzenia uczenia się w pojedynczej dawce doustnej podawanej szczurom, które zostały wystawione na działanie neurotoksyn cholinergicznych. Kolejne badania wykazały, że może to wywoływać długotrwałe efekty prozdrowotne, zmieniając system regulacji transportera choliny.


Coluracetam (INN) (nazwa kodowa BCI-540, dawniej MKC-231) jest nootropowym czynnikiem z rodziny racetamów. Został początkowo opracowany i przetestowany przez Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation na chorobę Alzheimera. Po tym, jak lek nie zdołał osiągnąć punktów końcowych w swoich badaniach klinicznych, był on licencjonowany przez BrainCells Inc na badania nad ciężką depresją (MDD), które poprzedziło przyznanie mu "Kwalifikującego się programu terapii terapeutycznej" przez stan Kalifornia. Wyniki badań klinicznych fazy IIa sugerują, że byłby to potencjalny lek na współistniejącą MDD z uogólnionymi zaburzeniami lękowymi (GAD). BrainCells Inc jest obecnie [kiedy?] Out-licencjonowanie leku w tym celu. wymagane pełne cytowanie) Może również mieć potencjalne zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu niedokrwiennej retinopatii oraz uszkodzenia siatkówki i nerwu wzrokowego. [potrzebne medyczne źródło


Wykazano, że Coluracetam odwraca utratę produkcji acetylotransferazy cholinowej w jądrze przegrody przyśrodkowej szczurów eksponowanych na fencyklidynę (PCP) i jest uważany za potencjalny lek terapeutyczny dla schizofrenii.


Mechanizm akcji

Coluracetam zwiększa wychwyt choliny o wysokim powinowactwie (HACU), który jest ograniczającym szybkość etapem syntezy acetylocholiny (ACh). Badania wykazały, że coluracetam poprawia zaburzenia uczenia się w pojedynczej dawce doustnej podawanej szczurom, które zostały wystawione na działanie neurotoksyn cholinergicznych. Późniejsze badania wykazały, że może to wywoływać długotrwałe działanie proognitywne u szczurów leczonych neurotoksyną cholinergiczną poprzez zmianę systemu regulacji transportera choliny.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną bez wahania

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, Mineralocorticoid, SARM, Fat Loss.

Hot Tags: coluracetam mkc 231 sarms nootropic powder, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like