Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań MK-677 Ibutamoren

Niesamowite steroidy anaboliczne do wstrzykiwań MK -677 (Ibutamoren) do budowy mięśni MK-677 szczegóły: MK-677 Opis: Mesylan izbutamurowy (MK-0677) jest nieaktywnym po podaniu doustnym niepeptydowym hormonem wzrostu (GH). Stwierdzono, że Nutrobal (Mk-677) jest bardzo bezpieczny. To niesamowity stos tnący z ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Niesamowite iniekcyjne steroidy anaboliczne MK -677 (Ibutamoren) do budowy mięśni

Szczegóły MK-677 :

Nazwa produktu

MK-677

CAS

159752-10-0

MF

C27H36N4O5S.CH4O3S

MW

624,776

temp. przechowywania

2-8 ° C

Wygląd

Biały drobny proszek

Stosowanie

Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu


MK-677 Opis:
Mesylan ibutamorenowy (MK-0677) jest nieaktywnym po podaniu doustnym niepeptydowym hormonem wzrostu (GH). Stwierdzono, że Nutrobal (Mk-677) jest bardzo bezpieczny. To niesamowity zestaw do krojenia z Cardarine i Andarine, który pomoże stopić uparty tłuszcz i zwiększyć masę mięśniową.

MK-677 Zastosowanie:
Do celów medycznych:
Badania wykazały, że nutrobal zwiększy zarówno masę mięśni, jak i gęstość mineralną kości. Co więcej, hamuje on także nagromadzenie tłuszczu w organizmie, a badania wykazały, że ci, którzy uzyskali szczupłą masę ciała, nie doświadczyli żadnego wzrostu tkanki tłuszczowej w okolicy warg. Co więcej, ci pacjenci, u których wystąpił deficyt kaloryczny, mimo wszystko zdołali dodać beztłuszczową masę mięśniową.

Dla Athletic:
Ibutamoren (MK-677) spowoduje wzrost poziomu IGF-1 i hormonu wzrostu, nawet w stanie wyniszczenia azotu wywołanego dietą. Oznacza to, że nawet bez żadnego poważnego wysiłku w kuchni lub na siłowni jest prawie niemożliwe, aby nie uzyskać masy mięśniowej i stracić tkankę tłuszczową z nutrobal. Dlatego sportowcy mogą korzystać na wiele sposobów z Nutrobal:
1. Utrata tłuszczu
2. Wzrost mięśni
3. Uzdrawianie zranienia i wzmacnianie kości
Co więcej, pomoże również w takich sprawach, jak wytrzymałość, nastrój, sen i ogólny stan zdrowia. W związku z tym, nutrobal Mk-677 daje sportowcom wszystkie korzyści wzrostu hormonu wzrostu i IGF-1 bez wysokich kosztów finansowych i skutków ubocznych HGH.

Efekty MK-677:
1. Wytrwałość: Wielu sportowców wytrzymałościowych zostało przez lata przyciśniętych ludzkim hormonem wzrostu, więc naturalnie możemy wywnioskować, że nutrobal działałby pięknie w tym celu. Układaj z 20 mg (mg) dziennie cardarine na śmiertelny stos wytrzymałościowy i zdmuchnij konkurencję na następnym wyścigu rowerowym / drogowym.
2. Utrata tkanki tłuszczowej: Nutrobal jest tak dobry w zapobieganiu otłuszczeniu i zwalczaniu otyłości, że prawie niemożliwe jest uzyskanie tkanki tłuszczowej. Możesz jednak jeszcze bardziej wykorzystać te efekty - ułóż je za pomocą andarine i cardarine, aby uzyskać potrójny stos ze śmiercionośną zawartością tłuszczu.
3. Masowy zysk: Możliwość uzyskania masy bez obawy przed nadmiernym przyrostem masy ciała jest czymś, na co wszyscy mamy ochotę, ale jeśli nie masz olbrzymiej genetyki, jest to bardzo trudne do osiągnięcia. Nutrobal wyrównuje szanse, gdy sąsiadują z LGD i sterydami anabolicznymi.
4. Ogólny stan zdrowia: Nutrobal może poprawić nastrój, sen, poziom cholesterolu, gojenie się ran i wzmocnienie układu odpornościowego. Połącz go z N2guard, Ostarine i HCGenerate ES, aby uzyskać idealny stos dla tych, którzy pozwolili swoim ciałom odejść z powodu kontuzji, lub którzy znajdują się pomiędzy cyklami i chcą poprawić swój ogólny stan zdrowia bez ryzyka stosowania sterydów anabolicznych i niepowodzenia.


Hormon steroidowy:

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 przetwornik cyfrowo-analogowy

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Dekanian nandrolonu

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolone

Fragment 176-191

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

chlorowodorek

Selank


Jeśli jesteś zainteresowany tą lub inną serią produktów, skontaktuj się ze mną!
Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Hot Tags: wstrzykiwany sterydy anaboliczne mk-677 ibutamoren, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like