Sarms AICAR Acadeine Bodybuilding Powder

AICAR Acadesine CAS 2627-69-2 inhibitor agregacji płytek Zapraszamy do kontaktu Mitchell Aby uzyskać więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Acadesine (INN), znany również jako 5-aminoimidazolo-4-karboksyamid-1-β- D-rybofuranozyd, AICA-rybozyd i AICAR są aktywowanymi AMP ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

AICAR Acadesine CAS 2627-69-2 inhibitor agregacji płytek

Witamy w Contact Mitchell Aby uzyskać więcej informacji bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Acadezyna (INN), znana również jako 5-aminoimidazolo-4-karboksamid-1-β-D-rybofuranozyd, AICA-rybozyd i AICAR, jest aktywowanym przez AMP aktywatorem kinazy białkowej, który jest stosowany w leczeniu ostrej białaczki limfoblastycznej i mogą mieć zastosowanie w leczeniu innych zaburzeń, takich jak cukrzyca.

Acadezyna jest czynnikiem regulującym adenozynę opracowanym przez PeriCor Therapeutics i licencjonowanym Schering-Plough w 2007 r. W badaniach III fazy. Lek jest potencjalnym pierwszym w swojej klasie środkiem do zapobiegania urazowi reperfuzyjnemu w chirurgii CABG. Schering rozpoczął rejestrację pacjentów w badaniach III fazy w maju 2009 r. Badanie zakończono pod koniec 2010 r. Na podstawie tymczasowej analizy daremności.


Nazwa produktu: Acadesine

Inna nazwa: AICAR, GP 1-110

Produkt: AICAR

Alias: ACADESINE

CAS: 2627-69-2

MF: C9H14N4O5

MW: 258,23

EINECS: 220-097-5

Wygląd: biały proszek

Test: 99,9%


Zastosowanie Acadesine :

AICAR znany również jako ZMP jest analogiem AMP, który jest zdolny do stymulowania zależnej od AMP aktywności kinazy białkowej (AMPK). AICAR jest klinicznie stosowany w leczeniu i ochronie przed uszkodzeniem niedokrwiennym serca. Nieleczony może prowadzić do zawału mięśnia sercowego. Niedokrwienie serca jest spowodowane niedostatecznym przepływem krwi i tlenem mięśnia sercowego. Lek był po raz pierwszy stosowany w latach 80. XX wieku jako metoda zachowania przepływu krwi do serca podczas zabiegu chirurgicznego. Obecnie lek wykazano również jako potencjalne leczenie cukrzycy poprzez zwiększenie aktywności metabolicznej tkanek poprzez zmianę składu fizycznego mięśni.

(1) Stosowany w dziedzinie farmacji, jest wykorzystywany jako farmaceutyczny surowiec do leczenia urazów spowodowanych upadkiem, zakaźnym zapaleniem wątroby i epidemicznym mózgowo-rdzeniowym zapaleniem opon mózgowych.

(2) Stosowany w dziedzinie opieki zdrowotnej jest stosowany w produktach zdrowotnych do odżywiania mózgu, ochrony wątroby i poprawy jakości snu.

(3) Stosowany w komiksie, służy do promowania metabolizmu skóry i sprawia, że skóra jest delikatniejsza i bardziej jędrna.


DZIAŁALNOŚĆ AICAR:

AICAR (5-amino-1-β-D-rybofuranozylo-imidazolo-4-karboksyamid), znany również jako ZMP, jest analogiem AMP, który jest zdolny do stymulowania zależnej od AMP aktywności kinazy białkowej (AMPK). AICAR jest klinicznie stosowany w leczeniu i ochronie przed uszkodzeniem niedokrwiennym serca. Nieleczony może prowadzić do zawału mięśnia sercowego. Niedokrwienie serca jest spowodowane niedostatecznym przepływem krwi i tlenem mięśnia sercowego [1] Lek był po raz pierwszy stosowany w latach 80. XX w. Jako metoda utrzymywania przepływu krwi do serca podczas zabiegu chirurgicznego. Obecnie lek wykazano również jako potencjalne leczenie cukrzycy poprzez zwiększenie aktywności metabolicznej tkanek poprzez zmianę składu fizycznego mięśni.

AICAR (powszechnie pod nazwą Acadesine) jest analogiem adenozyny, która wchodzi do komórek sercowych w celu zahamowania kinazy adenozyny i deaminazy adenozyny. Zwiększa szybkość re-syntezy nukleotydów zwiększając wytwarzanie adenozyny z monofosforanu adenozyny tylko w warunkach niedokrwienia mięśnia sercowego. W miocytach sercowych, rybosid AICA jest fosforylowany do AICA-rybotydu (ZMP) w celu aktywacji AMPK bez zmiany poziomów nukleotydów. [5] ZMP jest w stanie wejść na ścieżkę syntezy de novo do syntezy adenozyny, aby zahamować deaminazę adenozyny, powodując wzrost poziomów ATP i poziomów adenozyny.


Opisy Acadesine :

Aktyna jest aktywatorem przenikającym białko AMP-aktywowane białko AMPK. AMPK jest kluczowym białkiem w regulacji metabolicznej. Gdy dostarczanie energii jest niewystarczające, stosunek AMP / ATP wzrasta, a AMPK będzie aktywowany w celu zahamowania syntezy metabolizmu. AICAR aktywuje AMPK, ale nie wpływa na poziom ATP, ADP i AMP. Na poziomie komórkowym lub zwierzęcym, AICAR może promować wychwyt glukozy zależny od insuliny, poprzez aktywację AMPK. Indukowane przez AICAR spożycie glukozy w mięśniach szkieletowych nie może być blokowane przez inhibitor PI3K.


Raport testowy AICAR (COA):


Pozycja

Specyfikacja

Wynik

Wygląd

biały proszek

Zgodny

Powiązana substancja (HPLC)

Całkowita zawartość zanieczyszczeń ≤0,5%
Maks. Pojedyncze zanieczyszczenie ≤0,1%

0,2%
0,06%

Zapach

Charakterystyka

Zgodny

Analiza

99%

99,9%

Analiza sitowa

100% pass 80 mesh

Zgodny

Strata przy suszeniu
Pozostałość przy zapłonie

≤1,0%
≤1,0%

0,12%
0,09%

Heavy Metal

<10>

Zgodny

Tak jak

<0,1>

0.05ppm

Pb

<0,1>

0.05ppm

Płyta CD

<0,1>

0.05ppm

Pozostałe rozpuszczalniki

<100>

Zgodny

Pozostały pestycyd

Negatywny

Zgodny

MikrobiologiaCałkowita liczba płytek

<1000 cfu="">

Zgodny

Drożdże i pleśń

<100 cfu="">

Zgodny

E coli

Negatywny

Zgodny

Salmonella

Negatywny

Zgodny


Inne popularne SARMy i krótkie wprowadzenie:


Ostarine, MK-2866, Enobosarm

Enobosarm (Ostarine, MK-2866, GTx-024) - wpływa zarówno na mięśnie, jak i na kości, głównie na osteoporozę, ale także na ogólne leczenie andropauzy i cofania sarkopenii mięśniowej u osób starszych oraz na kacheksję u pacjentów z chorobą nowotworową.

LGD-4033

Profil farmakologiczny podobny do profilu Enobosarm, Ostarine, MK-2866.

MK-677, Ibutamoren


Andarine (S4)

Częściowy agonista, przeznaczony głównie do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

GW-501516

Zostało to zbadane jako potencjalny sposób leczenia otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorób sercowo-naczyniowych.

AICAR

AICAR działa poprzez wprowadzanie puli nukleozydów, znacznie zwiększając poziomy adenozyny podczas okresów rozpadu ATP.

11.jpg

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

Hot Tags: sarms aicar acadesine bodybuilding powder, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like