Test izocapronianu testosteronu Iso Surowy hormon

99% Izocaproate testosteronu 15262-86-9 Steroid Hormone Powder Wzmocnienie mięśni 1, Testosteron Isocaproate Identyfikacja: Nazwa produktu: Isocaproate testosteronu (baza testosteronu + ester izocapronowy) Synonimy: Test Iso; 4-metylowalutan testosteronu Nr CAS: 15262-86-9 MF: C25H38O3 MW: 386,57 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99% Izocaproate testosteronu 15262-86-9 Stężenie hormonu steroidowego w proszku

1, Identyfikacja izokapronianu testosteronu:


Nazwa produktu: Izokapronian testosteronu

(Podstawa testosteronu + ester izocapronianu)

Synonimy: Test Iso; 4-metylowalutan testosteronu

Nr CAS: 15262-86-9

MF: C25H38O3

MW: 386,57

EINECS: 239-307-1

Kategorie: Sterydy i hormony; API; sterydy testosteronowe

Wygląd: biały krystaliczny proszek

Standard: BP / USP

Czystość: 99,18% według HPLC

Temperatura topnienia: 35 ~ 38 ° C

Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczone przechowywanie

Drug Class: Injectable Anabolic Androgenic Steroid

Sposób użycia: stosowany do kulturystycznych suplementów mięśniowych

Effective Dose (Men): 250-1 000 mg / tydzień

Aktywne życie: 8 dni

Czas detekcji: do 6 tygodni

Anaboliczne: stosunek androgeniczny: 100: 100


2, Zastosowania izocapronianu testosteronu:  


Isocaprat izosteru testosteronu przetrwa w organizmie przez średnio długi czas. Po raz pierwszy wprowadzono go na rynek jako część mieszanek testosteronu Sustenon 250 i Omnadren. Można go znaleźć samemu, jeśli ktoś doda własny ester izokapronowy do czystego testosteronu. Podobnie jak w przypadku wszystkich leków na bazie testosteronu, ester izokapronianowy spowoduje znaczne zwiększenie masy ciała i siły u użytkownika. Pomoże to również zwiększyć liczbę czerwonych krwinek organizmu, spalić tłuszcz, zwiększyć libido i przyspieszyć czas regeneracji po intensywnych treningach.


Isocaproate testosteronu pomoże zwiększyć masę ciała, a także pomoże w uzyskaniu siły. Pomaga również w utracie tłuszczu w organizmie i zwiększa libido, czerwone krwinki, wytrzymałość i szybkie wyleczenie po ciężkim treningu. Isocaproate testosteronu jest użyteczne w zwiększaniu syntezy białka w organizmie, redukcji kortyzolu, zwiększaniu zdolności do regeneracji, szczególnie po ciężkich treningach, zwiększaniu siły i pomaga osobie zdobyć więcej masy. Jest także bardzo skuteczny zarówno w cyklach cięcia, jak i w masie. Ale ponieważ jest spokrewniony z rodziną androgenu, będzie miał również właściwości aromatyzujące. Oprócz tych korzyści ma wszystkie inne związane z tym korzyści, które są również związane z każdym innym testosteronem.


Izocapronian testosteronu można przyjmować w postaci iniekcji. Dla początkujących zaleca się dawkowanie 250 mg / tydzień, które można przyjmować raz lub dwa razy w tygodniu. Dla profesjonalnych kulturystów dawkę można również zwiększyć do 1000 mg na tydzień.


Biały krystaliczny proszek Izocapronian testosteronu występuje zwykle tylko w mieszankach. Najlepszym sposobem jego zastosowania jest przestrzeganie zaleceń mieszanki, w której się znajduje. Isocaproate jest lekiem długotrwałym i może być rozprowadzany od tygodnia do dziesięciu dni pomiędzy wstrzyknięciami. Ekstremalnych kulturystów wiadomo, że wstrzykuje aż 250 mg co 14 dni do 1000 mg na dzień. Ponieważ te ekstremalne dawki wiążą się z dużym ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych, a większość z nich jest niepotrzebna, zaleca się stosowanie mniej surowej dawki.


3, COA i HPLC proszku izokapronianu testosteronu:

1111.jpg

Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com

Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Izocaproat Proszku Testosteronu Zdjęcie:

2222.jpg


Słowa kluczowe:


proszek izokapronianu testosteronu

okres półtrwania izokapronianu testosteronu

profil izokapronianu testosteronu

dawka izokapronianu testosteronu

temperatura topnienia izokapronianu testosteronu

undekanian testosteronu

dekanian testosteronu

fenylopropionian testosteronu

steroid testosteronu

sterydy typu testosteronu

testosteron w proszku Chiny

Hot Tags: testosteron izocaproate test iso surowy hormon, Chiny, dostawców, zniżki, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like