Test undeuteranu testosteronu Test Andriola U Raw Roids

Andriol / undekanian testosteronu 5949-44-0 Steroid Hormone Powder 1, Undekanian testosteronu / Andriol Identyfikacja: Produkt na sprzedaż: Undekanian testosteronu w proszku Również nazywane: Andriol, Test U, 17 - [(1-Oxoundecyl) oksy] -androst-4- en-3-one, Testosteron Undecylate Nr CAS: 5949-44-0 MF: C30H48O3 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Andriol / Undecanoate Testosteron 5949-44-0 Proszek z hormonu steroidowego


1, Undekanian testosteronu / Andriol Identyfikacja:


Produkt na sprzedaż: Undecanoate Testosterone Powder

Zwany także: Andriol, Test U, 17 - [(1-Oxoundecyl) oksy] -androst-4-en-3-one, Undecylat testosteronu
Nr CAS: 5949-44-0
MF: C30H48O3
MW: 456,7
EINECS: 227-712-6

Wygląd: biały krystaliczny proszek
Czystość: 98,85% według HPLC

Temperatura topnienia: 61-63 ° C

Kategorie: Sterydy i hormony; API; sterydy testosteronowe
Zastosowanie: Może być stosowany jako materiał farmaceutyczny. Jego główną funkcją jest promowanie metabolizmu. Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększenie gęstości i siły kości oraz stymulację liniowego wzrostu i dojrzewania kości.


2, Aplikacje Undekanian Testosteronu / Andriol:

Undekanian testosteronu (marki Aveed, Andriol, Androxon, Cernos Depot, Nebido, Panteston, Restandol, Nebido-R, Reandron 1000, Undestor), lub undecylat testosteronu, jest sterydem anaboliczno-androgennym i estrem testosteronu. Jest on stosowany w terapii zastępczej androgenów głównie w leczeniu hipogonadyzmu u mężczyzn, a także w badaniach nad stosowaniem jako męski środek antykoncepcyjny lub hormonalna terapia zastępcza u mężczyzn transseksualnych. W przeciwieństwie do innych estrów testosteronu, undekanian testosteronu jest dostępny zarówno w postaci doustnej, jak i domięśniowej.


Undekanian testosteronu (TU) ma ponad dziesięcioletnią historię badań i zastosowań w leczeniu hipogonadyzmu u mężczyzn (niski poziom testosteronu). Jest to preferowany sposób zastępowania hormonów wielu specjalistom ds. Zdrowia mężczyzn ze względu na właściwości farmakokinetyczne. TU jest zdolna do utrzymywania stałego stężenia testosteronu przez 12 tygodni u większości użytkowników, do 14 tygodni w około 5-7. Aby osiągnąć stan stacjonarny, wstrzykuje się 4 ml depot TU w oleju rycynowym, z dalszą obserwacją wstrzyknięcie sześć tygodni później; odtąd stężenie testosteronu jest zwykle utrzymywane z 4 ml depotu wstrzykiwanego co 12 tygodni.


Andriol jest doustnym steroidem, który powoduje łagodne przyrosty i wyjątkowo łagodne niepożądane efekty uboczne. Niestety, jest to również drogie steryd i sprawienie, aby sportowcy i kulturyści mogli zobaczyć wyniki z jego użytkowania, wiele trzeba zrobić.

W przypadku Andriolu osiągnięto to, tworząc testosteron, który wchłaniał się przez układ limfatyczny. Wynika to z jego wysokiej rozpuszczalności w tłuszczu spowodowanej przez ester i jego zawiesiny w oleju. Uważa się, że posiadanie związku wchłoniętego w ten sposób jest bardzo korzystne, ponieważ pozwala steroidowi ominąć destrukcyjne pierwsze przejście przez wątrobę. Powinno to pozwolić na to, aby związek przedostał się do krwioobiegu w stanie nienaruszonym, bez potrzeby wprowadzania ostrych zmian chemicznych. Ester zrywa się, gdy jest już w obiegu, dając wolną farmaceutycznie farmakokinetykę testosteronu. W projektowaniu ten steryd wydaje się być undecanoate, że całkowicie wątroby bezpieczne i aktywne doustnie formie testosteronu.


3, COA i HPLC Undekanian Testosteronu / Proszek Andriolu:

3333.png


Zamów dane kontaktowe:


Mailto: joy@ycgmp.com
Skype: joy.peng18
WhatsApp: + 86-18578209858
Tel .: 86-0755-23311925
Faks: 86-0755-23229476
Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd.


4, Undekanian Testosteronu / Proszek Andriol Proszek Zdjęcie:

1111.jpg


Słowa kluczowe:


andriol
proszek undekanianu testosteronu
testosteron undekanianowy dostawca z Chin
wstrzyknięcie undekanianu testosteronu
undekanian testosteronu 40 mg
testosteron undekanian vs testosteron cypionate
dawka undekanianu testosteronu
na sprzedaż undekanian testosteronu
mikrozatorowość płucna
kapsułki undekanianowe testosteronu
kupować undekanian testosteronu
sterydy undekanianowe testosteronu
dekanian testosteronu
nebido
Aveed

Hot Tags: testosteron undekanian test andriol u surowe roids, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like