100% bezpieczna wysyłka do Włoch

- Jun 11, 2019-

100% bezpieczna wysyłka do Włoch

Aplikacje na Włochy:

Republika Włoch (Repubblica Italiana), w skrócie Włochy, to kraj europejski składający się głównie z półwyspu apenińskiego w południowej Europie i dwóch śródziemnomorskich wysp Sycylii i Sardynii. Zajmuje powierzchnię 301,333 km2 i liczy 60,8 milion. Północne Alpy graniczą z Francją, Szwajcarią, Austrią i Słowenią i są otoczone przez dwa mikrostaty, SAN marino i Watykan.

Bezpieczna dostawa do Włoch przez Niemcy Post:

Safe delivery to Italy

Rzym, stolica Włoch, przez wieki był centrum zachodniej cywilizacji. Rzym przeszedł trzy etapy: panowanie Rzymu (753 ~ 509 pne), republika Rzymu (509 ~ 27 pne) i imperium rzymskie ( 27 ~ 476 pne). Okres rzymskiej republiki zasadniczo zakończył ekspansję terytorialną, okres imperium stał się centrum śródziemnomorskim, obejmującym trzy kontynenty Europy, Azji i Afryki. Po upadku zachodniego imperium rzymskiego w 476, Włochy w XIV wiek stał się miejscem narodzin europejskiego renesansu. Pod koniec XV wieku nasiliła się walka między Francją a Hiszpanią o apeniny, prowadząca do wojny włoskiej, która trwała przez dziesięciolecia. Nacjonalizm zaczął się budzić w XVIII wieku. XIX wiek, wraz z rozwojem włoskiego renesansu, królestwo Sardynii zaczęło stopniowo łączyć północ i południe. W 1861 r. Ustanowiono królestwo Włoch, a Rzym, stolica państw papieskich, został podbity w 1870 r., Aby zakończyć zjednoczenie Włoch. Po klęsce w II wojnie światowej monarchia została zniesiona, a republika została ustanowiona.
Włochy są wysoko rozwiniętymi krajami kapitalistycznymi, jedną z czterech wielkich gospodarek w Europie, są także założycielskimi państwami członkowskimi Unii Europejskiej i NATO, lub konwencją schengen, grupą ośmiu i członkami ważnych organizacji międzynarodowych, takich jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, Włochy ma 54 miejsca na liście światowego dziedzictwa UNESCO, jest krajem o największym światowym dziedzictwie na świecie, Włochy są również światowym liderem w dziedzinie sztuki i mody, Mediolan jest włoskim centrum gospodarczym i przemysłowym, jest światem mody .