Podstawowe informacje o cyklu sterydowym dla kobiet

- May 29, 2018-

Podstawowe informacje o cyklu sterydowym dla kobiet

889.jpg

Ważne, aby pamiętać, sterydy ZBUDUJ mięśnie i nie są przeznaczone do utraty tkanki tłuszczowej. Jeśli Twoim celem jest utrata dodatkowych kilogramów i ujędrnienie, istnieje wiele produktów, nastawionych na utratę wagi, oprócz oczywistej zmiany diety i rutyny ćwiczeń.

Sterydy powinny być brane pod uwagę, gdy ćwiczysz przez co najmniej dwa lata lub dłużej i mają idealną masę ciała. Wtedy wszelkie zyski osiągnięte dzięki użyciu sterydów będą czystymi mięśniami, a twoje ciężko zarobione pieniądze nie zostaną zmarnowane.

Świetny cykl dla początkujących kobiet to Anavar. Anavar jest jednym z najłagodniejszych anabolików, o niskiej aktywności androgennej. Wiadomo, że zwiększa siłę i dodaje jakości mięśni. Wszelkie kobiety obawiające się skutków ubocznych powinny zdecydowanie trzymać się Anavar. Przy niskiej dawce 5 mg na dobę większość kobiet nie widzi żadnych złych skutków ubocznych. Typowy cykl powinien trwać od 6-8 tygodni.

Primobolan to kolejny łagodny steryd. Nie przekształca się w estrogen, co jest plusem, jeśli zatrzymanie wody jest dla Ciebie zmartwieniem. Większość kobiet dobrze reaguje na dawkę 50-100 mg na tydzień. Typowy przedział czasowy do uruchomienia to 8-10 tygodni. Niektóre działania niepożądane, na które należy uważać, obejmują skórę tłustą, trądzik i możliwy wzrost owłosienia twarzy / ciała. Primobolan zapewni powolny, stały wzrost siły i zbuduje wysokiej jakości mięśnie.

Winstrol można przyjmować doustnie lub wstrzykiwać. Winstrol nie powinien być używany w cyklu dla początkujących. Większość kobiet albo uwielbia winny, albo go nienawidzi. Jest to korzystny lek do stosowania w cyklu cięcia, gdy Twoja dieta jest dobra. Winstrol buduje masę i daje niesamowite przyrosty siły. Mogą wystąpić skutki uboczne, a na rzeczy, na które należy uważać, należy pogłębienie głosu, powiększona lub wrażliwa łechtaczka i trądzik. Kobiety zwykle przyjmują 5-10 mg dziennie. Utrzymanie tej dawki na niskim poziomie zmniejszy szanse na niepożądane skutki uboczne. Zazwyczaj mądrze jest dzielić dawkę w ciągu dnia, aby utrzymać poziom krwi na równej podstawie. W przypadku wstrzyknięcia zwykle 25 mg co 3 lub 4 dni jest normalnym dawkowaniem. Uruchom ten cykl przez 8 tygodni. Pamiętaj, aby wziąć ostropest plamisty, ponieważ ten steryd jest stresujący dla wątroby.

Deca to popularny środek pośród kobiet. Nawet jeśli jest tylko lekko androgenny, czasem można się spodziewać wirylizacji. Utrzymywanie niskich dawek i monitorowanie stron może wcześnie zetrzeć te niepożądane strony. Boki będą obejmować nadmierne owłosienie twarzy / ciała; niektóre kobiety zgłaszają przypadki utraty włosów. Po raz kolejny kluczem jest niskie dawkowanie. Deca nie jest szybkim budowniczym mięśni, ale powolnym, stopniowym przyrostem mięśni i siły. Kobiety powinny zacząć od około 50 mg na tydzień. Jeśli wirylizacja w ogóle budzi obawy, możliwe, że wypróbowanie krótszego działającego nadrolonu Durabolin może być rozwiązaniem.

Jeśli musisz się zanurzyć w testosteronie, wybór Prop powinien być wyborem; tylko dlatego, że jest szybki i szybki. Więc jeśli pojawią się jakieś niepożądane strony, wszystko, co musisz zrobić, to przestać używać i zostanie szybko usunięte z systemu. Dobrze jest rozprowadzić zastrzyki, zazwyczaj stosując 25 mg do 50 mg na zastrzyk, co 5 do 7 dni. Cykl ten powinien przekraczać 8 tygodni. Strony do szukania obejmują powiększenie łechtaczki; nadmierne owłosienie twarzy / ciała; pogłębienie głosu; tłusta skóra; trądzik; i zwiększyć seksualne libido (nie jest to zła strona, naprawdę) Bardzo ważne jest dokładne monitorowanie siebie podczas korzystania z testu.

Kobiety nie muszą zmniejszać swoich cykli sterydów; po zakończeniu cyklu po prostu przerwij używanie (jedna dobra korzyść z braku kulek).

Wiele skutków ubocznych spowodowanych stosowaniem sterydów anabolicznych jest nieodwracalne dla kobiet.

Upewnij się, że zbadałeś i przeczytałeś osobiste zeznania przed wyborem leku.

950-300.jpg

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.