Blend sterydy Zastrzyki Szersze

- Apr 11, 2018-

Od złotego wieku kulturystyki po dziś dzień, Blend Steroids Injections wszyscy profesjonalni kulturyści stosowali sterydy anaboliczne, aby osiągnąć ich nadludzki rozmiar. W latach siedemdziesiątych sterydy anaboliczne nie były substancją kontrolowaną, więc kanały, z których można je uzyskać, były również szersze. Dlatego też zastrzyki z mieszanką sterydową wszyscy kulturyści mieli "uczciwe otoczenie konkurencyjne", a w tym czasie dużo o etykiecie sportowej. Żaden z sporów się nie pojawił. Dlatego większość ludzi ma wielki szacunek dla tych leków, monitoruje stosowane dawki i bada cykl życia.

Większość cykli jest krótka i trwa przez 8-12 tygodni. Wstrzykiwanie sterydów mieszanych W tym czasie niektóre względnie długie sterydy wstrzykujące łańcuch estrowy nie osiągną optymalnego stężenia do syntezy w ciągu kilku tygodni. W tamtym czasie wielu ludzi dawałoby górną i dolną piramidę w jednym cyklu.

10 tygodni cyklu przygotowania: pierwszy tydzień 2 ml Mitalolonu w dwóch wstrzyknięciach; nandrolon fenylopropionian wchodzi 1 ml w pierwszym tygodniu, a stanozolol 2 tabletki dziennie

Metenonol był wstrzykiwany dwa razy w tygodniu w 4 ml od drugiego tygodnia do końca cyklu; nandrolon fenylopropionian był wstrzykiwany dwa razy w tygodniu w 4 ml, wstrzykiwań Blend Steroids i był redukowany do 2 ml w dwóch wstrzyknięciach na tydzień przed zakończeniem cyklu; stanozolol był od pierwszych dwóch tygodni zaczął wzrastać do 3 kapsułek dziennie, z pełnym uzupełnieniem suplementacji testosteronu, 2 ml na tydzień i 2 zastrzyki.

W rzeczywistości, w złotym wieku, dawki "strzykawki" dla Blend Steroids dla graczy były rzeczywiście niewielkie, i tak naprawdę, zastrzyki z zastrzyków steroidowych takie jak ten cykl dawały sportowcom ogromne postępy. Daika i fenylopropionian Nandrolonu nie pojawiły się w stawach sportowców. Przy obrażeniach na dużą skalę, Blend Steroids Injections używanie Dali i Healing Dragons przez cały cykl wzrasta również pod względem siły i szerokości geograficznej sportowców.

Mówi się, że stężenie steroidów w tym czasie było znacznie wyższe niż obecnie, wstrzyknięcia Blend sterydów, więc funkcja redukcji tłuszczu i ochrony mięśni z 2 ml metolinolonu za każdym razem musi być bardzo dobra.