Blend Steroids Injections Cykl działa

- Apr 11, 2018-

Ester to łańcuch chemiczny składający się głównie z atomów węgla i atomów wodoru. Ten łańcuch chemiczny jest przyłączony głównie do 17-tego atomu węgla jego hormonu (17β). Mieszanka zastrzyki sterydowe Estryfikacja tych wstrzykniętych hormonów luzem ma głównie na celu zmniejszenie częstości uwalniania dużych hormonów w miejscu wstrzyknięcia.

Zasada jest taka, że Ester oparty na estrach może znacznie zmniejszyć rozpuszczalność w wodzie steroidów i poprawić rozpuszczalność lipidów w steroidach. Mówiąc prościej, jeśli wstrzykujesz jakiś rozpuszczalny w wodzie hormon steroidowy, taki jak zawiesina testosteronu, wstrzyknięcia z mieszanką sterydów, wstrzyknięcie zostanie wchłonięte i zneutralizowane w ciągu kilku godzin po wstrzyknięciu, tak aby często wykonywać wstrzyknięcia w celu utrzymują stopniowy wzrost stężenia leku we krwi. To bardzo bolesna sprawa dla kulturystów, Blend Steroids Injection, a nawet silnego mężczyznę można płakać.

Kiedy stosujemy sterydy modyfikowane estrami, nie musimy wykonywać pojedynczego wstrzyknięcia co kilka godzin. Możemy wstrzykiwać dwa razy w tygodniu lub raz w tygodniu. Mieszanka zastrzyki sterydowe Po wstrzyknięciu lek nie wchodzi bezpośrednio do krążenia krwi i funkcji, ale zostanie zatrzymany we wstrzykniętej tkance mięśniowej. Przy niewielkim rozbiciu łańcucha chemicznego grupy estrowej, wstrzyknięty lek wchłonie się trochę, aby wejść do krwioobiegu. Cykl odgrywa stabilną rolę. Mieszanka Sterydy Zastrzyki Ogólnie, im dłuższy łańcuch estrowy leku, Mieszane zastrzyki sterydowe im niższa rozpuszczalność w wodzie i dłuższy okres półtrwania.

Spośród wszystkich leków anabolicznych, propionian testosteronu, enantan testosteronu lub mieszany testosteron są stosowane w celu zwiększenia masy mięśniowej. W porównaniu do innych leków anabolicznych, jego negatywny wpływ na zdrowie jest niezwykle niski. Leki testosteronowe są takie same jak hormony testosteronu in vivo.Blend sterydy Zastrzyki To jest mięsień Jeśli najbardziej skuteczni budowniczowie, testosteron ma pozytywny wpływ na pożądanie seksualne, cholesterol jest również niski, jeśli możesz, zaleca się stosowanie leków testosteronu specjalnie do zwiększyć siłę mięśni.

Jeśli sam testosteron nie jest możliwy, wstrzyknięcia Blend Steroids te leki mają najniższe ciśnienie krwi w iniekcjach, takich jak taśma, dolepolina, boldenon i metenolon. Jeśli potrzebne są sterydy doustne, należy zastosować undekanian testosteronu, metetenolon i testosteron. Mieszanka Steroidy Zastrzyki Te leki nie są sterydami 17aa, ale wszystkie one zapewniają aktywność steroidową i nie ma innego rodzaju steroidów, które mogą powodować stres sercowo-naczyniowy i wątrobowy, takich jak leczące smoki. Oxandrolone, energicznie suplementowane, stanozolon.