Sterydy kulturystyczne Może zmniejszyć pobór wody

- Apr 10, 2018-

Omnadren 250 jest oleistą mieszaniną czterech testosteronów. (30 mg propionian testosteronu, 60 mg fenylopropionianu testosteronu, 60 mg izokapronian testosteronu, 100 mg dekanianu testosteronu). Sterydy kulturystyczne Testosteron miesza się ze sobą. Cztery leki mają różne przedziały czasowe i mogą sprawić, że ciało będzie funkcjonować przez cały czas. Chociaż jest to męski hormonalny steryd, ale ma silne działanie anaboliczne, różni się od innych testosteronów, takich jak Cypionate, Enanthate, Omnadren. Ujęcie wody rzadko odbija się u samic. Sterydy kulturystyczne Niektórzy sportowcy stosują go również w cyklu redukcji tkanki tłuszczowej, aby uzyskać więcej mięśni bez przyjmowania wody. Zazwyczaj stosowana dawka wynosi od 250 do 2000 mg na tydzień. Chociaż jest bardzo bezpiecznie, sterydy kulturystyczne, jeśli ich ilość jest bardzo wysoka, mogą wystąpić pewne skutki uboczne. Dlatego, jeśli jest więcej niż 1000 mg na tydzień, lepiej jest mieć Nolvadex lub Proviron na ręce, a Omnadren będzie hamował samotestosteron, więc konieczne jest również użycie HCG lub CLomid po cyklu. Omnadren 250 jest dobrym podstawowym sterydem w cyklu i jest zwykle stosowany z doustnym lekiem Dbol, Anavar w cyklu powiększania mięśni.

Jest to najbardziej "czysty, elegancki" syntetyczny steryd, sterydy kulturystyczne, nie jest kobietą, nie jest toksyczny, sterydy kulturystyczne i poziom testosteronu są bardzo niskie. .

Primobolan (Methenolone Enanthate) Jest to najbardziej "czysty, elegancki" syntetyczny steryd, nie znajduje odzwierciedlenia w samicach, nie jest toksyczny, a poziom testosteronu jest niski. Jest używany przez kulturystów mężczyzn i kobiet i zwykle zużywa 400-1000 mg na tydzień. Tylko sterydy, które działają skutecznie na dietę o niskiej zawartości węglowodanów, nie pobierają wody i nie zwiększają siły mięśni, więc są idealne do przygotowania się do zawodów. Oczywiście, sterydy kulturystyczne, jeśli używasz testosteronu, takiego jak Omnadren, Sustanon i Cypoinate podczas cyklu przyrostu masy ciała, możesz zmniejszyć spożycie wody i zwiększyć siłę mięśni. Primobolan jest dziś jednym z najlepszych sterydów.

Szybciej niż inne metabolity testosteronu, stosowane w celu zwiększenia siły i mięśni.

Propionian testosteronu jest oleistym testosteronem, który działa szybciej niż inne testosterony, takie jak cypionian i enanthate, więc cypionate i enanthate muszą być wstrzykiwane co tydzień, propionian dla kulturystycznych sterydów należy wstrzykiwać codziennie lub co drugi dzień w celu utrzymania stężenia krwi, to skutecznie zwiększa się siła mięśni i szerokość geograficzna, pokrewne Testosteron może powodować działania niepożądane nieznacznie mniejsze niż w przypadku Cypionate i Enanthate. Efekt jest również nieznacznie słaby. Rzadko magazynuje wodę i nie wywołuje reakcji u kobiet. Sterydy kulturystyczne Dlatego nadaje się do użytku konkurencji. Z uwagi na to, że propionian nie jest odpowiedni dla początkujących, często wymaga zastrzyków. Będzie to bardzo bolesne po wstrzyknięciu i będzie trwać przez kilka dni. Zazwyczaj stosowana dawka to 50-100 mg na dobę.