Kompletny przewodnik krok po kroku dla początkujących peptydów

- May 29, 2018-

Kompletny przewodnik krok po kroku dla początkujących peptydów


多肽.jpg

Przewodnik Peptide:


1 - Jesteś na tej stronie, ponieważ słyszałeś i chcesz lepiej zapoznać się z peptydem uwalniającym hormon wzrostu (GHRP) i / lub hormonem uwalniającym hormon wzrostu (GHRH). Te 2 podane materiały mogą zapewnić lepszą jakość życia w zakresie przeciwdziałania starzeniu, hipertrofii mięśni, utraty tłuszczu, naprawy urazów, większej gęstości kości i lepszego snu.


2 - GHRP może być stosowany samodzielnie, aby zwiększyć uwalnianie pulsu naturalnego hormonu wzrostu (GH) z przysadki mózgowej w mózgu. GHRP w połączeniu z GHRH znacznie zwiększy uwalnianie hormonu wzrostu, aby uzyskać maksymalne korzyści.


3 - Istnieją różne rodzaje GHRH. Jedynym GHRH do rozważenia jest tetra-podstawiony CJC-1295 / CJC-1295 (bez DAC) / modGRF (1-29). Są to te same rzeczy, ale o innej nazwie. Występują w fiolkach o masach materiału mierzonych w miligramach (mg) składających się ze stałej liofilizowanej substancji liofilizowanej.


4 - Istnieją różne rodzaje GHRP. GHRP-6, GHRP-2, Hexarelin i Imaporelin. Różnice między nimi to potencja i skutki uboczne. GHRP-6 jest bardzo silny i sprawia, że jesteś dość głodny. GHRP-2 jest silny i może nieznacznie wpływać na twój sen. Heksarelin jest bardzo silny, ale można odczulić na wyższe dawki. Imaporelina jest silna z minimalistycznymi efektami ubocznymi wszystkich 4 GHRP.


5 - Peptydy dozuje się za pomocą standardowej strzykawki o pojemności 1 ml, typowej dla cukrzycy. Jest on podawany podskórnie (SubQ) (tuż pod skórą w tkankę tłuszczową), najczęściej w okolicy brzucha.


6 - Wymagana ilość (dawka nasycenia) to 1mcg (mikrogram) na kg wagi ciała. Typowe zastosowanie i łatwość pomiaru to 100mg modGRF (1-29) i / lub 100mcg wybranych GHRP. Niższe dawki będą po prostu skutkować mniejszą emisją GH z powodu nieco słabszego impulsu GH i zmniejszenia jakichkolwiek efektów ubocznych, które możesz mieć. Wyższa dawka przyniesie minimalne korzyści i będzie bardziej stratą pieniędzy niż cokolwiek innego. Ale mówiąc, że częstsze dawkowanie w danym dniu powodowałoby częstsze impulsy.


7 - Mieszanie (rekonstytucja) liofilizowanego produktu w fiolkach z Bakteriostatyczną Wodą (BW) może zająć trochę czasu. Pomysł nie polega na dodawaniu zbyt dużej ilości rozcieńczenia. Typową regułą jest dodanie 0,5 ml BW do 1 mg peptydu. Tak więc fiolka 2mg powinna być odtworzona z 1mL BW. 5 mg z 2,5 ml, 10 mg z 5 ml, itp. Wytrwaj BW wzdłuż wewnętrznej ścianki fiolki w płynny i kontrolowany sposób, uważając, aby nie mieszać za bardzo mieszaniny. Rozpuści się i stanie się jasne. Możesz delikatnie obracać fiolkę między palcami lub rękami, ale nie wstrząsaj nią, aby się rozpuścić. Odtworzony preparat można narysować po całkowitym rozpuszczeniu.


8 - Na igle 1mL znajduje się 50 znaczników od 0-100, pomijając każdą nieparzystą liczbę LUB 100 jednostek międzynarodowych (IU). Dawka 100 mg jest w połowie między drugim a trzecim znaczkiem, LUB 5 IU (jeśli wykonano powyższą rekonstytucję). Nie ma znaków połowy znaku. Można narysować modGRF i GHRP w jednej igle dla pojedynczego strzału. NIE jest w stanie mieszać peptydów w tej samej fiolce lub strzykawce do przechowywania.


9 - Odtworzony peptyd powinien być przechowywany w lodówce, aby zapobiec degradacji. Pozostawiony w temperaturze pokojowej, peptyd ulegnie degradacji w ciągu kilku dni, ale przechowywany w lodówce potrwa miesiące. Można wstępnie załadować strzykawki i przechowywać je w zamrażarce, ale nie jest to warte wysiłku.


10 - Dawki można przyjmować przez cały dzień, ale w nie mniej niż 3 godzinnych odstępach między dawkami. 1 dawka na dobę jest typowa dla lekkich napraw szkody, efektów przeciw starzeniu się, głębszego snu i lepszej jakości życia. Najbardziej korzystne byłoby dawkowanie bezpośrednio przed położeniem się spać w ciągu doby. Sen to czas, kiedy nasza przysadka jest najbardziej aktywna. 2 lub 3 dawki dziennie dają dodatkową korzyść z budowy tkanki beztłuszczowej i utraty tkanki tłuszczowej, biorąc pod uwagę, że dieta składa się z dobrej jakości żywności.


11 - Dawki powinny być przyjmowane na pusty żołądek, aby przynieść największe korzyści. Zazwyczaj jest to 3 godziny lub więcej.


12 - Nie spożywaj pokarmu przez 15-30 minut po podaniu dawki. Najlepszy czas to około 20-25 minut. Impulsy GH powinny osiągać maksimum w ciągu około 10 minut po dawkowaniu. Tłuszcze i węglowodany znacząco wpływają na tętno. Białko nie ma wpływu na puls i możesz mieć czyste źródło białka w żołądku w dowolnym momencie, jeśli tak zdecydujesz.


13 - Czas podawania dawki może być korzystny dla twoich celów. W przypadku wzrostu mięśni drugim najkorzystniejszym czasem do podania jest po treningu (PWO). Najlepszy czas to łóżko przed snem, ponieważ śpimy, gdy zdrowiejemy, a nasze komórki regenerują się i rosną. W ciągu 30 minut powinno być dobrze, ale im szybciej, tym lepiej. Pamiętaj o zjedzeniu posiłku 20-25 minut po podaniu.


14 - W przypadku utraty tkanki tłuszczowej twoja dodatkowa dawka to 1 godzina przed treningiem wysiłkowym po długim poście bez jedzenia. Najlepszy czas po przebudzeniu i przed śniadaniem. Podczas ćwiczeń wysiłkowych utrzymuj umiarkowaną intensywność przez 30-60 minut. 45 minut to dobra sesja. Nie chcesz iść zbyt mocno lub zbyt długo. W umiarkowanym tempie wykorzysta się wolne kwasy tłuszczowe (FFA) przy najwyższym wskaźniku energii. Powstrzymaj się od jedzenia przez około 2 godziny po wysiłku, ponieważ jest to czas, w którym ciało nadal pali tłuszcz jako paliwo. Musisz jeść przez cały dzień, aby zmniejszyć szansę na katabolizm mięśni (uszkodzenie).


15 - Te peptydy mogą być używane codziennie przez resztę życia bez szkody. Cieszyć się!!!

多肽  .jpg