Jak działają GHRP i GHRH

- May 29, 2018-

Jak działają GHRP i GHRH?

GHRP-6 10MG .jpg

Jak działają GHRP i GHRH?

Pytania dotyczące hormonu wzrostu (GH)

-Co to jest hormon wzrostu?

-Jak działa hormon wzrostu?

- Jak uwalniany jest naturalny hormon wzrostu?


Co to jest hormon wzrostu?

Syntetyczny hormon wzrostu (Somatropina) jest sztucznie wytwarzanym hormonem (składającym się z sekwencji 191 aminokwasów), który jest identyczny z tym występującym u ludzi. Niektóre popularne nazwy syntetycznego hormonu wzrostu obejmują: Genotropin firmy Genentech, Humatrope autorstwa Eli Lilly, Nutropin firmy Genentech i Saizen firmy Serono. Podczas gdy wiele firm jest w stanie wytwarzać hormon wzrostu, nie wszystkie firmy są w stanie stworzyć prawidłową strukturę, która jest identyczna z naturalnie występującym hormonem wzrostu. Struktura określa siłę, z jaką cząsteczka hormonu wzrostu wiąże się z receptorem, co z kolei wpływa na „siłę” zdarzeń prowadzących do transkrypcji białka, metabolizmu, tworzenia IGF-1 itp. Ta niespójność częściowo odpowiada za różnice w skuteczności różnych produkowanych syntetycznych hormonów wzrostu. Syntetyczny hormon wzrostu nie jest prawdziwy ani naturalnym hormonem wzrostu. Został wyprodukowany w laboratorium, a nie przysadki mózgowej.

Naturalnie produkowany hormon wzrostu jest wytwarzany w przednim płatu przysadki. Składa się z mieszanki aminokwasów, z których większość to 191 aminokwasów.


Jak działa hormon wzrostu?

Hormon wzrostu w organizmie jest uwalniany w pulsujący sposób. Wykazano, że ten wzorzec sprzyja wzrostowi. Przysadka jest w stanie dość szybko syntetyzować bardzo duże ilości hormonu wzrostu, który przechowuje zarówno w postaci gotowej, jak i niedokończonej. Dorośli rzadko doświadczają impulsów hormonu wzrostu, które całkowicie wyczerpują te sklepy. W miarę starzenia się nie tracimy zdolności do tworzenia i przechowywania dużych ilości hormonu wzrostu, a raczej odczuwamy zmniejszoną zdolność do instruowania ich uwalniania. Impuls hormonu wzrostu mierzy się na fali, przy czym najniższy poziom jest „wyłączony” lub nie wydziela hormonu wzrostu, a grzbiet jest „na” lub najwyższym punkcie podczas wydzielania hormonu wzrostu.

Objętość hormonu wzrostu uwalnianego w organizmie nie może być właściwie porównana z podawaniem syntetycznego hormonu wzrostu, ponieważ zestaw cech behawioralnych związanych z naturalnym hormonem wzrostu różni się od zestawu syntetycznego hormonu wzrostu. Dlatego próba znalezienia naturalnego hormonu wzrostu do syntetycznej równoważności hormonu wzrostu nie jest bardzo produktywna, ponieważ w końcu prawdopodobnie najważniejsze jest: ilość i jakość wewnątrzkomórkowych zdarzeń sygnalizacyjnych oraz stopień, w jakim hormon wzrostu stymuluje autokrynne / parakrynne (lokalnie wyprodukowany / lokalnie używany) IGF-1 mięśniowy i po ćwiczeniu jego wariant splotu MGF.


Jak uwalniany jest naturalny hormon wzrostu?

Uwalnianie hormonu wzrostu w przysadce zależy od 3 czynników:

1. Somatostatyna, która jest hormonem hamującym i odpowiedzialna w dużej mierze za tworzenie pulsacji.

2. Hormon uwalniający hormon wzrostu (GHRH), który jest hormonem stymulującym odpowiedzialnym za inicjację uwalniania hormonu wzrostu.

3. Peptydy uwalniające hormon wzrostu (GHRP), który jest hormonem modulującym iw istocie optymalizuje równowagę między okresami „on” i „off” hormonu wzrostu.

peptide

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.