Jak zrobić zastrzyki oleju

- Jun 20, 2018-


Jak wykonać iniekcje oleju?


1. Złóż swoje materiały

hk@chembj.com .jpg


Olej nośny

strzykawka (Dowolny rozmiar)

Benzoesan benzylu (BB)

Alkohol benzylowy (BA)

Sterylna szklana fiolka (Dowolny rozmiar)

Igły

Termometr

Steroid Powder

Sterylny filtr strzykawkowy .22um

Cyfrowe wagi mierzące do 01g

Ważne jest, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz pod ręką, najlepszym sposobem gotowania jest robienie wszystkiego szybko. Zapobiega to wahaniom temperatury i nadmiernemu utlenianiu twoich związków - oba pozwalają mieszaninie na osiągnięcie jej potencjału wytrzymałościowego, a wielu "kucharzy" na to nie pozwala. Ustaw swoją łaźnię wodną, gotując czajnik i dodając 2-3 cm wrzącej wody do podstawy miski lub podobnego pojemnika - pracuj szybko od tego momentu, aby temperatura wody nie spadła zbyt mocno. 150f jest idealny do temperatury tej wody, ale nie ma to większego znaczenia.


2. Wybierz opcję r ecipe

W zależności od tego, co planujesz zrobić, wybierz odpowiednią recepturę i dostosuj ją w razie potrzeby. Odważ odpowiednią ilość proszku sterydowego do szklanej zlewki, a następnie dodaj odpowiednią ilość alkoholu benzylowego zgodnie z recepturą, której używasz. W tym przykładzie używana jest następująca receptura:


50ml Tren Acetate 5g Tren Acetate proszek

1 ml BA

10 ml BB

35 ml oleju z pestek winogron

hk@chembj.com.jpg


3. Rozpuszczanie i ocieplenie.

Dodaj Benzylowy benzoesan według przepisu, którego używasz i umieść szklaną zlewkę w łaźni wodnej, energicznie siadając, aż proszek całkowicie się rozpuści (bez ziaren na dnie).

hk@chembj.com  .jpg


4. Dodaj olej nośny.

Po całkowitym rozpuszczeniu dodaj podgrzany olej nośnikowy (zalecany olej z nasion winogron) i mieszaj podczas podgrzewania, aż znikną wszystkie "wiry hormonalne", a następnie usuń z ognia.

Acetan Trenu 100 mg

tren-acetate-100mg.jpg


5. Filtrowanie .

Pobrać mieszaninę do strzykawki, którą zamierzasz przefiltrować, wyjąć z opakowania opakowanie strzykawki 0,22 um i wysunąć zieloną igłę na mniejszą stronę, a następnie nałożyć na strzykawkę. Przetrzyj górną część sterylnej fiolki wacikiem z alkoholem i włóż do niej zieloną igłę, a następnie włóż igłę przymocowaną do filtra strzykawki do fiolki:

8.jpg

Wstrzyknięty octan trenbolonu


Jak jałowy filtr strzykawkowy?

filter.jpg


Pomyślnie zakończyłeś proces produkcji hormonów. Jest to bardzo prosty proces i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W tym przykładzie octan trenbolonu.


5.jpg